Romantické zážitky si môžete dopriať na dovolenke v Hoteli Lions na Rakovnicku. A čo k tomu patrí? Neobmedzený vstup do moderného vodného wellness s bazénom a saunou, all inclusive strava s nápojmi a večerným neobmedzeným zmrzlinovým bufetom. Tešte sa aj na 4 úžasné relaxačné procedúry. K tomu si užijete zľavu 50 % na balneo procedúry a zľavu 20 % na masáže.

O ubytovaní

Hotel Lions sa nachádza v krásnej stredočeskej dedinke Nesuchyně neďaleko stredočeského Rakovníku (13 km). Na prvý pohľad vás určite zaujme okolitá krajina, jazierko a dve sochy levov, ktoré počas pobytu strážia váš pokojný spánok.

Na kráľovský hrad Křivoklát (28 km) v CHKO Křivoklátsko dôjdete autom približne za 30 minút.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 107 moderne zariadených izieb. Okrem 7 apartmánov disponuje hotel dvomi typmi izieb - Standard Komfort a Superior Lux Komfort.

Všetky izby sú vybavené televíziou, WiFi a vlastnou kúpeľňou so sprchou. Za príplatok je možné sa ubytovať v priestornejšej izbe s väčšou manželskou posteľou a výhľadom na jazierko.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia ponúka špeciality z českej i medzinárodnej kuchyne. Raňajky i večere sa tu podávajú formou bufetu, večer vás poteší tiež neobmedzená konzumácia zmrzliny a bohatý výber tuzemských i zahraničných vín v hotelovej vinotéke.

Kde budete relaxovať?

Priamo v areáli hotela môžete využiť služby wellnes balneo centra. Oddýchnite si v zrekonštruovanom bazéne, v aromatickej parnej saune alebo v niektorej z wellness procedúr a masáží (čokoládový kúpeľ, pivný kúpeľ, rašelinový zábal, oxygenoterapia a ďalšie).

Niečo naviac

Súčasťou hotela sú ihriská a priestory pre množsto pohybových aktivít. Zahrať si môžete badminton, stolný tenis, squash, pétanque, adventure golf, plážový volejbal, tenis alebo nohejbal.

Hotel Lions ***

Nesuchyně 31 , Mutějovice
Česká republika

+420 313 575 452

info@stredisko-nesuchyne.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zákaz domácich maznáčikov
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zástavka
0,4 km

Tipy na výlet

CHKO Křivoklátsko Tip na výlet

CHKO Křivoklátsko alebo tiež kraj českého spisovateľa Ota Pavla, ktorý sem zasadil dej svojej knihy Smrť krásnych srncov, je i biosférickou rezerváciou UNESCO a vtáčou oblasťou v rámci sústavy Natura 2000 . Rozkladá sa v západnej časti Stredočeského kraja a takmer dve tretiny jeho rozlohy pokrývajú nepreniknuteľné listnaté a zmiešané lesy. Stredom CHKO vedie kaňonovité údolie rieky Berounky.

Čo by ste nemali v Křivoklátsku minúť:

  • Stredoveké hrady Křivoklát a Točník
  • Zámky Zbiroh a Lány
  • Prírodnú rezerváciu Skryjská jezírka
  • Zabudnúť by ste nemali ani na hradné zrúcaniny Týřov a Jenčov, ľudovou pamiatku Hamousův statek v Zbečne či skláreň RÜCKL CRYSTAL v Nižbore.

Ak hľadáte odpočinok v prírode, prejdite si CHKO Křivoklátsko po niektorom z mnohých značených trás skrz lesy či v zarezané údolia potokov. Vodáci by si potom určite nemali zabudnúť splaviť rieku Berounku.

Viac informácií
Křivoklát
Rakovník
Prírodná rezervácia Skryjské jazierka