Za odpočinkom sa vydajte do Karlových Varov, kde si okrem prechádzok po kúpeľných kolonádach a popíjania liečebných prameňov užijete luxusné ubytovanie v SPA Hoteli Lauretta ****. Tešte sa na polpenziu, kávu so zákuskom aj bohatú ponuku ozdravných procedúr.

O ubytovaní

SPA Hotel Lauretta **** je umiestnený priamo v centre Karlových Varov len kúsok od Dvořákových sadov, Sadovej a Tržnej kolonády, vily Becherovcov a Chrámu sv. apoštolov Petra a Pavla. Behom pár minút však dôjdete aj ku všetkým ďalším lákadlám, ktoré Karlove Vary ponúkajú. Na výlet sa vydajte do Slavkovského lesa, na hrad Loket (15 km) a hrad a zámok Bečov nad Teplou (16 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej svetlej izbe, ktorá je vybavená televíziou, WiFi pripojením, telefónom, trezorom, minibarom, balkónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si výborne pochutíte. Každý deň sa tu podávajú bohaté raňajky aj večere formou bufetu. Na obed si potom doprajte polievku, šalát a dezert, prípadne si vyberte jedlo podľa chuti z menu. V lete príde vhod letná terasa.

Kde budete relaxovať?

Túžite po odpočinku? Doprajte si relaxáciu v saune alebo niektorú z množstva procedúr, ktoré v hoteli ponúkajú. Čo tak masáž, kúpeľ či populárne inhalácie?

SPA Hotel Lauretta ****

Sadová 899/27 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 775 965 080

sales@spamanagement.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 400 Kč/noc (nutná rezervácia vopred)

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zástavka
0,4 km

Tipy na výlet

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Vřídlo a Vřídelná kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Múzeum Becherovky