Relaxujte v kúpeľných Piešťanoch v luxusnom Grand Hotel Residence ****. Užite si polpenziu či plnú penziu aj wellness záhradu s vírivkou, lehátkami a relaxačnou hudbou. Čakajú vás tiež parádne procedúry - aróma aj relaxačné masáže pre dámy aj pánov. Budete mať zaistený transfer do piešťanských kúpeľov, biliard a šípky.

O ubytovaní

Luxusný business a wellness Grand Hotel Sergijo Residence **** leží v parkovej zóne pri priehrade Sĺňava v obľúbenom kúpeľnom meste Piešťany a je jediným medzinárodným hotelom v Piešťanoch, člen skupiny Small Elegant Hotel of the World. Okrem relaxu v kúpeľoch si užite prechádzky po (nielen) kúpeľných pamiatkach mesta a množstve turistických chodníkoch. Vydajte sa napríklad k Červenej veži (2,1 km) alebo do Vily Bacchus (4,8 km). Nevynechajte ani Balneologické múzeum (3,3 km). Športového vyžitia je tu tiež požehnane, zájdite si napríklad na bowling (500 m), zahrať tenis (200 m), na korčule na inline dráhu (200 m) alebo za vodnými športami (200 m). Zalyžovať si v zime zájdite do Ski Bezovec cca 21 km od hotela.

Kde budete spať?

Hotel poskytuje ubytovanie v komfortne zariadených izbách v talianskom štýle. Izby majú trezor, vlastné sociálne zariadenie s wellness sprchami aj špeciálne bio-matrace. Výhľad budete mať na jazero.

Na čom si pochutnáte?

V elegantnej hotelovej reštaurácii La Reine Restaurant si vychutnáte gurmánske špeciality aj medzinárodné pokrmy. Nechýba ani Sommelier klub s bohatým výberom vín. Máte sa na čo tešiť, pretože hotel vyhral 1. miesto v súťaží BAR AWARD 2008.

Kde budete relaxovať?

Doprajte si božský odpočinok v hotelovom wellness. Nájdete tu vírivku, skvele sa uvoľníte pri masážach alebo v saune. Súčasťou balíčka sú aj relaxačné procedúry, ktoré si vychutnajú ako dámy, tak páni.

Grand Hotel Sergijo Residence ****

Grand Hotel Sergijo Residence ****

Odborárska 7 , Piešťany
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie na voľných plochách zadarmo, na stráženom parkovisku za 3,50 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
2,3 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
4,3 km
Zjazdovka
20 km

Tipy na výlet

Kúpele Piešťany

Kúpele PiešťanyTip na výlet

Storočiami overené kúpele v Piešťanoch sú dnes známe po celom svete. Ich minerálna termálna voda s unikátnym sírnym liečivým bahnom tvorí jednu z blahodárnych zložiek procedúr. Nadmieru účinné sú tiež pokrokové metódy liečby reumatizmu, pohybového aparátu a nervového systému pomocou procedúr. Kúpele naviac ležia v tichej oblasti na rieke Váh, ktorá je ako stvorená na relax a načerpanie novej energie do života.

Aké procedúry si v Piešťanoch užijete?

  • bahenné zábaly - pomáhajú pri zmenšení opuchoch kĺbov, znižuje napätie svalov a zlepšuje tiež vyživovanie chrupaviek, spojivových tkanín i medzistavcových platničiek,
  • balneoterapiu - blahodarné kúpele v termálnej vode,
  • bahnisko - bazénový kúpeľ s tradičným sírnym bahnom z Piešťan na dne, kde je najlepšie sa prechádzať, stáť alebo len tak sedieť a užívať si pohodu,
  • zrkadlisko - bazénový kúpeľ v termálnej sírovej vode, kde budete ponorený až po ramená,
  • plynový suchý uhličitý kúpeľ, vodné streky, uhličitý vaňový kúpeľ, magnetoterapiu a mnohé ďalšie.
Viac informácií
Piešťany
Piešťany
Dom umenia Piešťany
Dom umenia Piešťany
Čachtický hrad
Čachtický hrad