Od LH Parkhotelu Hluboká **** sa vydáte na prechádzku priľahlým parkom a za 30 minút pokojnej chôdze ste priamo pri zámku Hluboká nad Vltavou, najkrajšom českom zámku. Doprajte si pobyt v nádhernej prírodnej a zároveň historickej oblasti Česka a nechajte sa pri tom rozmaznávať ubytovaním v luxusných izbách s minerálkou, vínom, kávovarom plným kávy aj výbornou polpenziou. Navyše dostanete vstup do wellness centra so saunou a podľa variantu aj relaxačný kúpeľ podľa vášho výberu. Čo napríklad pivný kúpeľ či romantika v ružiach?

O ubytovaní

LH Parkhotel **** Hluboká sa nachádza v blízkosti jedného z najkrajších zámkov v Česku, Hluboká nad Vltavou. Priamo pri hoteli začína krásny park a krátkou prechádzkou cezeň sa dostanete rovno k zámku alebo k niektorému z mnohých rybníkov. Hotel je fantastickým východiskovým bodom na návštevu krásnych miest v Južných Čechách –⁠ a že ich je! Okrem spomínaného zámku sú to napríklad architektonický skvost, obec Holašovice (20 km), dedinka zapísaná na Zozname UNESCO Český Krumlov (30 km) alebo husitské mesto Tábor (50 km). Centrum Českých Budějovíc je vzdialené len 10 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete vo veľkej, komfortnej, dvojlôžkovej izbe typu Standard s plochou 20 m². Tá je vybavená LCD SAT TV, telefónom, minibarom, kávovarom so setom kávových kapsúl, trezorom, pracovným stolom, skriňou, vešiakom a kúpeľňou so sprchou a fénom.

Za príplatok je k dispozícii aj väčšia (30 m²) izba Superior Junior Suite s možnosťou až 2 prísteliek. Súčasťou vybavenia je navyše pohodlné posedenie s pohovkou, zatemňovacie závesy a kúpeľňa s vaňou.

Na čom si pochutnáte?

Hotel má vlastnú reštauráciu s letnou terasou s výhľadom do parku a na Munický rybník a tiež lobby bar. V areáli sa potom nachádza štýlová reštaurácia Lovecká chata s prvotriednou gastronómiou zabezpečovanou vychýrenými kuchármi - všetko pod taktovkou Pavla Minára, člena Národného tímu kuchárov a cukrárov ČR a držiteľa zlatej medaily z Culinary-Challenge-2018 Singapur. O vaše chuťové poháriky tak bude postarané nepretržite všemožnými tradičnými i medzinárodnými pokrmami.

Kde budete relaxovať?

Oddýchnuť si môžete vo fínskej saune, relaxačnej miestnosti alebo v úplne novej privátnej zóne zloženej z vírivky až pre 4 osoby, kúpeľov pre dve osoby a masážnej & kozmetickej miestnosti. Pre športových nadšencov je k dispozícii plne vybavené fitness centrum s kardio zónou, posilňovacími strojmi a činkami.

Cestujete s deťmi?

Pre tých najmenších sa pri hoteli nachádza menšie detské ihrisko, na ktoré vidíte priamo z terasy hotelovej reštaurácie.

Niečo naviac

V hoteli sú na zapožičanie bicykle či vybavenie na petanque.

LH Parkhotel **** Hluboká

LH Parkhotel **** Hluboká

Masarykova 602 , Hluboká nad Vltavou
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 350 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 75 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fitness
Požičovňa bicyklov
Baby friendly
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,2 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad VltavouTip na výlet

Rozprávkový zámok Hluboká nad Vltavou nájdete na mieste pôvodne strážneho hradu z 13. storočia. V 16. storočí ho rod Schwanzerbergov prestaval na renesančný zámok a v 19. storočí za vlády kniežaťa Jána Adolfa II. Schwarzenberga prebehla posledná veľká prestavba v neogotickom štýle.V niekoľkých variantach prehliadok môžete nahliadnuť do bohato zdobených interiérov viac ako 140 miestností, vystúpiť na vyhliadkovú vežu alebo zistiť, ako vyzerala dobová zámocká kuchyňa. Zámok je prístupný celoročne.

Jeden z najkrajších zámkov v Čechách obklopuje nádherný park v anglickom štýle, ktorý dodáva miestu veľmi romantický nádych. Na zámku sa tiež natáčala časť slávnej rozprávky Pyšná princezná.

Viac informácií
České Budějovice
České Budějovice
Český Krumlov (UNESCO)
Český Krumlov (UNESCO)
Holašovice (UNESCO)
Holašovice (UNESCO)