Kochajte sa krásami Adršpašských skál. Ubytujte sa v historickom Hoteli Praha ***, kde vás čaká bohatá polpenzia - bufetové raňajky a večere so 4 chodmi vrátane šalátového a zmrzlinového bufetu. Pre väčšiu relaxáciu zvoľte variant s wellness.

O ubytovaní

Krásny historický Hotel Praha *** sa nachádza priamo na námestí v centre mesta Broumov. Budova hotela je kultúrnou pamiatkou a slúži hosťom nepretržite už vyše 400 rokov. Na dosah máte nielen CHKO Broumovsko, ale aj hŕbu kultúrnych pamiatok. Ak máte radi krásnu prírodu, vydajte sa do Adršpašsko-Teplických skál (20 km), spoznajte tu Adršpašské vodopády i Broumovské steny. V zime to k najbližším lyžiarskym vlekom Ski Kamenec a Ski areál Nebíčko budete mať cca 15 minút jazdy autom

Kde budete spať?

Bývať budete v jednej zo 60 príjemne vybavených izieb. K dispozícii sú dvojlôžkové, ale aj troj, štvor a päťlôžkové izby. Všetky lôžka v izbách sú pevné a pohodlné. Každá izba má telefón, LCD televíziu, WiFi a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, WC a fénom. Celý hotel je bezbariérový, má moderný výťah a je možné zabezpečiť aj špeciálnu izbu pre vozíčkarov.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii vás čakajú raňajky formou bufetu a večere formou teplého samoobslužného bufetu - jednotné menu s polievkou, šalátový bar a zmrzlinový samoobslužný bar. K hotelu patrí aj príjemná kaviareň.

Hotel Praha ***

Hotel Praha ***

Mírové náměstí 49 , Broumov
Česká republika

+420 777 801 990

hotel-praha@hotel-praha.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 250 Kč/deň (malé plemená), 350 Kč/deň (veľké plemená)
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zástavka
0,4 km
Zjazdovka
14 km

Tipy na výlet

Adršpach

AdršpachTip na výlet

Oblasť okolo Adršpachu patrí bezpochyby k tým najkrajším v Česku. Tento malebný kút nájdete pri hranici s Poľskom na severovýchode Českej republiky. Región je dokonalým miestom na trávenie aktívnej dovolenky. Prebádajte tajuplné skalné mestá, užite si plavbu po skalnom jazierku, ktorú vám svojím vtipným výkladom spestrí miestny prievozník a objavujte miestne pamiatky.

Čo by ste nemali minúť?

  • Adršpašsko-teplické skaly
  • Zrúcaninu skalného hradu Adršpach
  • Adršpašské vodopády

Navštívte tiež skalné mesto na Ostaši a Kočočí skály alebo neďalekej Broumovské stěny. V Broumove stojí za zmienku barokový kláštor, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou.

Viac informácií
Adršpašské skaly
Adršpašské skaly
Adršpašské vodopády
Adršpašské vodopády
Zrúcanina skalného hradu Adršpach
Zrúcanina skalného hradu Adršpach