Liečivé kúpele v Tiszaújvárose

Užite si idylické chvíle odpočinku v kúpeľoch Tiszaújváros neďaleko maďarského Miskolca. Vykúpete sa tu v liečivej vode, ktorá vyviera z podzemia miestnym termálnym prameňom. Liečivé účinky vody s teplotou 65 °C vám pomôžu s pohybovými, urologickými aj gynekologickými ťažkosťami. Relax v termálnych kúpeľoch je však vhodný pre každého, kto si chce oddýchnuť od všedných starostí a dopriať svojej mysli aj telu uvoľnenie. Využiť môžete aj liečebné procedúry, ako sú rozmanité zábaly, kúpele a masáže. Poteší vás tiež snové wellness centrum s fínskou saunou, infrasaunou alebo biosaunou so svetelnou terapiou.

Nekonečná zábava na vás čaká v kúpeľoch Tiszaújváro predovšetkým v lete. Nachádza sa tu osem hektárov veľké vonkajšie kúpalisko s toboganmi, šmykľavkami, trávnatou plochou na opaľovanie aj detskými ihriskami. Vďaka veľkému množstvu atrakcií je návšteva letného kúpaliska skvelým zážitkom pre celú rodinu. Až sa dostatočne vybláznite, môžete energiu doplniť v tunajšej reštaurácii, pizzerii alebo v jednom z bistier.

Celodenné vstupné v sezóne/mimo sezóny:

  • dospelí: 4 200 / 3 500 forintov
  • študenti: 3 700 / 3000 forintov
  • seniori: 3 400 / 3000 forintov

Zobraziť mapu

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet