Vyskúšajte liečivé účinky termálnych kúpeľov Podhájska. Ubytovaní budete v pohodlných izbách Penziónu Pulse s výhľadom na lesy. V cene balíčka sú bohaté bufetové raňajky a servírované večere s tromi chodmi, k tomu aj zľava na vstup do Rímskych kúpeľov. V letnej sezóne tiež doprava na kúpalisko, bazén s morskou vodou a klimatizácia.

O ubytovaní

Penzión Pulse sa nachádza v obľúbenom kúpeľnom mestečku Podhájska na juhu Slovenska. Príďte si k „slovenskému Mŕtvemu moru“ oddýchnuť a načerpať nové sily.

Areál termálnych kúpeľov Aquamarin leží len 2 km od penziónu, a tak to za relaxáciou v unikátnej liečivej vode budete mať len kúsok. Súčasťou komplexu je bazénový svet s 9 bazénmi a vitálny svet so saunami, tepidáriom a odpočinkovou zónou. Voda z tunajších termálnych prameňov je slaná a jej blahodarné účinky na celý organizmus sú porovnateľné s vodou Mŕtveho mora.

Malebnú vinársku krajinu v okolí Podhájskej môžete objavovať pri výletoch po turistických a cyklistických trasách. Zavedú vás napríklad ku zrúcanine kláštora Mariánska čeľaď (4 km) alebo do obce Trávnica (4,5 km), kde môžete navštíviť hneď tri kaštiele: klasicistický kaštieľ Baloghovcov, barokový kaštieľ Rudnyánsských a neskoro klasicistický kaštieľ Ladislava Barlanghiho. Za návštevu stojí aj rozsiahla zrúcanina Levického hradu (26 km) s jedinečnou tajomnou atmosférou.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v zrenovovaných dvojlôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou a balkónom. Súčasťou vybavenia je klimatizácia, televízor a WiFi pripojenie. Do niektorých izieb je možné umiestniť prístelku.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii penziónu si pochutnáte na poctivej domácej kuchyni. Podávajú sa tu ako tradičné slovenské jedlá, tak medzinárodné špeciality.

Kde budete relaxovať?

Počas letnej sezóny sa priamo v areáli penziónu môžete osviežiť v bazéne so slanou vodou.

Penzion Pulse Podhájska

Penzion Pulse Podhájska

Belek 402 , Podhájska
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
PULSE 2 s.r.o. IČ: 44706367


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,5 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,5 km