Užite si pobyt v kúpeľných Dudinciach v 3* Hoteli Hviezda. Užijete si neobmedzený vstup do wellness centra s bazénom, saunovým svetom a vírivkou, pri niektorých variantoch tiež aersolový morský kúpeľ. Čaká vás tiež adventure golf a možnosť zapožičania bicyklov. Stravovanie je počas pobytu zabezpečené formou chutnej polpenzie.

Luxusné ubytovanie v obľúbených Dudinciach

Užite si dovolenku na juhu Slovenska v kúpeľnom meste Dudince, ktoré si svoju popularitu získalo vďaka výnimočne liečivej vode. Ubytovaní budete v parádnom Hoteli Hviezda ***, ktorý sa nachádza len 850 m (cca 10 minút chôdze) od obľúbeného termálneho kúpaliska Dudinka.

Ubytovaní budete v zrekonštruovaných izbách typu Standard, ktoré sú vybavené manželskou posteľou, vlastným sociálnym zariadením, telefónom a LCD TV. Za príplatok sa môžete ubytovať v Apartmáne, ktorý je dvojlôžkový a je vybavený vstupnou halou, spálňou, obývacou izbou s LCD TV a tiež vlastnou kúpeľňou. Apartmány sú kompletne nové, majú možnosť až 2 prísteliek a nechýba ani balkón.

V hotelovej reštaurácii sa môžete tešiť na raňajky (7:30 - 10:00 hodín) formou bufetu a večere (18:00 - 20:00 hodín), kde budete mať na výber ako z mäsitých, tak i vegetariánskych jedál.

Načerpajte energiu vo wellness centre

Elegantné wellness centrum je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú uvoľnenie po náročnom dni. K dispozícii je každý deň od 14:00 do 21:00 hodín.

Nájdete tu vírivku, fínsku, parnú a infra saunu. Za príplatok je možné využiť aj masáže a ďalšie balneo procedúry od vyškoleného personálu. Na terase si pak môžete objednať nápoje, čím dodržíte pitný režim, ktorý je počas saunovania nesmierne dôležitý.

Tí najmenší naopak ocenia bazén s vodnými atrakciami, ako sú vodné trysky, clony a chrliče (teplota cca 28 - 29 °C).

Tipy na výlet

Kúpele Dudince

Slovenské kúpele Dudince sú ideálnym miestom na pokojnú zdravotnú dovolenku. Podstúpiť tú môžete hneď niekoľko liečebných procedúr, ako sú napríklad minerálne kúpele, elektroliečby, vodoliečby, masáže, zábaly, bankovanie, joga a desiatky ďalších aktivít. Voda v kúpeľoch Dudince má viac ako 28 °C a obsahuje 6 blahodárne pôsobiacich minerálov. Lieči súčasne ochorenia pohybovaného aparátu a srdcovo-cievneho systému. Vodu podobného zloženia nájdete už len vo francúzskom Vichy. Zaujímavosťou je 32 dochovaných kamenných rímskych bazénov.

Dudinské travertíny

Dudinské travertíny sú chránený prírodný útvar, ktorý sa nachádza v parku kúpeľného areálu. Vznikli vyzrážaním vody okolo minerálnych prameňov.

Kúpalisko Dudinka

Osviežte sa počas letných dní a vydajte sa na kúpalisko Dudinka, ktoré leží v západnej časti mesta neďaleko Dudinských traverin. Meno nesie po krásnej víle Dudince. K dispozícii je tu rekreačný bazén, bazén s vodnými atrakciami, bazén pre deti a tiež minerálny liečebný bazén.

Hotel Hviezda ***

Okružná 123, Dudince
Slovenská republika

+421 45 558 32 31

recepcia@hviezda-dudince.sk

Check in
od 15:00
Check out
do 14:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,4/5
Celkom 5 hodnotení