Oddýchnite si v preslávených kúpeľoch Bojnice. V cene je ubytovanie v penzióne Maxim s polpenziou a vstup alebo zľava do wellness. Zaručene vás nadchne čarovné prostredie mesta s rozprávkovým zámkom i okolitou prírodou.

Rodinný penzión Maxim v rozprávkových Bojniciach

Wellness Penzión Maxim *** sa nachádza v pokojnej časti Bojníc a je obklopený krásnou záhradou a prírodou. Penzión má útulne zariadené izby s vlastným sociálnym zariadením (chladnička, WC, sprcha, fén) a WiFi.


Zákazníci Travelkingu pozitívne hodnotia vynikajúcu stravu a ochotný personál penziónu. Sami sme pre vás penzión overili a chválime aj pokojné, tiché prostredie. Odporúčame návštevu miestneho zámku i krásnej ZOO, cesta k obom týmto atrakciám trvá len pár minút pešo.


V penzióne je jedáleň, v ktorej sa po celú dobu pobytu servíruje polpenzia. Večer si môžete spríjemniť posedením v bare alebo pri kozube.

Relax vo wellness

V hoteli si môžete vychutnať hotelové wellness. Odreagujete sa na jednej z masáží, oddýchnete si v saune a v odpočivárni. Na výber máte klasickú fínsku saunu, ďalej tiež parnú a infra saunu. Ak ste ešte nevyskúšali naložiť sa do bublajúcej vírivky, teraz budete mať možnosť.

Dodatočné info

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 14,9 rokov za 41 €/2 noci, 50 €/3 noci s lôžkom a polpenziou.

 • Deti nad 15 rokov za 50 €/2 noci, 70 €/3 noci s lôžkom a polpenziou.

 • Miestny poplatok 1 €/osoba/noc.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.

 • Pokiaľ kupujete kupón bez termínu, overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne.

 • Potom, čo si kúpite kupón bez rezervácie termínu, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • O podmienkach uplatnenia rekreačných kupónov sa, prosím, vopred informujte v penzióne.

 • Kupóny bez rezervácie termínu je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Kupóny s online rezerváciou termínu nie je možné stornovať. Je možné zmeniť termín rezervácie, pokiaľ so zmenou súhlasí poskytovateľ ubytovania. Pokiaľ si prajete zmeniť dátum, kontaktujte nás na podpora@travelking.sk alebo bhom všedných dní na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Dana V.)

Penzion v krásné přírodě, ubytování standard, personál příjemný a vstřícný, večeře výborné, snídaně by se měly vylepšit - byly pořád stejné - chyběl mi třeba mazací sýr, paštika nebo i míchaná vajíčka, která podle mě patří k základu polopenze, jinak jsme byli spokojeni.

Skvelé (Iva K.)

Prostředí pěkné, v klidné části Bojnic, dále už byly jen chaty (ale pro někoho staršího, kdo už má nějaké pohybové problémy nedoporučujeme, je cca 20 min chůze od zámku a všech aktivit a i samotný penzion je ve svahu a tím pádem samé schody..). Vše dle slevového kuponu, překvapila nás příjemně kuchyňka na pokoji včetně vařiče, varné konvice, mini ledničky a mikrovlnky. Nevyužili jsme ji, ale může se hodit... Byli jsme s malým dítětem, takže wellness jsme nevyužili, proto nemůžeme hodnotit. Strava byla dobrá, trochu nás překvapily večeře v polopenzi netradičně bez polévky a ráno nám chybělo kakao a teplé mléko, ale na tu chvilku to syn přežil :-). Personál byl velmi vstřícný. Ohledně místa pobytu velká spokojenost. V Bojnicích termální koupaliště, ZOO, zámek, pravěké naleziště... Celkově jsme byli velmi spokojení, počasí vyšlo...

Skvelé (Jaroslava G.)

Prostředí se nám velmi líbilo, strava výborná. Pokoje sice menší, ale dostačující.

Tipy na výlet

Vyhliadková veža Bojnice

Vyhliadková veža Bojnice

Ku všetkým zaujímavým miestam v Bojniciach sa po novom pridala aj vyhliadková veža, oceľová konštrukcia vysoká (zatiaľ) 30 metrov. Nech už patríte k milovníkom rozhľadní či chodníkov v korunách stromov, túto atrakciu si nesmiete nechať ujsť. Prezriete si mesto Bojnice a jeho okolie z vtáčej perspektívy, a navyše sa pekne prejdete. Deti nadchne možnosť zviezť sa dole po tobogane. Vstupné pre dospelých je 8 €, pre deti 4 € a najmenší do 3 rokov majú vstup zdarma.

Bojnický zámok

Bojnický zámok

Bojnický zámok je známy z rozprávky Šialene smutná princezná a so svojou históriou siahajúcou až do 11. storočia patrí k najstarším a najvýznamnejším pamiatkam na Slovensku. Objavujte jeho zákutia a históriu na jednej z prehliadok alebo sa len tak kochajte nádhernou architektúrou.

Kúpele Bojnice

Kúpele Bojnice

Bojnice sú obľúbeným celoročným cieľom návštevníkov - ponúkajú totiž priateľskú atmosféru kúpeľného mesta aj bohaté kultúrne a športové vyžitie. Zájdite si aj vy oddýchnuť do kúpeľov, ktoré fungujú celoročne a sú známe pre svoju liečivú termálnu vodu (28 - 52 ° C), ktorá vyviera z 9 prameňov a lieči problémy pohybového aparátu a má tiež blahodárne účinky na nervový systém. Nádherná príroda, účinná termálna voda a kvalitné kúpeľné liečebné služby radí Kúpele Bojnice medzi najobľúbenejšie kúpele na Slovensku.