Vydajte sa spoznať krásu poľských Tatier a ubytujte sa vo Wille Karpatia blízko termálnych kúpeľov a niekoľkých ski areálov. Okrem útulných izieb vás čakajú chutné raňajky a trojchodové večere. Za príplatok relaxujte v saune a vírivke. Jedno dieťa do 18 rokov bude mať pobyt s vami zadarmo.

O ubytovaní

Penzión Willa Karpatia sa nachádza vo vysokohorskej dedinke Murzasichle a zo svojich okien ponúka nádherné výhľady na vrcholy od Belianskych Tatier cez Západné Tatry až po Vysoké Tatry. V blízkosti penziónu sa nachádza potok a veľa trás na výlety pešo, na bicykli, s kočíkom aj na kolieskových korčuliach. Vydajte sa na výlet napríklad k najväčšiemu jazeru Vysokých Tatier Morskému Oku (16 km), na hrad Niedzice (30 km) alebo zdolajte niektorý z neďalekých vrcholov. V blízkom mestečku Zakopané (9 km) nájdete obľúbený lyžiarsky areál, nádhernú promenádu Krupówki, svetovo preslávený trh Pod Gubałówką i mnoho historických budov. V zime sa vám bude hodiť, že je najbližší ski areál je od penziónu vzdialený len 1 km. Ďalšie lyžiarske strediská ležia v Małe Ciche (7 km) či v letovisku Bukowina Tatrzańska (8 km), kde nájdete aj termálne kúpele s aquaparkom.

Kde budete spať?

Na výber sú Štandardné izby bez možnosti prístelky a Rodinné izby, ktoré sú ideálne pre pobyt s deťmi. Izby sú vybavené pohodlným lôžkom, posedením, skriňou, LCD televízorom, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchou. Niektoré izby majú tiež sedačku a balkón.

Na čom si pochutnáte?

Vila disponuje dvomi multifunkčnými jedálňami. Jedna z jedální je vybavená krbom, ktorý zvlášť v zime vytvára naozaj čarovnú atmosféru. Podáva sa tu tradičná poľská kuchyňa v kombinácii s maďarskou. Veľký dôraz je kladený na čerstvosť a lokálny pôvod surovín. Každé ráno začnete raňajkami vo forme bohatého bufetu. V prípade polpenzie sa podávajú trojchodové večere s možnosťou výberu z menu.

Kde budete relaxovať?

Od mája do septembra je pre hotelových hostí k dispozícii zastrešený bazén. Za poplatok je možné využiť vonkajšiu vírivku s horúcou vodou či saunu.

Cestujete s deťmi?

Na veľkom vonkajšom ihrisku čaká na deti veľa zábavy a hier. V herni sú k dispozícii spoločenské hry, hádanky a hračky.

Niečo naviac

Priamo v penzióne je možné zapožičať si palice na nordic walking, bicykle a športové vybavenie na loptové hry a badmintom. Súčasťou areálu je veľká záhrada so zázemím na táborák a grilovanie.

Willa Karpatia

Willa Karpatia

Budzowa 2 , Murzasichle
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
15:00 - 23:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
50 PLN/pobyt
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 10 Zł/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
4,8 km
Zastávka
50 m
Zjazdovka
1 km

Tipy na výlet

Poľské Tatry

Poľské TatryTip na výlet

Poľské Tatry patria medzi majestátne skvosty a majú čo ponúknuť každému, kto do nich zavíta. Leží tu najvyššia poľská hora - Rysy (2 499 m). Každého návštevníka tu čaká dobrodružstvo spojené s objavovaním prírodných krás. Na rozdiel od slovenských Tatier tu neprebiehajú sezónne uzávery chodníkov, jediné obmedzenie pre turistiku je teda počasie.

Aké sú skvosty poľských Tatier?

  • Zakopané
  • Czarny Staw pod Rysami
  • Kasprowy Wierch
  • navštívte tiež vodopád Siklawica alebo Morskie Oko - najväčšie pleso, ktoré leží na poľskej strane. Pleso je prístupné pešo po celý rok.

Pre nadšencov pešej turistiky a horolezeckých aktivít je správnou voľbou vyhľadávaná Dolina Gąsienicowa. Nezabudnuteľný zážitok vo vás zanechá návšteva národného poľského vrchu Giewont, s ktorým je spätá legenda.

Viac informácií
Termálne kúpele Bukovina
Termálne kúpele Bukovina
Zakopane
Zakopane
Terma Bania
Terma Bania