Poľská dedinka Pobierowo leží priamo na brehu Baltského mora a ponúka tak možnosť celoročnej relaxácie v oblasti s čerstvým morským vzduchom a peknou menšou plážou. Hotel Paula Wellness & SPA ***, ktorý nájdete len 2 minúty od pláže a mora, poskytuje okrem komfortných izieb aj stravovanie formou plnej penzie. Čaká vás tu báječná relaxácia vo wellness s bazénom so slanou vodou, vo vírivke alebo v niektorej zo sáun. Aby toho nebolo málo, počas pobytu si užijete aj 10 liečebných procedúr, ktoré vám predpíše lekár. Na výber sú napríklad obklady, inhalácia, terapia svetlom a laserom alebo aj hydromasáž. A aby ste si skutočne oddýchli, pripravili sme pre vás balíčky na 6 a 8 dní.

O ubytovaní

Hotel Paula *** nájdete v dedinke Pobierowo, ktorá patrí medzi obľúbené letoviská na pobreží Baltského mora. Veľkým lákadlom sú tu, samozrejme, pláže – z hotela to budete mať len pár krokov k piesočnatej pláži Pobierowo (1,4 km), zájsť však môžete aj na obľúbenú pláž Rewal (9,3 km) alebo Grzybowo (52 km) s vyhliadkou, z ktorej sa vám naskytne nádherný pohľad na západ slnka nad hladinou mora.

Ak sa vám práve nebude chcieť opaľovať na pláži, vydajte sa na prechádzku po okolí. Za návštevu stojí napríklad Dom Evy Braunovej (2,7 km) alebo Čarovný domček (1,7 km), ktorý je postavený hore nohami. Deti aj dospelých určite zaujme Oceanárium (1,6 km) so žralokmi a inými morskými živočíchmi, alebo expozície papagájov a ďalších exotických vtákov Papugarnia (650 m).

Pozrieť sa môžete aj do populárneho mesta Kołobrzegu (55 km), ktorého hlavným lákadlom sú desiatky kúpeľných domov s pestrou ponukou liečebných procedúr. Aktívnejší jedinci si môžu vyjsť na miestny maják, kde môžete z 26-metrovej výšky pozorovať celé mesto a tiež hladinu Baltského mora.

Kde budete spať?

Priestranné dvojlôžkové izby sú vybavené komfortným nábytkom a ladené sú do upokojujúcich farieb. Izby môžu mať oddelené postele alebo manželské lôžko, v niektorých nájdete tiež rozkladaciu pohovku, stolík s posedením či pracovný stôl. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa, televízor, chladnička a WiFi pripojenie.

Na čom si pochutnáte?

O vaše maškrtné jazýčky sa počas celého dňa postará hotelová reštaurácia. Ráno vás budú čakať raňajky servírované formou švédskych stolov, kde si vyberiete, na čo práve budete mať chuť. Obed je klasicky servírovaný, dočkáte sa tradičnej poľskej kuchyne, ale aj medzinárodných špecialít. Na večeru sa opäť môžete utrhnúť z reťaze, aj tá je totiž vo forme bufetu, môžete tak ochutnať najrôznejšie pokrmy.

Kde budete relaxovať?

Hotelové wellness centrum je pravou oázou zdravia a krásy. Na relaxáciu môžete využiť bazén, vírivku alebo soľný kúpeľ. Ak si chcete trochu nakopnúť imunitný systém, pomôže vám sauna alebo parná komora, telo do formy zas dostanete v hotelovej posilňovni s kompletným vybavením.

Rozmaznávať sa môžete nechať aj v spa salóne, kde máte na výber najrôznejšie masáže, vrátane masáže lávovými kameňmi a ďalších liečebných či skrášľovacích procedúr, ako sú rašelinové zábaly, terapie infračerveným svetlom, lymfodrenáže a iné.

Hotel Paula Wellness & SPA ***

Hotel Paula Wellness & SPA ***

Grunwaldzka 131 , Pobierowo
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 6 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od mora
0,3 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
11 km

Tipy na výlet

Mesto Pobierowo

Mesto Pobierowo Tip na výlet

Baltský raj! Tým je poľské mestečko Pobierowo, ktoré sa rozkladá na pobreží, obklopené lesmi zo všetkých strán. Vďaka nádhernej piesočnatej pláži lemovanej borovicami a mnohým príležitostiam na šport a rekreáciu sa stalo Pobierowo obľúbeným turistickým letoviskom. Pokiaľ neholdujete extrémne vysokým teplotám, je pre vás Baltik tým správnym miestom na letné kúpanie. V Pobierowo je v lete zriadené morské kúpalisko s plavčíkmi, občerstvením aj hudbou. Užijete si tu tak príjemné kúpanie, slnenie na piesočnatej pláži aj večerné prechádzky mestskou kolonádou.

Pobierowo si vás získa svojou veselou atmosférou. Počas sezóny to tu jednoducho žije! Stánky s výborným občerstvením, romantické reštaurácie a krásne ubytovanie tu nájdete na každom rohu. Večerné prechádzky mestom pre vás budú skvelým zážitkom. Ľudia sa smejú, hrá hudba a všade to vonia dobrým jedlom, na ktoré si pri Baltskom mori veľmi potrpia.

Čo podniknúť v Pobierowe okrem leňošenia na pláži?

  • Športový areál s futbalovým, basketbalovým ihriskom a skateparkom
  • Ocenárium Pobierowo so žralokmi alebo rajami
  • Papugrania – expozícia papagájov a exotického vtáctva
  • Kúzelný domček – unikátny dom stojaci hore nohami
  • Dom Evy Braunovej
Viac informácií
Wolinský národný park
Wolinský národný park
Kúpele Kołobrzeg
Kúpele Kołobrzeg
Pláž Grzybowo
Pláž Grzybowo