Hotel Paula Wellness & SPA ***

Hotel Paula Wellness & SPA ***

Grunwaldzka 131, Pobierowo
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 6 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od mora
0,3 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
11 km

O ubytovaní

Hotel Paula *** nájdete v dedinke Pobierowo, ktorá patrí medzi obľúbené letoviská na pobreží Baltského mora. Veľkým lákadlom sú tu, samozrejme, pláže – z hotela to budete mať len pár krokov k piesočnatej pláži Pobierowo (1,4 km), zájsť však môžete aj na obľúbenú pláž Rewal (9,3 km) alebo Grzybowo (52 km) s vyhliadkou, z ktorej sa vám naskytne nádherný pohľad na západ slnka nad hladinou mora.

Ak sa vám práve nebude chcieť opaľovať na pláži, vydajte sa na prechádzku po okolí. Za návštevu stojí napríklad Dom Evy Braunovej (2,7 km) alebo Čarovný domček (1,7 km), ktorý je postavený hore nohami. Deti aj dospelých určite zaujme Oceanárium (1,6 km) so žralokmi a inými morskými živočíchmi, alebo expozície papagájov a ďalších exotických vtákov Papugarnia (650 m).

Pozrieť sa môžete aj do populárneho mesta Kołobrzegu (55 km), ktorého hlavným lákadlom sú desiatky kúpeľných domov s pestrou ponukou liečebných procedúr. Aktívnejší jedinci si môžu vyjsť na miestny maják, kde môžete z 26-metrovej výšky pozorovať celé mesto a tiež hladinu Baltského mora.

Kde budete spať?

Priestranné dvojlôžkové izby sú vybavené komfortným nábytkom a ladené sú do upokojujúcich farieb. Izby môžu mať oddelené postele alebo manželské lôžko, v niektorých nájdete tiež rozkladaciu pohovku, stolík s posedením či pracovný stôl. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa, televízor, chladnička a WiFi pripojenie.

Na čom si pochutnáte?

O vaše maškrtné jazýčky sa počas celého dňa postará hotelová reštaurácia. Ráno vás budú čakať raňajky servírované formou švédskych stolov, kde si vyberiete, na čo práve budete mať chuť. Obed je klasicky servírovaný, dočkáte sa tradičnej poľskej kuchyne, ale aj medzinárodných špecialít. Na večeru sa opäť môžete utrhnúť z reťaze, aj tá je totiž vo forme bufetu, môžete tak ochutnať najrôznejšie pokrmy.

Kde budete relaxovať?

Hotelové wellness centrum je pravou oázou zdravia a krásy. Na relaxáciu môžete využiť bazén, vírivku alebo soľný kúpeľ. Ak si chcete trochu nakopnúť imunitný systém, pomôže vám sauna alebo parná komora, telo do formy zas dostanete v hotelovej posilňovni s kompletným vybavením.

Rozmaznávať sa môžete nechať aj v spa salóne, kde máte na výber najrôznejšie masáže, vrátane masáže lávovými kameňmi a ďalších liečebných či skrášľovacích procedúr, ako sú rašelinové zábaly, terapie infračerveným svetlom, lymfodrenáže a iné.