Načerpajte sily v obklopení krásnej a tichej prírody aj vo wellness. Poľský Hotel Świeradów *** leží neďaleko Jizerských hôr v kúpeľnom mestečku Świeradów-Zdrój. Okrem výletov do okolia si tu vychutnáte aj neobmedzené wellness s bazénom. Váš pobyt ešte viac spríjemní soľná jaskyňa, kam dostanete voľné vstupy, požičanie Nordic Walking palíc na krajšie prechádzky okolím aj 20% zľava na procedúry profesionálnych masérov.

O ubytovaní

Hotel Świeradów **** sa nachádza v kúpeľnom mestečku Świeradów-Zdrój na poľskej strane Jizerských hôr, len 8 km od hraníc s Českom. Toto miesto je ako stvorené k ničím nerušenej relaxácii i aktívnej dovolenke v akomkoľvek ročnom období. Srdcom mesta je kúpeľný park a kúpeľný dom so 45 m vysokou vežou. Miestna 80 m dlhá kolonáda je najdlhšia smrekovcová kolonádou celého Sliezska. Nájdete tu tiež celoročne otvorený aquapark (2,1 km). V okolí vedie rozvetvená sieť turistických aj cyklistických trás. Vydajte sa na rozhľadňu na vrcholku Czerniawski kopa (6 km), odkiaľ uvidíte malebný kraj pod sebou ako na dlani. Vedľajšiu horu Jizerský stoh (5 km) môžete zdolať pešo, na bicykli, prípadne sa nechať vyviezť lanovkou. Najbližšie lyžiarske stredisko Ski & Sun sa nachádza iba 2,6 km a populárne lyžiarske stredisko Sklárska Poruba je vzdialené 20 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 32 útulných izieb, kde v každej nájdete okrem pohodlnej postele tiež satelitnú televíziu, WiFi pripojenie, telefón, chladničku, trezor (za príplatok) a vlastnú kúpeľňu so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli nájdete tiež reštauráciu, kde sa dočkáte chutných pokrmov poľskej aj medzinárodnej kuchyne po celý deň. Za príplatok tu možno použiť aj gril.

Kde budete relaxovať?

Soľná jaskyňa je hlavným bodom, prečo sem ľudia jazdia. Malé hotelové wellness však ponúka aj masáže a vírivku.

Hotel Świeradów ***

Piłsudskiego 29 , Świeradów - Zdrój
Poľsko

+48 757 816 346

kontakt@hotelswieradow.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 5 €/den
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
0,2 km
Aquapark
2,1 km
Zjazdovka
2,6 km

Tipy na výlet

Cieplické termálne kúpele Tip na výlet

Kúsok od českých hraníc nájdete Cieplické termálne kúpele, jedny z najobľúbenejších termálov v celom Poľsku. Veľký komplex rekreačných a športových bazénov sa nachádza v centre Jelenej Hory-Cieplice a ich okolie tvoria dva pamiatkové parky, Nórsky park a Kúpeľný park. Príjemne teplá voda v bazénoch spôsobí, že sa vám odtiaľ nebude chcieť preč, ponuka atrakcií pre deti a detských bazénikov navyše zaručuje zábavu na dlhé hodiny pre celú rodinu. Areál je otvorený každý deň od 6:00 do 23:00 hodín, celodenná vstupenka vrátane SPA časti so saunami vyjde dospelého na 75 zł (asi 18 €).

Viac informácií
Dinopark Szklarska Poręba
Vodopád Szklarki
Jizerské hory