Hotel Świeradów ***

Hotel Świeradów ***

Piłsudskiego 29, Świeradów - Zdrój
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Waldemar Kryger IČ: 639858159


+48 757 816 346

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,2 km
Aquapark
2,1 km
Zjazdovka
2,6 km
Bežkovanie
1 km

O ubytovaní

Hotel Świeradów **** sa nachádza v kúpeľnom mestečku Świeradów-Zdrój na poľskej strane Jizerských hôr, len 8 km od hraníc s Českom. Toto miesto je ako stvorené na ničím nerušenú relaxáciu aj aktívnu dovolenku v akomkoľvek ročnom období. Srdcom mesta je kúpeľný park a kúpeľný dom so 45 m vysokou vežou. Miestna 80 m dlhá kolonáda je najdlhšia smrekovcová kolonádou celého Sliezska. Nájdete tu tiež celoročne otvorený aquapark (2,1 km). V okolí vedie rozvetvená sieť turistických aj cyklistických trás. Vydajte sa na rozhľadňu na vrchole Czerniawski kopa (6 km), odkiaľ uvidíte malebný kraj pod sebou ako na dlani. Vedľajšiu horu Jizerský stoh (5 km) môžete zdolať pešo, na bicykli, prípadne sa nechať vyviezť lanovkou. Najbližšie lyžiarske stredisko Ski & Sun je vzdialené len 2,6 km a populárne lyžiarske stredisko Sklářská Poruba je vzdialené 20 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 32 útulných izieb, kde v každej nájdete okrem pohodlnej postele tiež satelitnú televíziu, WiFi pripojenie, telefón, chladničku, trezor (za príplatok) a vlastnú kúpeľňu so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli nájdete tiež reštauráciu, kde sa dočkáte chutných pokrmov poľskej aj medzinárodnej kuchyne po celý deň. Za príplatok je možné použiť aj gril.

Kde budete relaxovať?

Soľná jaskyňa je hlavným dôvodom, prečo ľudia hotel navštevujú. Malé hotelové wellness však ponúka aj masáže a vírivku.