Veľkým lákadlom mesta Polanica-Zdrój je kúpeľný park s minerálnymi prameňmi. Hotel Polanica Resort & SPA *** je ako stvorený na rodinnú dovolenku. Po dni strávenom vo wellness alebo výletoch po okolí znovu načerpáte energiu vďaka chutnej polpenzii.

O ubytovaní

Hotel Polanica Resort & SPA *** sa nachádza v meste Polanica-Zdrój v podhorí Bystrických a Stolových hôr, len 17 km od česko-poľskej hranice. Srdcom Polanice je nádherný kúpeľný park (600 m), ktorý priamo susedí s kúpeľnými budovami vrátane sanatória Wielka Pieniawa z roku 1906. Súčasťou parku je aj malebná krytá promenáda a pavilón s pitnými kúrami. Vyhľadávanou atrakciou je svetelná fontána. Po mnohých turistických a cyklistických trasách môžete preskúmavať aj okolie. Vydajte sa napríklad na zámok Lesná skala (17 km), do Pekelského údolia (4 km) s populárnou reštauráciou Piekjelko či do blízkeho mestečka Duszniki-Zdrój (10 km) s veľmi zaujímavým múzeom papiera. Obľúbený lyžiarsky areál Ski Zieleniec je vzdialený len 20 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete priestrannej a modernej dvojlôžkovej izbe. Väčšina izieb má balkón s krásnym výhľadom na južnú stranu a všetky sú vybavené televíziou, WiFi pripojením, chladničkou, trezorom a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V príjemnej hotelovej reštaurácii si pochutnáte na bohatých raňajkách a večerách vo forme bufetu. Počas dňa je možné objednávať špeciality z jedálneho lístka. Od jari do jesene prebiehajú v neďalekej chate grilovacie večery pri ohni s príjemnou hudbou. Obľúbený nápoj a ľahké občerstvenie vám radi pripravia v hotelovom bare.

Lyžovanie v okolí Polanica Zdrój Tip na výlet

Mestečko Polanica Zdrój nie je len perlou Dolnosliezskych kúpeľov, ale aj perfektným miestom pre aktívnu zimnú dovolenku. Nachádza sa v blízkosti česko-poľských hraníc a na úpätí Bystřických a Stolových hôr. V tejto oblasti sa lyžuje predovšetkým na prírodnom snehu. Strediská sú skôr menšie a ponúkajú príjemné lyžovanie bez davov a front. Vďaka modernizácii v uplynulých rokoch sú tunajšie areály dobre vybavené a vy môžete šport prekladať ničím nerušeným relaxom v kúpeľoch či objavovaním miestnych kulinárskych špecialít.

Kam za lyžovaním v okolí Polanica Zdrój?

  • Skiareál Zieleniec sa rozprestiera na severných svahoch a vďaka tomu zaručuje prírodný sneh okolo 150 dní v roku. Na 10 upravených a osvetlených svahoch obsluhovaných 3 lanovkami a 25 vlekmi si zimné radovánky užijú začiatočníci, pokročilí aj rodiny s deťmi.
  • Skiresort Szczyrk je s 37 km zjazdoviek a 9 vlekmi jedným z najväčších skiareálov v celom Poľsku. Široké upravené trate sú ideálne pre lyžiarov aj snowboardistov všetkých úrovní.
  • Skiareál Jodl disponuje jedným vlekom a zjazdovkou s dĺžkou 0,6 km pre pokojné a bezpečné športovanie.
Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Hotel ponúka moderné SPA s veľkým krytým bazénom s 25 m dlhými plaveckými dráhami a plytšiou rekreačnou časťou. Ďalej tu nájdete detskú zónu s bazénom s atrakciami pre najmenších. Počas pobytu môžete neobmedzene využívať aj vírivku a parnú a fínsku saunu v saunovom svete. Alebo čo takto spríjemnenie dňa pri masáži, kozmetickej procedúre alebo novým účesom v kaderníctve?

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je pripravené množstvo zábavy a aktivít. Vo wellness časti je tu pre nich vodný park s atrakciami. Ďalej je súčasťou hotela skvelé vybavená herňa a veľké vonkajšie ihrisko. Mnoho hier si deti užijú aj počas pestrých animačných programov.

Niečo naviac

Pre aktívnych hostí je k dispozícii multifunkčná športová hala s rozlohou 650 m². Do sýtosti si tu užijete rôzne športy ako tenis, volejbal, basketbal, sálový futbal či hádzanú. Do tela si môžete dať tiež v posilňovni. Súčasťou hotelového baru sú dráhy na bowling a biliard.

Hotel Polanica Resort & SPA ***

Górska 2, Polanica-Zdrój
Poľsko

+48 571 244 242

recepcja@hotelpolanica.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci miláčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zástavka
1,5 km
Aquapark
10 m