Veľkým lákadlom mesta Polanica-Zdrój je kúpeľný park s minerálnymi prameňmi. Hotel Polanica Resort & SPA *** je ako stvorený na rodinnú dovolenku. Po dni strávenom vo wellness alebo výletoch po okolí znovu načerpáte energiu vďaka chutnej polpenzii.

O ubytovaní

Hotel Polanica Resort & SPA *** sa nachádza v meste Polanica-Zdrój v podhorí Bystrických a Stolových hôr, len 17 km od česko-poľskej hranice. Srdcom Polanice je nádherný kúpeľný park (600 m), ktorý priamo susedí s kúpeľnými budovami vrátane sanatória Wielka Pieniawa z roku 1906. Súčasťou parku je aj malebná krytá promenáda a pavilón s pitnými kúrami. Vyhľadávanou atrakciou je svetelná fontána. Po mnohých turistických a cyklistických trasách môžete preskúmavať aj okolie. Vydajte sa napríklad na zámok Lesná skala (17 km), do Pekelského údolia (4 km) s populárnou reštauráciou Piekjelko či do blízkeho mestečka Duszniki-Zdrój (10 km) s veľmi zaujímavým múzeom papiera. Obľúbený lyžiarsky areál Ski Zieleniec je vzdialený len 20 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete priestrannej a modernej dvojlôžkovej izbe. Väčšina izieb má balkón s krásnym výhľadom na južnú stranu a všetky sú vybavené televíziou, WiFi pripojením, chladničkou, trezorom a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V príjemnej hotelovej reštaurácii si pochutnáte na bohatých raňajkách a večerách vo forme bufetu. Počas dňa je možné objednávať špeciality z jedálneho lístka. Od jari do jesene prebiehajú v neďalekej chate grilovacie večery pri ohni s príjemnou hudbou. Obľúbený nápoj a ľahké občerstvenie vám radi pripravia v hotelovom bare.

Minieuroland v Kladsku Tip na výlet

Park miniatúr v Kladsku (poľsky Kłodzko) obsahuje zbierku modelov významných stavieb nielen z Dolného Sliezska, ale z celého sveta. Objekt s viac než 40 modelmi sa rozprestiera na ploche neuveriteľných 20 000 m² a získal už mnoho ocenení. Okrem obdivovania krásnych starostlivo a detailne vyrobených miniatúr vás určite zaujme aj okolitá flóra. Areál je totiž zdobený až 500 druhmi stromov a kvitnúcich krov dovezených z Holandska a Belgicka. Od júna do konca októbra je tak možné obdivovať nádherné spojenie kultúry a prírody počas tzv. festivalu kvetov. Popisy modelov a informačné letáčiky sú navyše napísané aj v češtine.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Hotel ponúka moderné SPA s veľkým krytým bazénom s 25 m dlhými plaveckými dráhami a plytšiou rekreačnou časťou. Ďalej tu nájdete detskú zónu s bazénom s atrakciami pre najmenších. Počas pobytu môžete neobmedzene využívať aj vírivku a parnú a fínsku saunu v saunovom svete. Alebo čo takto spríjemnenie dňa pri masáži, kozmetickej procedúre alebo novým účesom v kaderníctve?

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je pripravené množstvo zábavy a aktivít. Vo wellness časti je tu pre nich vodný park s atrakciami. Ďalej je súčasťou hotela skvelé vybavená herňa a veľké vonkajšie ihrisko. Mnoho hier si deti užijú aj počas pestrých animačných programov.

Niečo naviac

Pre aktívnych hostí je k dispozícii multifunkčná športová hala s rozlohou 650 m². Do sýtosti si tu užijete rôzne športy ako tenis, volejbal, basketbal, sálový futbal či hádzanú. Do tela si môžete dať tiež v posilňovni. Súčasťou hotelového baru sú dráhy na bowling a biliard.

Hotel Polanica Resort & SPA ***

Górska 2 , Polanica-Zdrój
Poľsko

+48 571 244 242

recepcja@hotelpolanica.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci miláčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zástavka
1,5 km
Aquapark
10 m