Populárny Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa ****superior, ktorý je priamo prepojený vyhrievaným koridorom s termálnymi kúpeľmi Sárvár. V cene je all inclusive strava aj s nápojmi, neobmedzený vstup do kúpeľov s vonkajším aj vnútornými termálnymi bazénmi aj animačným programom pre deti. Deti do 6 rokov majú pobyt zadarmo a v hoteli na nich čaká skvelá herňa.

Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo miestnych i zahraničných hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. So slávnymi kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj kúpeľoch menej ľudí.” Prečítajte si celú recenziu

Szabolcs Laza - Obchodný tím
Osobne overené: Máj 2022

O ubytovaní

Hotel Park Inn ****superior sa nachádza priamo v srdci kúpeľného mesta Sárvár. Budova hotela je priamo napojená na slávny kúpeľný areál. Priamo v Sárvári nájdete historické centrum s hradom Nádasdy (1 km), botanickú záhradu a romantické jazero Csónakázó (700 m). Obľúbeným cieľom turistov sú neďaleké kúpeľné mestá Celldömölk (23 km) či Szombathely (30 km) s mnohými pamiatkami.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s rozlohou 27 m² s balkónom. Izby sú vybavené klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením, žehličkou, rýchlovarnou kanvicou, trezorom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii La Caraffa ochutnáte vynikajúce jedlá maďarskej aj medzinárodnej kuchyne vrátane jedál pre vegetariánov či alergikov. Tešiť sa môžete na raňajky, neskoré raňajky, obedy aj večere formou bufetu. Stačí si vybrať z bohatej ponuky. Ľahké občerstvenie či obľúbený nápoj vám pripravia v bare Graffiti Lobby & Lounge.

Kde budete relaxovať?

Stačí sa len prezliecť do županu a prejsť chodbou do kúpeľov Sárvár, ktoré tvoria liečebné kúpele, rodinné kúpeľné centrum, letné kúpalisko aj saunový svet. Nájdete tu niekoľko vnútorných i vonkajších bazénov s liečivou termálnou vodou. V novo postavenej budove aj vo vonkajšej časti sú bazény s vodnými atrakciami, šmýkačkami a toboganmi. Milovníci saunovania si prídu na svoje vo fínskej, parnej, aroma či Kneippovej saune. V saunovom svete prebiehajú aj obľúbené saunové ceremoniály. Voda v kúpeľoch Sárvár pochádza z dvoch prameňov s teplotou 43 °C a 83 °C. Používa sa na liečenie pohybového ústrojenstva, reumatických a gynekologických chorôb či ochorení dýchacieho ústrojenstva a astmy. Odparovaním termálnej vody sa získava známa sárvárská termálna kryštalická soľ. Športoví nadšenci si môžu dať do tela v hotelovom fitness centre.

Cestujete s deťmi?

Hotel myslia aj na tých najmenších - je tu detská herňa, v ktorej nájdete veľa hračiek a dozor. V kúpeľoch potom na deti čakajú animačné programy a mnoho atrakcií a detských bazénov.

Niečo naviac

Kúpele Sárvár získali v roku 2013 ocenenie Najlepší kúpeľný areál v Maďarsku.

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa ****superior

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa ****superior

Vadkert u. 4 , Sárvár
Maďarsko

+36 95 530 100

reservations.sarvar@parkinn.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 9 - 13 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 7 - 13 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,9 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
10 m

Tipy na výlet

Kúpele Sárvár

Kúpele SárvárTip na výlet

Maďarské kúpeľné mesto Sárvár je ďalšie krásne mestečko s kúpeľmi, ktoré sú naozaj na úrovni. Schádzajú sa sem ľudia z celej Európy, a to najmä za dvomi druhmi tunajšej liečivej vody. V okolí Sárváru totiž vyvierajú dva pramene liečivej vody: prvý z hĺbky 1 200 metrov s teplotou 43 °C a druhý z hĺbky 2 000 metrov s teplotou 83 °C s vysokým obsahom soli. V kúpeľoch Sárvár si užijú všetky vekové skupiny. Budova s rozlohou 5 000 m² so stredomorskou atmosférou ponúka mnoho vyžitia ako pre seniorov, ktorí využijú najmä liečebné časti kúpeľov, tak aj pre páry či rodiny s deťmi, ktoré zas ocenia relax i zábavu v zážitkovej časti.

Bazény v liečebnej časti kúpeľov:

 • vonkajší zážitkový bazén (32 –⁠ 33 °C)
 • vnútorný zážitkový bazén (32 –⁠ 34 °C)
 • vnútorný zážitkový bazén s liečivou vodou (34 – 36 °C)
 • vnútorný liečebný bazén (36 –⁠ 38 °C)
 • vonkajší liečebný bazén (36 °C)

Bazény a ďalšie priestory v zážitkovej časti:

 • bazén s umelými vlnami (detský zážitkový bazén so šmykľavkami a hračkami pre najmenších)
 • veľká vírivka
 • detský bazén so šmykľavkami, vodným delom a striekacou bránou
 • široká rodinná šmýkačka pre spoločné zážitky
 • zelená rúrková šmýkačka
 • 3 obrie šmykľavky vnútri aj mimo budovy
 • detský kútik s vychovávateľkou, kde je k dispozícii stráženie detí zdarma
 • svet batoliat: kuchynka, prebaľovací miestnosť, tepidárium, detský kútik, odpočiváreň
 • 25 m dlhý plavecký bazén
 • rozsiahle odpočinkové priestory
 • obrovská terasa na opaľovanie

Zájsť si môžete i do saunového sveta, kde na vás čaká fínska sauna, parný kúpeľ, aromasauna a ďalšie atrakcie zaisťujúce odpočinkový zážitok.

Miestna termálna voda je veľmi vhodná na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva, rehabilitáciu po ochoreniach a športových zraneniach, v prípade neurologických ťažkostí a ku kúpeľom na uvoľnenie svalstva.

Celodenná vstupenka do kúpeľov v hlavnej sezóne vyjde dospelého človeka na 5 900 HUF, mimo nej 4 990 HUF.

Viac informácií
Mesto Sárvár
Mesto Sárvár
Hrad Nádasdy
Hrad Nádasdy
Arboretum Sárvár
Arboretum Sárvár