Mátra je najvyššie pohorie Maďarska ležiace len hodinu jazdy od Budapešti. Objavte jeho krásy aj vy. Sástó Hotel *** ponúka útulné ubytovanie, polpenziu formou bufetu a tiež neobmedzený vstup do wellness centra s bazénmi, vírivkou a 4 druhmi sáun. Iste si užijete aj šantenie v herni či bohaté animačné programy pre deti i dospelých.

O ubytovaní

Sástó Hotel *** sa nachádza v nádhernej prírode najvyššieho maďarského pohoria Mátra. Priamo vedľa hotela leží jazero Sás, ktoré je ideálne pre príjemné prechádzky. Krásy tunajšej prírody môžete objavovať po mnohých kilometroch značených turistických chodníkov, ktoré vás zavedú napríklad k neďalekému hradu Benevár (2 km). Zdolať môžete tiež napríklad najvyššiu maďarskú horu Kékes (7 km). Úchvatné výhľady ponúka aj druhý najvyšší vrchol Galya-tető (13 km), na ktorom sa nachádza kamenná rozhľadňa. Vrcholy oboch hôr sú od seba vzdialené iba 10 km, takže ich zdatnejší turisti môžu zdolať oba za jeden deň.

Iba 10 minút chôdze od hotela sa nachádza Oxygen Adrenalin Park, kde si užijete veľa športov a zábavy. Za návštevu stojí aj krásne historické mesto Eger (45 km) so stredovekým hradom, 40 m vysokým minaretom a vyhlásenými termálnymi kúpeľmi.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej podkrovnej izbe s oddelenými lôžkami (možno dať k sebe) a rozkladacou pohovkou, ktorú je možné využiť ako prístelku. Izby sú vybavené klimatizáciou, WiFi pripojením, LCD televíziou a malou chladničkou. Súčasťou je aj vlastná kúpeľňa s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Tavirózsa si každé ráno pochutnáte na vynikajúcich bufetových raňajkách s pestrým výberom čerstvo pripravených teplých i studených jedál. V priebehu dňa je možné objednávať zo stáleho jedálneho lístka. Večera pre hotelových hostí majú tiež formu bufetu. Gastronomické zážitky si môžete užívať na príjemnej terase s krásnym výhľadom na jazero. Ľahké občerstvenie či osviežujúci nápoj si môžete dať aj počas relaxácie vo wellness bare.

Kde budete relaxovať?

Na všetky starosti ľahko zabudnete v hotelovom wellness. Nájdete tu krytý bazén, detský bazén, tri druhy sáun (bio, fínsku, infra), parný kúpeľ a vírivku. Súčasťou je aj soľná jaskyňa, relaxačná miestnosť a drink bar s výberom osviežujúcich kokteilov. Deň si môžete vždy spríjemniť niektorou z profesionálnych masáží.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je pripravený detský bazén vo wellness centre. Po dohode je možné zaistiť profesionálne opatrovanie vašich ratolestí.

Niečo naviac

Za zábavou sa vyberte do hernej miestnosti vybavenej na hranie biliardu, šípok a stolného tenisu.

Sástó Hotel ***

Sástó Hotel ***

Farkas u. 4. , Gyöngyös-Sástó
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
100 m
Zastávka
80 m

Tipy na výlet

Mesto Eger

Mesto EgerTip na výlet

Eger je nielen známym kúpeľným mestom, ale aj miestom s mnohými historickými pamiatkami a možnosťami kultúrneho vyžitia. Vylezte na chvíľu z bazéna a spoznajte všetky jeho krásy, ktoré sa skutočne oplatí vidieť.

Čo vás v Egeri čaká?

  • starobylý hrad s bohatou históriou a úchvatným výhľadom na mesto
  • turecký Minaret týčiaci sa do výšky 40 m - zdolať jeho úzke točité schodisko je skutočný zážitok!
  • neoklasicistická Bazilika, ktorá je druhým najväčším chrámom v Maďarsku
  • múzeum Beatles či astronomické múzeum

Medzi poznávaním mesta s bohatou históriou a užívaním si oddychu v termálnej vode sa na chvíľu zastavte v jednej z mnohých reštaurácií či drobných kaviarničiek. Ochutnajte pikantné maďarské špeciality, typickú silnú kávu a hlavne miestne víno. Eger je proste ideálna lokalita pre pohodovú dovolenku.

Viac informácií
Kúpele Eger
Kúpele Eger
Minaret Eger
Minaret Eger
Kúpele Egerszálok
Kúpele Egerszálok