Sástó Hotel ***

Sástó Hotel ***

Farkas u. 4., Gyöngyös-Sástó
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
100 m
Zastávka
80 m

O ubytovaní

Sástó Hotel *** sa nachádza v nádhernej prírode najvyššieho maďarského pohoria Mátra. Priamo vedľa hotela leží jazero Sás, ktoré je ideálne pre príjemné prechádzky. Krásy tunajšej prírody môžete objavovať po mnohých kilometroch značených turistických chodníkov, ktoré vás zavedú napríklad k neďalekému hradu Benevár (2 km). Zdolať môžete tiež napríklad najvyššiu maďarskú horu Kékes (7 km). Úchvatné výhľady ponúka aj druhý najvyšší vrchol Galya-tető (13 km), na ktorom sa nachádza kamenná rozhľadňa. Vrcholy oboch hôr sú od seba vzdialené iba 10 km, takže ich zdatnejší turisti môžu zdolať oba za jeden deň.

Iba 10 minút chôdze od hotela sa nachádza Oxygen Adrenalin Park, kde si užijete veľa športov a zábavy. Za návštevu stojí aj krásne historické mesto Eger (45 km) so stredovekým hradom, 40 m vysokým minaretom a vyhlásenými termálnymi kúpeľmi.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej podkrovnej izbe s oddelenými lôžkami (možno dať k sebe) a rozkladacou pohovkou, ktorú je možné využiť ako prístelku. Izby sú vybavené klimatizáciou, WiFi pripojením, LCD televíziou a malou chladničkou. Súčasťou je aj vlastná kúpeľňa s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Tavirózsa si každé ráno pochutnáte na vynikajúcich bufetových raňajkách s pestrým výberom čerstvo pripravených teplých i studených jedál. V priebehu dňa je možné objednávať zo stáleho jedálneho lístka. Večera pre hotelových hostí majú tiež formu bufetu. Gastronomické zážitky si môžete užívať na príjemnej terase s krásnym výhľadom na jazero. Ľahké občerstvenie či osviežujúci nápoj si môžete dať aj počas relaxácie vo wellness bare.

Kde budete relaxovať?

Na všetky starosti ľahko zabudnete v hotelovom wellness. Nájdete tu krytý bazén, detský bazén, tri druhy sáun (bio, fínsku, infra), parný kúpeľ a vírivku. Súčasťou je aj soľná jaskyňa, relaxačná miestnosť a drink bar s výberom osviežujúcich kokteilov. Deň si môžete vždy spríjemniť niektorou z profesionálnych masáží.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je pripravený detský bazén vo wellness centre. Po dohode je možné zaistiť profesionálne opatrovanie vašich ratolestí.

Niečo naviac

Za zábavou sa vyberte do hernej miestnosti vybavenej na hranie biliardu, šípok a stolného tenisu.