Hotel zo známej siete Park Inn

Užite si skvelú dovolenku v hoteli Park Inn by Radisson Hotel and Spa Zalakaros ****. Hotel spadá pod známu sieť hotelov Park Inn, ktorá sa u zákazníkov teší veľkej obľube. Park Inn je totiž zárukou skvelého ubytovania, vynikajúcej stravy a prvotriednych služieb.

Hotel sídli priamo v srdci Zalakarosu, hneď vedľa slávnych kúpeľov Gránit Thermal, s ktorými je prepojený. Hostia tak majú pohodlné spojenie s kúpeľmi a novým aquaparkom. Do rušného centra mesta je to približne 10 minút príjemnej prechádzky.

Ubytovaní budete v komfortných izbách, ktoré sú moderne zariadené. Samozrejmosťou je pohodlná posteľ, TV/SAT a vlastné sociálne zariadenie. Na vynikajúcom jedle si pochutnáte v hotelovej reštaurácii, osviežujúci drink si zase môžete dopriať v bare.

Dodatočné info

 • Až 2 deti do 5,9 rokov zdarma vrátane polpenzie. Jedno v postieľke alebo na prístelke, druhé v posteli s rodičmi.

 • Dieťa do 17,9 rokov na prístelke vrátane polpenzie 32 €/noc v termíne do 30.6. a 35 €/noc v termíne 1.7. - 24.8.

 • Na izbe je vždy možná max. 1 prístelka.

 • Rodinná izba pre 4 osoby za príplatok 70 €/noc (naviac je nutné uhradiť poplatok za tretiu osobu i dieťa).

 • Miestny poplatok 1,6 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Parkovanie 5 €/noc.

 • Domáci maznáčik za poplatok 9 €/noc, v prípade 7 nocí 6 €/noc.

 • Kupón platí pre 1 osobu. Uvedené ceny platia pri obsadení izby min. 2 dospelými osobami.

 • Kupón nie je možné uplatniť v týchto termínoch: 14.3. - 16.3., 19.4. - 21.4., 3.5. - 7.5., 7.6. - 15.6.

 • Od 1.10.2018 do 30.6.2019 bude v kúpeľoch prebiehať rekonštrukcia. Z tohto dôvodu bude uzatvorený vnútorný liečebný bazén a liečebná záhrada. Ostatné bazény a časti kúpeľov budú otvorené. Ako kompenzácia bude zákazníkom počas prebiehajúcej rekonštrukcie poskytnutý lístok na vstup do sáun zdarma.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 15:00 hodín, check out do 12:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 9 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Lukeslová J.)

Chyběl sušák na mokré ručníky a župany. Také by měl všechen personál v recepci ovládat německý jazyk. Né jen někteří. Já například anglicky nemluvím a měla jsem problém při řešení určitého problému.

Vynikajúce (Jiří V.)

Ubytování výborné, jediná vada na kráse byla málo účinná klimatizace, kterou se nepodařilo opravit. Kuchyně skvělá, personál ochotný a rychlý.

Vynikajúce (Helena M.)

Nový hotel Park Inn, moderní, příjemný, všechno ok, spokojenost! Spojovací chodba do lázní, krásné tobogány, prima voda i léčebné bazény.

Tipy na výlet

 Kúpele Granit Zalakaros

Kúpele Granit Zalakaros

Kúpeľný areál Granit ponúka ideálne vyžitie obzvlášť pre rodiny s deťmi. A tým nemyslíme, že je tu bazénik a jedna šmýkačka.

Súčasťou Granit je Detský svet Vodoucha a jeho kamarátov, miesto plné atrakcií a lákadiel stvorené len a len pre radosť vašich ratolestí. 60 druhov vodných atrakcií, viacposchodové bazény, rozprašovacie brány, vodné delá, kĺzačky rôznych tvarov a farieb, to je detský raj.

Pre dospelých sú tu adrenalínový toboganový park (viac ako 400 m toboganových prvkov, vrátane lahôdok ako sú Kamikaze, Turbo a Ufo) a saunový svet.

Opomenúť samozrejme nemôžeme ani liečebné centrum. Časť bazénov je krytá, návštevníkom je ale k dispozícii aj záhrada s bazénom, udržiavanou skalkou a lehátkami.

Keszthely

Keszthely

Mestečko na brehu Balatonu je častým výletným cieľom dovolenkárov každého veku. Nájdete v ňom totiž veľké množstvo rôznych zaujímavosti a možností trávenia voľného času. Navštívte napríklad Balaton múzeum, múzeum bábik či marcipánu alebo miestny palác Festetics, v ktorom sa často organizujú rôzne výstavy a iné zaujímavé akcie.

Termálne jazero Hévíz

Termálne jazero Hévíz

Navštívte najobľúbenejšie termálne jazero v Maďarsku Hévíz o rozlohe 4,4 ha s liečivými účinkami, kolonádou, záhradami a ďalšími kúpeľnými atrakciami. Jazero je označené za národnú prírodnú pamiatku.

Jazero je najväčším termálnym jazerom v Európe a tradícia kúpeľníctva sa tu drží už od roku 1795. Teplota okolo 30 °C umožňuje celoročnú prevádzku kúpeľov. Voda tryská z hĺbky 38 metrov a vďaka tomu sa obmieňa každé tri dni a je veľmi bohatá na minerály. Veľkou zaujímavosťou na jazere sú tiež lekná s krásnym červeným kvetom.

Otváracia doba jazera je každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu 4 500 HUF (cca 15 €).