Hotel zo známej siete Park Inn

Užite si skvelú dovolenku v hoteli Park Inn by Radisson Hotel and Spa Zalakaros ****. Hotel spadá pod známu sieť hotelov Park Inn, ktorá sa u zákazníkov teší veľkej obľube. Park Inn je totiž zárukou skvelého ubytovania, vynikajúcej stravy a prvotriednych služieb.

Hotel sídli priamo v srdci Zalakarosu, hneď vedľa slávnych kúpeľov Gránit Thermal, s ktorými je prepojený. Hostia tak majú pohodlné spojenie s kúpeľmi a novým aquaparkom. Do rušného centra mesta je to približne 10 minút príjemnej prechádzky.

Ubytovaní budete v komfortných izbách, ktoré sú moderne zariadené. Samozrejmosťou je pohodlná posteľ, TV/SAT a vlastné sociálne zariadenie. Na vynikajúcom jedle si pochutnáte v hotelovej reštaurácii, osviežujúci drink si zase môžete dopriať v bare.

Dodatočné info

 • Kupón platí pre 1 osobu. Uvedené ceny platia pri obsadení izby min. 2 dospelými osobami.

 • Od 1.10.2018 do 30.6.2019 bude v kúpeľoch prebiehať rekonštrukcia. Z tohto dôvodu bude uzatvorený vnútorný liečebný bazén a liečebná záhrada. Ostatné bazény a časti kúpeľov budú otvorené. Ako kompenzácia bude zákazníkom počas prebiehajúcej rekonštrukcie poskytnutý lístok na vstup do sáun zdarma.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Pokiaľ kupujete kupón bez termínu, overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón bez rezervácie termínu, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Až 2 deti do 5,9 rokov zdarma vrátane polpenzie. Jedno v postieľke alebo na prístelke, druhé v posteli s rodičmi.

 • Dieťa do 17,9 rokov na prístelke vrátane polpenzie 32 €/noc v termíne do 30.6. a 35 €/noc v termíne 1.7. - 24.8.

 • Na izbe je vždy možná max. 1 prístelka.

 • Rodinná izba pre 4 osoby za príplatok 70 €/noc (naviac je nutné uhradiť poplatok za tretiu osobu i dieťa).

 • Miestny poplatok 1,6 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Parkovanie 5 €/noc.

 • Domáci maznáčik za poplatok 9 €/noc, v prípade 7 nocí 6 €/noc.

 • Kupóny bez rezervácie termínu je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Kupóny s online rezerváciou termínu nie je možné stornovať. Je možné zmeniť termín rezervácie, pokiaľ so zmenou súhlasí poskytovateľ ubytovania. Pokiaľ si prajete zmeniť dátum, kontaktujte nás na info@travelking.sk alebo bhom všedných dní na +420 538 880 980.

 • Check in od 15:00 hodín, check out do 12:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 9 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (František Jesenák J.)

Hotel je novy, krasny, cisty, izby nemaju chybu, strava pestra kazdy si pride na svoje, hlavne deti, ziadne doplatky za malinovku, kavu, pivo vsetko co obsahuje kupon dostanete, personal hotela ustretovy nezapocitali nam 120eur za dcerku hoci mala dva tyzdne po siestich narodeninach a deti maju zdarma iba do 5,9r ubytko v hoteli, welnes, kupaliska, park, prostredie super nemam nic zle a posledne slova deti stali za vsetko - tato mamka musime odist? My tu chceme ostat zit.

Vynikajúce (Vladimír H.)

Skvěle zařízený hotel. Pobyt odpovídal uvedenému popisu. Výborná, rozmanitá a bohatá strava jak je v hotelech Park Inn zvykem. Připravený a ochotný personál. Přímé propojení s termálními lázněmi je velkou výhodou. Hotelové wellness zřejmě není, využívá se pouze lázeňské.

Vynikajúce (Anna C.)

Prostředí hotelu i termálů se nám líbilo a okouzlilo nás svou barevností. Strava bohatá a chutná, služby odpovídaly popisu, nelze nic vytknout.

Tipy na výlet

 Kúpele Granit Zalakaros

Kúpele Granit Zalakaros

Kúpeľný areál Granit ponúka ideálne vyžitie obzvlášť pre rodiny s deťmi. A tým nemyslíme, že je tu bazénik a jedna šmýkačka.

Súčasťou Granit je Detský svet Vodoucha a jeho kamarátov, miesto plné atrakcií a lákadiel stvorené len a len pre radosť vašich ratolestí. 60 druhov vodných atrakcií, viacposchodové bazény, rozprašovacie brány, vodné delá, kĺzačky rôznych tvarov a farieb, to je detský raj.

Pre dospelých sú tu adrenalínový toboganový park (viac ako 400 m toboganových prvkov, vrátane lahôdok ako sú Kamikaze, Turbo a Ufo) a saunový svet.

Opomenúť samozrejme nemôžeme ani liečebné centrum. Časť bazénov je krytá, návštevníkom je ale k dispozícii aj záhrada s bazénom, udržiavanou skalkou a lehátkami.

Keszthely

Keszthely

Mestečko na brehu Balatonu je častým výletným cieľom dovolenkárov každého veku. Nájdete v ňom totiž veľké množstvo rôznych zaujímavosti a možností trávenia voľného času. Navštívte napríklad Balaton múzeum, múzeum bábik či marcipánu alebo miestny palác Festetics, v ktorom sa často organizujú rôzne výstavy a iné zaujímavé akcie.

Termálne jazero Hévíz

Termálne jazero Hévíz

Navštívte najobľúbenejšie termálne jazero v Maďarsku Hévíz o rozlohe 4,4 ha s liečivými účinkami, kolonádou, záhradami a ďalšími kúpeľnými atrakciami. Jazero je označené za národnú prírodnú pamiatku.

Jazero je najväčším termálnym jazerom v Európe a tradícia kúpeľníctva sa tu drží už od roku 1795. Teplota okolo 30 °C umožňuje celoročnú prevádzku kúpeľov. Voda tryská z hĺbky 38 metrov a vďaka tomu sa obmieňa každé tri dni a je veľmi bohatá na minerály. Veľkou zaujímavosťou na jazere sú tiež lekná s krásnym červeným kvetom.

Otváracia doba jazera je každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu 4 500 HUF (cca 15 €).