Komfortne zariadené izby a neďaleké wellness

Vila Borievka *** stojí v Tatranskej Lomnici, kde vás už pri príchode očarí nádherná architektúra a atmosféra tejto lokality. Vila pôsobí príjemným, rodinným dojmom. Všetky izby sú slnečné, čisté a udržiavané. Sú nadštandardne vybavené nábytkom vyrobeným na mieru, vlastným sociálnym zariadením, fénom a praktickým sušiakom. Samozrejmosťou je TV, WiFi, chladnička, varná kanvica aj mikrovlnná rúra.


Na výber budete mať dvojlôžkové izby na prízemí bez možnosti prístelky (len detská postieľka) a priestrannejšie dvojlôžkové izby na 1. a 2. poschodí pre celú rodinu (2+2). Dve izby v hoteli majú naviac balkón.


K dokonalému odpočinku môžete pridať aj možnosť relaxácie vo wellness centre Vitálny svet v hoteli Tulipán ***. Vychutnajte si kúpeľ vo vírivke, relaxujte v infra, fínskej alebo parnej saune a aromaterapii, alebo si po dlhom dni doprajte masáž.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Miroslav D.)

pobyt byl v pořádku, stravování bohaté snídaně, večeře ze tři chodů všem doporučuji.

Vynikajúce (Dana T.)

Čistota, poloha optimální. Paní na úklid vstřícná. Vše super.

Skvelé (Martin K.)

Služby hodně dobré, ubytování čisté a nové, akorát kuchyňka byla součástí obývací stěny s televizí o celkové délce 1,5m a mytí nádobí v umyvadle mi na dnešní dobu připadá trochu blbý. Na fotkách jsou vyfoceny velké pokoje a ty malé tam nejsou a při příjezdu je člověk nemile překvapen velikostí pokoje.