O ubytovaní

Vila Borievka *** stojí v Tatranskej Lomnici, kde vás už pri príchode očarí nádherná architektúra a atmosféra tejto lokality. Blízko budete mať ku všetkým lákadlám okolia - k bobovej dráhe (150 m), Expozícii Tatranskej prírody (500 m), lanovke na Lomnický štít (1 km) i ostatným (nielen) prírodným atrakciám. Vyvezte sa na hory a urobte si krásnu prechádzku po okolí Skalnatého Plesa, napríklad rovno po náučnom chodníku, v zime si tu zalyžujte na parádnych zjazdovkách. O ďalšie prírodné i historické krásy tu rozhodne nie je núdza, len niečo málo cez 11 km od hotela sa potom nachádzajú nádherné Vodopády Studeného Potoka, Starý Smokovec so svojou pozemnou lanovkou aj svetom trikov Tricklandiou potom len 9 km. Do Popradu s obľúbeným AquaCity Poprad sa autom dostanete za 25 minút.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v jednej zo 7 izieb, ktoré sú nadštandardne vybavené nábytkom vyrobeným na mieru, pohovkou, trezorom a praktickým sušiakom. Samozrejmosťou je TV, WiFi pripojenie, chladnička, varná kanvica aj mikrovlnná rúra. Nechýba tu ani vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a fénom, v niektorých izbách nájdete tiež balkón. To, čím sa však odlišuje Vila Borievka *** od ostatných ubytovacích zariadení je zmysel pre detaily, na ktorých naozaj záleží: tešte sa na kvalitné ortopedické matrace, antialergické periny a vankúše a v neposlednom rade damaškové obliečky.

Na čom si pochutnáte?

Vo Vile Borievka *** síce nie je dostupná reštaurácia, o chutnú stravu ale neprídete. Navštívte Hotel Tulipán (40 m), ktorému je Vila dependanciou a pochutnajte si na tradičnej slovenskej i medzinárodnej kuchyni. Navštívte tiež hotelový bar alebo kaviareň.

Kde budete relaxovať?

K dokonalému odpočinku môžete pridať aj možnosť relaxácie vo wellness centre Vitálny svet v hoteli Tulipán ***. Vychutnajte si kúpeľ vo vírivke, relaxujte v infra, fínskej alebo parnej saune a aromaterapii, alebo si po dlhom dni doprajte masáž.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ivana B.) ( - Česko)

Byli jsme spokojeni, personál příjemný, vstřícný, strava výborná.

Skvelé (Miroslav D.) ( - Česko)

pobyt byl v pořádku, stravování bohaté snídaně, večeře ze tři chodů všem doporučuji.

Vynikajúce (Dana T.) ( - Česko)

Čistota, poloha optimální. Paní na úklid vstřícná. Vše super.