• Zákaz domácich maznáčikov

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Vila Borievka *** stojí v Tatranskej Lomnici, kde vás už pri príchode očarí nádherná architektúra a atmosféra tejto lokality. Vila pôsobí príjemným, rodinným dojmom. Všetky izby sú slnečné, čisté a udržiavané. Sú nadštandardne vybavené nábytkom vyrobeným na mieru, vlastným sociálnym zariadením, fénom a praktickým sušiakom. Samozrejmosťou je TV, WiFi, chladnička, varná kanvica aj mikrovlnná rúra.


Na výber budete mať dvojlôžkové izby na prízemí bez možnosti prístelky (len detská postieľka) a priestrannejšie dvojlôžkové izby na 1. a 2. poschodí pre celú rodinu (2+2). Dve izby v hoteli majú naviac balkón.


K dokonalému odpočinku môžete pridať aj možnosť relaxácie vo wellness centre Vitálny svet v hoteli Tulipán ***. Vychutnajte si kúpeľ vo vírivke, relaxujte v infra, fínskej alebo parnej saune a aromaterapii, alebo si po dlhom dni doprajte masáž.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Lenka C.)

Krásné ubytování, čisté, dobrá dostupnost vlakem.

Vynikajúce (Alena K.)

Byli jsme s ubytováním velmi spokojeni, personál byl milý a vstřícný. Pokoj čistý, vybavení dle popisu.

Skvelé (Alena N.)

Hotel pekný, na izbách bolo čisto. Personál milý a ochotný. Hotel je blízko železničnej stanice, tiež obchod je blízko a park. Stravu sme mali zabezpečenú vo vedľajšom zariadení a boli sme spokojní.