Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Recenzie a hodnotenie: Hotel Inovec ***

3,6/5
(Celkom 5 hodnotení)Dobré
Nová Lehota, Slovenská republika (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4/5  
(Viera P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 29. 10. 2019
Hotel Inovec je viac menej pre turistov, ktorí chodia na túry, prípadne horských bicyklistov. Personál bol milí, strava dobrá, ubytovanie pekné, voda v bazéne studená, župany za poplatok. Sľubované masáže neboli, lebo nebolo masérky, hotel neobsadený, čiže povedané "skapal pes". Televízne programy, málo, niektoré bez zvuku, ešte, že bolo pekné počasie, lebo príroda je v okolí veľmi pekná. Hotel bol takmer prázdny.
4/5  
(Janka S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 5. 10. 2019
Hotel je umístěn v hezkém, klidném prostředí v krásné a čisté přírodě. Personál hotelu byl milý, vstřícný a velice ochotný. Strava byla chutná, wellnes taky dobrý, masérka nebyla přítomna, takže masáže nezhodnotím, ale jinak jsme byli spokojení se všemi službami v hotelu.
3/5  
(Silvia K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 4. 10. 2019
Prostredie hotela nádherné, tam nie je čo pokaziť. Pán Domáci vynikajúci a pozorný človek. Strava - raňajky dňa 2.9. ráno: viac by som vylepšila skladovavanie či obmieňanie už vyložených potravín. Švédske stoly? naranajky som dostala pokazenú šunku, zoschnutý syr asi to tam dlho ležalo, keďže raňajky bolo od 7:00 do 10:00. Masielko po otvorení v hroznom stave čierne a zelené fľaky, expirácia mu konci síce 29.10, ale prejde chuť keď ho rozbalite. Jedlo veľmi slané a korenisté. Viac by som sa zamerala na kuchyňu, a ľudia by sa radi vracali.
4/5  
(Pavel Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 29. 9. 2019
Prostredie hotela krásne, personál usmievaví, príjemní, pobyt zodpovedal popisu, len zrovna v tomto čase nebola k dispozícii masérka. Nám chýbala vírivka. Izby čisté, jednoducho zariadené, postele na náš vkus moc mäkké. Škoda, že nebola chladnička naplnená nealkom, prípadne alkom. Na WC asi poškodená elektroinštalácia - smrdelo to po skrate elektriky. Radšej sme nezažíhali svetlo, ktoré je prepojené s vetrákom. Inak celý pobyt hodnotíme kladne.
3/5  
(Mária D. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 24. 9. 2019
Dobrý deň, prostredie bolo krásne, no strava slabá.