Recenzie a hodnotenie: Hotel DSZSU *** (Trenčianske Teplice)

4/5
(Celkom 1 hodnotení)Skvelé
Trenčianske Teplice, Slovenská republika (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4/5  
(Tomáš B. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 20. 11. 2023
Ubytovanie pekné, prerobená izba, zariadenie komplet nové v izbe aj v spoločných priestoroch ako napríklad jedáleň. Wellness super. Ako mierne mínus hodnotím neinformovanie o tom, že sa izby neupratujú každý deň a teda že sa nemenia uteráky, naše boli mokré a tak sme ich hodili na zem na výmenu, avšak v ten deň sa neupratovalo. Dostali sme na recepcii nové, avšak s nepríjemným komentárom. Je pre nás v poriadku ak sa neupratuje každý deň ale bolo by fajn o tom informovať pri príchode aby sme sa vedeli zariadiť. Čo sa týka personálu tak až na 1 výnimku hodnotím veľmi kladne, veľká ochota, ústretovosť a milé vystupovanie. Strava bola striedmejšia ako sme očakávali, ale úplne stačí. Raňajky pozostávali z bufetoveho stola ktorý sa ale nedokladal, takže sa oplatí prísť skôr. Absolvovali sme ich dvakrát a v jeden deň podľa mňa personál zabudol vyložiť tak tretinu vecí, lebo teda druhý deň to už bolo oveľa lepšie. Čo sa týka večere tak interval na večeru je od 17.30 do 18.00 a pozostáva z jedného mäsitého jedla a šalátu bez možnosti výberu. V prvý večer úplne super, veľmi chutné, druhý krát nám bohužiaľ veľmi nechutilo.

Práve v predaji pre Hotel DSZSU ***

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet