Dovolenka pri Sečskej priehrade

Užite si krásnu prírodu CHKO Žďárske vrchy a ubytujte sa v Penzióne U Čtyřlístku kúsok od Sečskej priehrady. Bývať budete v štandardnej izbe s dvojlôžkovou pohodlnou posteľou, chladničkou, vlastným sociálnym zariadením a terasou s krásnym výhľadom do prírody. Za príplatok môžete využiť aj ubytovanie v zrubovom apartmáne, ktorý stojí samostatne.

Každý deň sa posilníte raňajkami formou bufetu, večer vás potom čaká servírovaná večera.

Wellness s pivnými kúpeľmi

Niet nad poriadny relaxačný kúpeľ. A čo potom keď sa kúpete v pive! Kúpeľ v drevenej dubovej vani plnej pivného extraktu s rašelinovou penou s tepotou 37 °C a k tomu ešte vychladené pivo v pohári na popíjanie, práve to si užijete počas pobytu. Máli sa vám? A čo napríklad odpočinok v privátnej vírivke či saune? Dokúpiť si môžete aj rôzne masáže a kozmetické služby.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (info@penzion-uctyrlistku.cz, 721 236 683). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Deti do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 12 rokov (vrátane) 250 Kč/noc na pevnom lôžku či prístelke.

 • Príplatok za plnú penziu pre deti do 12 rokov (vrátane) 150 Kč/noc.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Za príplatok je možné ubytovanie v zrubovom apartmáne, viac informácií na recepcii.

 • Na mieste je možné dokúpiť masáže a kozmetické služby.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik 100 Kč/deň

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Lukáš K.)

Naprostá paráda v krásné klidné přírodě, personál naprosto suprový, bude se tam rádi vracet.

Skvelé (Renata T.)

Prostředí spíš penzion než hotel bylo zastaralé, ale čisté a funkční. Ohledně kuponu jsme se musely připomenout, že jsme si zaplatili Deluxe s pivní lázní a masáží. Pak jsme ji plně využili a byli spokojeni. Strava - překvapení kuchaře. Nikdy jsme nevěděli co nás čeká. Byla většinou co dům dal a hlavně bylo mnoho přílohy (rýže, špagety). Personál se snažil a byl milý. Doporučila bych to známým, kteří mají rádi turistiku, kola a přírodu. Památky v okolí jsou krásné a stojí za to.

Vynikajúce (Jana F.)

Hotel by si zasloužil určitě modernizaci. Jinak kdo není náročný na ubytování tak je dostačující. Strava - skvělá, kuchař se chodil i ptát zda nám chutná. Obsluha také výborná. Pivní koupel-skvělá, jen se nedá hodinu vydržet a z kádě se musí na chvíli ven, ale doporučuji vyzkoušet.

Tipy na výlet

Údolie Doubravy pri Chotěboře

Údolie Doubravy pri Chotěboře

Prírodná rezervácia Údolie Doubravy je ideálnym miestom na výlet pre každého, kto miluje prírodu. Je tiež zrejme najcennejším územím chránenej krajinnej oblasti Železných hôr. Na Doubravku môžete vyraziť po náučnom chodníku z Chotěboře alebo z dediny Bílek. Stredne náročný náučný chodník vás prevedie lesnatým kaňonom vytvoreným riekou Doubravou. Najzaujímavejšou a tiež najdivokejšou časťou údolia je bezpochyby skalnatý kaňon Koryto s hlbokými korytami a perejami. Svahy nad riekou tvoria skaly a lesy v pôvodnej podobe, nad nimi jediná skalná veža, nazvaná Čertův stolek. Na vrchole najvyššej skaly nájdeme zvyšky zrúcaniny Sokolohrady s upravenou vyhliadkou. Po ceste nás čakajú tiež vodopády a ďalšie zaujímavosti.

Čáslav

Čáslav

Mesto Čáslav nechal v roku 1260 založiť kráľ Přemysl Otakar I. Dnešný vzhľad historickej časti mesta je predovšetkým barokový, na námestí však nájdete aj pôvodné gotické a renesančné domy. Námestiu kraľuje Žižkov pomník a Mariánsky stĺp. Za zaujímavou prírodopisnou expozíciou zamierte do Husovho múzea, za návštevu ale tiež stojí gotický Kostol svätého Petra a Pavla alebo tunajšia synagóga.

Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod

V meste jednoznačne navštívte historické námestie, kde nájdete napríklad dom žurnalistu a spisovateľa Karla Havlíčka Borovského, v ktorom dnes môžete navštíviť múzeum. V renesančnom štíte Starej radnice nájdete kostru Langera, ktorý podľa povesti zradil mesto a otvoril bránu jihlavskému vojsku. Štáflova bašta, stredoveká drevená chalupa, zase patrí k najstarším dochovaným stavbám tohto typu v Česku. Na prechádzku si vyberte park Budúcnosť, ktorý sa nachádza len kúsok od centra. Nájdete tu niekoľko rybníkov, vodopád, altánok a radu vychádzkových ciest. Na park nadväzuje rad cyklotrás. V lete nevynechajte návštevu vonkajšieho kúpaliska s niekoľkými bazénmi. Toto mesto s bohatou históriou, kaviarňami, pivovarom Rebel, zimným štadiónom aj bazénom so slanou vodou tak rozhodne stojí za návštevu.