Užite si jedinečný wellness pobyt v obľúbenom Hoteli Adamantino *** na brehu Luhačovickej priehrady. V cene máte vstup do vyhrievaného bazéna, neobmedzenú saunu a 10% zľavu na masáže a procedúry z bohatej ponuky hotela.

Oddychová dovolenka v kúpeľných Luhačoviciach

Hotel Adamantino *** leží na brehu Luhačovickej priehrady, čaká vás teda skvelý pobyt pri vode. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, telefónom, TV/SAT a WiFi.

Hotelová reštaurácia ponúka všetko od bohatých raňajok (7:00 - 09:30 hodín) cez obed (11:30 - 13:30 hodín) a večeru (17:30 - 19:30 hodín) až po nápadité šaláty, ľahké jedlá, vychýrené špeciality alebo napríklad domáce múčniky.

Aquacentrum, ktoré sa nachádza priamo v komplexe hotela, vás poteší krytým, vyhrievaným bazénom, suchou saunou, štvormiestnou vírivkou aj širokou ponukou masáží (k nahliadnutiu TU). Na mieste nájdete aj tenisový kurt s umelým povrchom, volejbalové ihrisko, biliard, stolný tenis a stolný futbal.

Bohatý program v hoteli

Každý utorok sa koná ranná rozcvička v bazéne (od 7:30 hodín), informatívna vychádzka do kúpeľov a do mesta Luhačovice s rozprávaním (od 9.30 hodín), beseda na tému "Ako zlepšiť a ozdraviť svoj životný štýl" (od 16:00 hodín) a cvičenie pre zlepšenie svalovej nerovnováhy chrbticovej a kĺbovej pohyblivosti (od 17:00 hodín)

Vo štvrtok sa potom môžete zúčastniť vychádzky k jazierku lásky a do Luhačovíc (od 9:30 hodín), besedy na tému "Čo (ne)robiť, aby chrbát nebolel" (od 16:00 hodín) a cvičení jogového charakteru (od 17: 00 hodín).

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (recepce@adamantino.cz, +420 575 570 880). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • V termínu do 1.7. nie je možné kupón uplatniť počas štátnych sviatkov.

 • Uvedený program hotela sa môže meniť.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Deti do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 11,9 rokov 400 Kč (cca 15 €)/noc.

 • Osoby od 12 rokov hradí plnú cenu podľa cenníka hotela.

 • Detská postieľka 150 Kč (cca 6 €)/pobyt.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • WiFi zdarma.

 • Parkování zdarma.

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,6 €)/osoba/noc.

 • Izba s výhľadom na priehradu za príplatok 120 Kč (cca 4,6 €)/izba/noc.

 • Možnosť dokúpenia obeda 160 Kč (cca 6 €)/dospelá osoba, 110 Kč (cca 4 €)/dieťa do 11,9 rokov.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Marie R.)

Pobyt v hotelu se mi líbil. Personál byl příjemný a ochotný. Strava byla dobrá a dostačující. Možná by se hodila renovace pokojů, například postele a televize. Manželovi vrzala postel, tak se mu špatně spalo. Bazén se mi líbil, jen bych přidala sauně a bazénu i vířivku. Já osobně jsem byla spokojena a líbilo se mi i okolí hotelu a možnosti vyžití. Děkuji.

Skvelé (Jan H.)

V hotelu jsem byl několikrát, vracel jsem se tam rád, ale nyní jsme byli snad v pokoji pro služky, žádná skříň, z okna výhled na střechu posetou cigaretovými krabičkami, okno nedovíralo, viselo z něj těsnění, ale jinak vše v pořádku, jen ten dojem na hotel se dosti změnil, kdybychom tam jeli s pětiletým synem, s kterým jinak jezdíme, tak se v pokoji ani neotočíme.

Skvelé (Anna J.)

Prostredie hotela pekné, udržiavané, napriek budove, ktorá pamätá socialistické časy, zodpovedal popisu, služby poskytnuté v súlade s popisom, personál ochotný, rýchlo reaguje na požiadavky klienta určite je to príjemné oddychovo strávený čas.

Tipy na výlet

Luhačovice

Luhačovice

Najobľúbenejšie moravské kúpele ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a chrúmaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na pedálovej lodi alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejách a parkoch.

Mestská plaváreň Luhačovice

Mestská plaváreň Luhačovice

Mestská plaváreň Luhačovice poskytuje jedinečnú príležitosť celoročného kúpania v plaveckom bazéne so štyrmi dráhami, zážitkovom bazéne s chrličmi, tryskami, divokou riekou a ďalšími lákadlami pre deti a dospelých. Oddýchnuť si môžete vo vírivke pre 10 osôb a cez leto sú k dispozícii aj slnečné terasy. Vstup na tri hodiny pre dospelého vyjde zhruba na 150 - 180 Kč (cca 5,5 - 6,5 €).

Priehrada Luhačovice

Priehrada Luhačovice

Luhačovická vodná nádrž je s mestom spojená Jurkovičovou alejou, pozdĺž ktorej nájdete veľa športovísk a možností občerstvenia, cestu môžete absolvovať aj výhliadkovým vláčikom. V lete sa neváhajte v priehrade vykúpať alebo sa po nej prejsť na šlapadle, jedná sa ale tiež o ideálne miesto na prevetranie in-line korčulí či rybárskej udice. Aj cez zimu je prechádzka okolo zamrznutej hladiny krásnym zážitkom.