• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Odpočinková dovolenka v kúpeľných Luhačoviciach

Hotel Adamantino *** leží na brehu Luhačovickej priehrady, čaká vás teda skvelý pobyt pri vode. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, telefónom, TV/SAT a WiFi.

Hotelová reštaurácia ponúka všetko od bohatých raňajok (7:00 - 9:30 hodín) cez obed (11:30 - 13:30 hodín) a večeru (17:30 - 19:30 hodín) až po nápadité šaláty, ľahké jedlá, vychýrené špeciality alebo napríklad domáce múčniky.

Aquacentrum, ktoré sa nachádza priamo v komplexe hotela, vás poteší krytým, vyhrievaným bazénom, suchou saunou, štvormiestnou vírivkou aj širokou ponukou masáží (k nahliadnutiu TU). Na mieste nájdete aj tenisový kurt s umelým povrchom, volejbalové ihrisko, biliard, stolný tenis a stolný futbal.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jitka K.)

Vše na jedničku, určitě se vrátíme. Výlety: Ploština, Vysoké Pole - EnviCentrum Pro krajinu + kaplička s bylinkovou Cestou zdraví, rozhledna Královec

Skvelé (Marta K.)

Personál většinou vstřícný, jen při větší obsazenosti hotelu byl problém s roznášením nápojů u večeře.

Vynikajúce (Tomáš ?.)

V hotelu se nám líbilo, překvapila nás velmi bohatá strava i chuťově velmi výborná, wellness - na tak velký hotel by mohla být větší vířivka, ale masáže to bylo jen lehké pohlazení, takže velké mínus.