• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Odpočinková dovolenka v kúpeľných Luhačoviciach

Hotel Adamantino *** leží na brehu Luhačovickej priehrady, čaká vás teda skvelý pobyt pri vode. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, telefónom, TV/SAT a WiFi.

Hotelová reštaurácia ponúka všetko od bohatých raňajok (7:00 - 9:30 hodín) cez obed (11:30 - 13:30 hodín) a večeru (17:30 - 19:30 hodín) až po nápadité šaláty, ľahké jedlá, vychýrené špeciality alebo napríklad domáce múčniky.

Aquacentrum, ktoré sa nachádza priamo v komplexe hotela, vás poteší krytým, vyhrievaným bazénom, suchou saunou, štvormiestnou vírivkou aj širokou ponukou masáží. Na mieste nájdete aj tenisový kurt s umelým povrchom, volejbalové ihrisko, biliard, stolný tenis a stolný futbal.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Martina P.)

Pobyt v hotelu jsme si užili na 100%. Milý, ochotný a vstřícný personál. Pokoj útulný s velkým sprchovým koutem, plochou televizí a signálem WiFi. V koupelně byl i fén na vlasy. Dostatečný prostor na uložení věcí. Veškeré jídlo bylo chutné a všeho bylo dost. Užili jsme si jak saunu a bazén, tak i wellness procedury k naší spokojenosti. Prošli jsme se okolo přehrady, na kterou je krásný výhled z hotelu. Cesta nám trvala volnou chůzi asi hodinu. Stoji za návštěvu i kostel v Pozlovicích, který míjíte cestou k hotelu. Pobyt doporučuji.

Skvelé (Viktor K.)

Jídlo a wellness ok. vířivka za příplatek. Ubytování retro.

Dobré (Eva ?.)

Strava studená a vířivka co je napsaná v ceně nabídky, se musela platit.