Hotel Adamantino ***

Hotel Adamantino ***

Pozlovice 337, Luhačovice
Česká republika

+420 575 570 880

recepce@adamantino.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,4 km
Vzdialenosť od jazera
50 m
Zastávka
4,9 km
Aquapark
0,9 km

O ubytovaní

Hotel Adamantino *** sa nachádza v moravskom kúpeľnom meste Luhačovice priamo pri priehrade a len 2,5 km od centra. Blízko to odtiaľ budete mať do Zlína (21 km), ale tiež do CHKO Bílé Karpaty či Vizovickej vrchoviny, medzi ktorými sa hotel nachádza.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 80 izieb, ktorými hotel disponuje. Všetky sú vybavené telefónom, satelitnou televíziou a WiFi pripojením, samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa. Čaká vás skvelý pobyt pri vode, z balkónov veľkej časti izieb je výhľad priamo na trblietavú hladinu vodnej nádrže.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia ponúka celodenné stravovanie v podobe nápaditých šalátov, ľahkých jedál a vychýrených miestnych špecialít a domácich dezertov. Využiť môžete tiež posedenie na letnej terase, napríklad so šálkou kávy Manuel alebo dobre vychladeným koktailom, ktorý vám pripravia barmani v hotelovom Snack bare.

Kde budete relaxovať?

Wellness priamo v hotelovom komplexe vás poteší krytým bazénom s rozmermi 10x6 m, vírivkou, fínskou a bio saunou s aromaterapiou.

Súčasťou wellness centra je tiež ochladzovací bazénik a odpočiváreň s himalájskou soľnou stenou. Dopriať si tiež môžete rôznorodé masáže a procedúry vrátane známej kúpeľnej inhalácie Vincentkou.

Cestujete s deťmi?

V hoteli je k dispozícii menší detský kútik, zapožičať si tiež môžete rôzne nielen spoločenské hry, napríklad Twister, Bingo, klasické Človeče, nehnevaj sa alebo rovno celú sadu 150 hier. Pri hoteli bolo nedávno vybudované vonkajšie detské ihrisko.

Niečo naviac

V hoteli je možné si zapožičať horské bicykle, súčasťou areálu je tenisový kurt, volejbalové ihrisko a nový chodník zdravia s posilňovacími vonkajšími strojmi. Okolo celej priehrady je krásna cesta, z ktorej budú nadšení milovníci in-line korčuľovania.

K dispozícii vám bude úschovňa športových potrieb, biliard a stolný tenis, hodiť sa môže aj predaj drobného občerstvenia, suvenírov a hygienických potrieb priamo v hoteli.