• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Odpočinková dovolenka v kúpeľných Luhačoviciach

Hotel Adamantino *** leží na brehu Luhačovickej priehrady, čaká vás teda skvelý pobyt pri vode. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, telefónom, TV/SAT a WiFi.

Hotelová reštaurácia ponúka všetko od bohatých raňajok (7:00 - 9:30 hodín) cez obed (11:30 - 13:30 hodín) a večeru (17:30 - 19:30 hodín) až po nápadité šaláty, ľahké jedlá, vychýrené špeciality alebo napríklad domáce múčniky.

Wellness, ktoré sa nachádza priamo v komplexe hotela, vás poteší krytým bazénom, vírivkou, fínskou a bio saunou s aromaterapiou. Ďalej vám bude k dispozícii ochladzovací bazénik a oddychová zóna s himalájskou soľnou stenou, ktorá celú miestnosť plní najjemnejšími časticami solí obsahujúcich až 84 druhov minerálnych látok.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Libuše O.)

Byli jsme spokojeni, prostředí hotelu je naprosto normální, hlavně čisté a všechno funkční. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Strava byla velice dobrá. Personál hotelu vstřícný. Okolí hotelu je moc pěkné. Určitě bychom pobyt doporučili svým známým a i my máme v úmyslu se tady někdy vrátit.

Vynikajúce (Richard P.)

Vše absolutně v pořádku, klid a pohoda. Jídlo výborné.

Skvelé (Lubomír H.)

Celkově spokojenost. Jídlo výborné, množství i obsah. Ale nabyl jsem pocitu, že chybějí lidi a tak nějak se to na nich podepisovalo. Přesto doporučuji!