• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Hotel Adamantino *** leží na brehu Luhačovickej priehrady, čaká vás teda skvelý pobyt pri vode. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, telefónom, TV/SAT a WiFi.

Hotelová reštaurácia ponúka všetko od bohatých raňajok (7:00 - 09:30 hodín) cez obed (11:30 - 13:30 hodín) a večeru (17:30 - 19:30 hodín) až po nápadité šaláty, ľahké jedlá, vychýrené špeciality alebo napríklad domáce múčniky.

Aquacentrum, ktoré sa nachádza priamo v komplexe hotela, vás poteší krytým, vyhrievaným bazénom, suchou saunou, štvormiestnou vírivkou aj širokou ponukou masáží (k nahliadnutiu TU). Na mieste nájdete aj tenisový kurt s umelým povrchom, volejbalové ihrisko, biliard, stolný tenis a stolný futbal.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Alena P.)

Prostředí se líbilo velmi, pobyt odpovídal popisu a vše co bylo na kupónu uvedeno by splněno. Strava výborná, personál hotelu příjemný a milý. Zrovna jsme byli v období těch velkých veder, takže jsme zas až tak moc výletů nepodnikli ale přesto bylo fajn.

Vynikajúce (Zdeněk T.)

Byli jsme s pobytem velmi spokojeni. Vše bylo super, užili jsme si to. Příjemný personál, čisté pokoje, pestrá a dobrá strava. Využili jsme pěkný bazén s terasou. Pěkné okolí hotelu, klid a čistý vzduch. Pobyt doporučuji a určitě se tady zase vrátime.

Vynikajúce (pavel M.)

Se vším velká spokojenost, nemam co bych vytknul.