Relaxačný pobyt v luxusnom Hoteli Banderium *** na juhu Slovenska v Komárne si užije naozaj každý. Tešte sa na polpenziu, privátne sauny aj vírivku priamo v hoteli a celodenný vstup do termálnych kúpeľov Komárno či Komárom. Využiť môžete aj zľavu na ďalší oddych - do wellness v Hoteli Patince či na ďalší vstup do kúpeľov.

O ubytovaní

Luxusný Hotel Banderium *** nájdete v samom srdci mesta Komárno, len niekoľko málo metrov od hraníc s Maďarskom. Užite si napríklad relax v blahodarnej komárňanskej termálnej vode na tunajšom obľúbenom kúpalisku (750 m), prezrite najväčšiu historickú pamiatku mesta starobylú Pevnosť (750 m), ale aj iné krásne pamiatky ako Nádvorie Európy, Zichyho palác alebo Dôstojnícky pavilón, ktorý tiež stojí za pozretie - a dôjdete k nim z hotela za 5 minút.

Kde budete spať?

Hotel ponúka ubytovanie v jednej z 15 štýlových, klimatizovaných, dvojlôžkových izieb s nadštandardným vybavením, ako napríklad televízia, DVD prehrávač, WiFi pripojenie, minibar, trezor, telefón a vlastná kúpeľňa s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je reštaurácia ponúkajúca tradičnú slovenskú a maďarskú kuchyňu pripravovanú z kvalitných surovín. K dispozícii je aj kaviareň.

Kde budete relaxovať?

V hoteli nechýba ani krásne wellness centrum, kde môžete odpočívať vo vírivke, infra a fínskej saune.

Hotel Banderium ***

Hotel Banderium ***

Námestie Generála Milana Rastislava Štefánika 11 , Komárno
Slovenská republika

+421 35 77 30 156

info@banderium.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zástavka
0,1 km
Aquapark
2,5 km
Zjazdovka
70 km

Tipy na výlet

Termálne kúpalisko Komárno

Termálne kúpalisko Komárno Tip na výlet

Celoročný relax prináša termálne kúpalisko v Komárne na ploche 2,5 hektárov. Návštevníkov láka najmä minerálna voda s liečivými účinkami na kĺbové, reumatické a ženské choroby. V letnej časti areálu sa nachádza hneď niekoľko bazénov vrátane športového a dvoch detských. Celoročne tu môžete využívať vnútorný bazén s termálnou vodou, dve sauny s ochladzovacím bazénom, rehabilitačnú telocvičňu, ponuku masáží a fitness centrum. Oddychovať tu môžete i vo fínskej a infra saune. V areáli strediska sú aj plážové priestory, ihriská pre deti a minigolf.

Vstupné:

  • Dospelí: 4,80 €/osoba
  • Seniori: 3,50 €/osoba
  • Študenti: 3,90 €/osoba
  • Deti (od 4 do 15 rokov): 3,80 €/osoba
Viac informácií
Komárno
Komárno
Most Marie Valérie
Most Marie Valérie
Komárom
Komárom