Vyrazte s rodinou na južné Slovensko a relaxujte, navštívte farmu alebo si užite jazdu v koči. Pochutnáte si na raňajkách či polpenzii, kúsok odtiaľ sú aj termálne kúpele Podhájska a v lete využijete bazén. Ideálna dovolenka pre rodinu s deťmi.

Termálne kúpalisko Podhájska Tip na výlet

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogány, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Viac informácií

Dovolenka v blízkosti termálnych kúpalísk

Penzión Žitava nájdete na južnom Slovensku v obci Dvory nad Žitavou. Penzión má skvelú polohu, nachádza sa v blízkosti hneď dvoch termálnych kúpalísk. Ubytovanie ponúka v príjemne zariadených izbách s vlastnou kúpeľňou.

V penzióne máte k dispozícii aj reštauráciu, kde si pochutnáte na tradičnom slovenskom jedle. Alebo si môžete užiť olovrant na letnej terase.

Celodenný odpočinok nemožno zakončiť lepšie než s pohárom kvalitného miestneho vína. Priamo v penzióne totiž nájdete aj vínnu pivnicu.

Jazda v koči pre malých aj veľkých

V cene balíčka máte tiež skvelý zážitok, a to jazdu kočom na 5 km vzdialený Gazdovský dvor Branovo (dospelí poplatok 2 €, deti úplne zdarma). Na Gazdovskom dvore si potom záujemcovia môžu objednať aj jazdy na koni.

Penzión Žitava

Hlavná 5, Dvory nad Žitavou
Slovenská republika

+421 356 450 535

recepcia@penzionzitava.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik za poplatok 4 €/noc malé plemená, 8 €/noc veľké plemená
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,2 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
20 km