Ubytovanie na Orave s vynikajúcou domácou kuchyňou

Vydajte sa do rodinného Penziónu Zelený Dom a užite si prírodu v malebnej oblasti Oravy, ktorú si zamiluje každý návštevník. Tešte sa na príjemnú atmosféru v obci Vitanová, ktorá je vzdialená len 7 km od mesta Trstená a 7 km od aquaparku Oravice, ktorý vám určite príde vhod. Neďaleko sú tiež miesta ideálne pre turistov a výletníkov, ale tiež skiareály pre lyžiarov.

Ubytovaní budete v jednej zo dvojlôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, varnou kanvicou, satelitnou televíziou a rádiom. V reštaurácii penziónu sa môžete tešiť na chutnú a výdatnú stravu.

Potrebujete si oddýchnuť? Tak to oceníte malé wellness centrum so soľnou jaskyňou, saunou a fitnescentrom. K dispozícii je tiež bazén.

Tipy na výlet

Aquapark Maender - Oravice

Po celodennej turistike či lyžovačke sa môžete poriadne prehriať v aquaparku blízko slovensko-poľských hraníc v osade Oravice. Nájdete tu nečakane horúcu termálnu vodu teplú až 58 °C, ktorá musí byť pred napustením do bazénov ochladzovaná. Zachováva si však svoje liečivé vlastnosti, a tak má kúpeľ v aquaparku priaznivé účinky na celé telo i psychiku človeka. Relaxujte vo vnútornom a vonkajšom bazéne, v saunách alebo sa vybláznite v bazéne s morskými vlnami či tobogánmi. Aquapark je otvorený celoročne a zimné kúpanie uprostred zasnežených Tatier je vďaka nemu neopakovateľným zážitkom.

Lyžiarsky areál Ski Vitanová

Skiareál Vitanová 25 km od Zakopaného sľubuje skvelú lyžovačku na troch zjazdovkách rôznej náročnosti a žiadne čakanie v radoch vďaka dvom vlekom a jednej štvorsedačkovej lanovke. Bezplatné parkovisko pod severným svahom Západných Tatier má kapacitu 500 parkovacích miest. Ski Vitanová ponúka aj špičkový servis a požičovňu lyžiarskych a snowboardových potrieb. Návštevníci môžu seba alebo svoje deti prihlásiť aj do lyžiarskej a snowboardovej školy Ski Vitanová v krásnej prírode Oravy a Západných Tatier.

Termály Chochołowskie

Chcete si dokonale oddýchnuť? Potom sa vydajte do komplexu Chochołowských termálnych kúpeľov, kde na vás čakajú vyhriate bazény s relaxačnými prvkami, rozmanité atrakcie pre deti i saunový svet a mnoho liečebných procedúr. Využite tak liečebné účinky miestnej vody a relaxujte naplno.

Penzión Zelený Dom

Vitanová 319, Vitanová
Slovenská republika

00421 43 53 94 353

zelenydom@orava.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik (malá rasa) za poplatok 3 €/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,51/5
Celkom 45 hodnotení