Ubytovanie s vynikajúcou domácou kuchyňou

Vydajte sa do rodinného penziónu Zelený Dom a užite si prírodu v malebnej oblasti Oravy. Tešte sa na príjemnú atmosféru v obci Vitanová. Obec je vzdialená 7 km od mesta Trstená a 7 km od aquaparku Oravice, ktorý vám určite v letných dňoch príde vhod.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, varnou kanvicou, TV/SAT a rádiom. V reštaurácii penziónu sa môžete tešiť na bohaté raňajky a poctivú večeru.


Zákazníci Travelkingu si nemôžu vynachváliť veľmi milý a ochotný personál. Kladne hodnotia aj stravu.

Dodatočné info

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.

 • Pokiaľ kupujete kupón bez termínu, overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne.

 • Potom, čo si kúpite kupón bez rezervácie termínu, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • O podmienkach uplatnenia rekreačných kupónov sa, prosím, vopred informujte v penzióne.

 • Jedno dieťa do 11,9 rokov ubytovanie zdarma. Doplatok za stravu a služby 7 €/noc.

 • Deti do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko.

 • Deti do 11,9 rokov 12 €/noc vrátane ubytovania a stravy.

 • Miestny poplatok 1 €/osoba/pobyt.

 • Kupóny bez rezervácie termínu je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Kupóny s online rezerváciou termínu nie je možné stornovať. Je možné zmeniť termín rezervácie, pokiaľ so zmenou súhlasí poskytovateľ ubytovania. Pokiaľ si prajete zmeniť dátum, kontaktujte nás na info@travelking.sk alebo bhom všedných dní na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik (malá rasa) za poplatok 3 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Mária D.)

Prostredie ako na dedine, ubytovanie v poriadku, wellness sme nevyužili, chodili sme na term.kúpalisko ORAVICE, k strave mám výtku. Polievky/ako večera boli echtovne domáce, veľmi zahustené zásmažkou. Majiteľka bola milá, výlety: Juráňová dolina/Oravice, plte/ Podbiel, Zuberec/ roháčsky vodopád, Oravská priehrada/loď, Oravská železnička/Oravská Lesná, Zakopané/Gubalowka vrch, Chocholowe termy...sú tam pekné túry.. ☺

Vynikajúce (Marie H.)

Prostředí odpovídalo popisu, obdrželi jsme vše, co bylo nabízeno, strava velmi dobrá a paní majitelka velmi ochotná a milá.

Skvelé (Krista P.)

Během mého pobytu jsem nenarazila na jediný problém. Byla jsem velice spokojená a máme zájem vás navštívit i příští rok, když budeme mít znova možnost. Všechny poskytnuté služby byly na výbornou. Při mém návratu domů jsem neváhala a okamžitě doporučila v práci.

Tipy na výlet

Termály Chochołowskie

Termály Chochołowskie

Chcete si dokonale oddýchnuť? Potom sa vydajte do komplexu Chochołowských termálnych kúpeľov, kde na vás čakajú vyhriate bazény s relaxačnými prvkami, rozmanité atrakcie pre deti i saunový svet a mnoho liečebných procedúr. Využite tak liečebné účinky miestnej vody a relaxujte naplno.

Oravská priehrada

Oravská priehrada

Najväčšia slovenská priehrada s rozlohou 35 kilometrov štvorcových nesie meno podľa regiónu Orava na severe krajiny. Priehrada ponúka okrem svojho hospodárskeho využitia i možnosti rekreácie pre mnohých turistov a cestovateľov, ktorí sem prichádzajú každý rok. Okolo tejto vodnej plochy nájdete cyklotrasy i turistické chodníky na prechádzky krajinou. V zime môžu lyžiari využiť blízke lyžiarske strediská - SKI Zábava (Hruštín) a Ski Park Kubínska hoľa.

Oravský hrad

Oravský hrad

Ak sa ocitnete v blízkosti obce Oravský Podzámok, určite nepremeškajte návštevu jedného z najkrajších slovenských hradov. Zachovalý rozsiahly hrad z 13. storočia sa týči na strmom vápencovom brale priamo nad obcou vo výške 112 m nad hladinou rieky Orava. Čakajú tu na vás bohaté expozície vrátaně prírodovednej, etnografickej či dokonca mediálnej. Hrad je totiž obľúbenou filmovou lokalitou a okrem českých a slovenských rozprávok sa tu natáčal napríklad aj známy Upír Nosferatu alebo americký film Dračie srdce II.