Doprajte si pobyt len 650 m od unikátnych jaskynných kúpeľov Miskolc Tapolca v maďarskom mestečku Miskolc. Ubytovaní budete v útulnom Penzióne Zenit, ktorý ponúka farebné izby, raňajky či polpenziu, ale aj rôzne bonusy - welcome drink, popoludňajšiu kávu či čaj a niečo sladké v izbe. Navyše získate 10 % zľavu na vstup do kúpeľov a rôzne atrakcie ako je bobová dráha alebo Zoo.

O ubytovaní

Zenit Panzió je útulný penzión v pokojnej oblasti na predmestí Miskolca, len 650 m od unikátnych jaskynných kúpeľov a 8 km od centra mesta.

Zároveň to budete mať kúsok do dobrodružného parku (750 m), k jazeru (800 m), kde sa môžete venovať veslovaniu, bobovej dráhe (800 m) či miskolcskej ZOO (17,7 km) a od hradu Diósgyőr (13,4 km).

Kde budete spať?

Každá z izieb je vybavená LCD TV, chladničkou, trezorom, fénom a písacím stolom, klimatizáciou a vlastnou kúpeľňou so sprchou.

V týchto zrekonštruovaných izbách si navyše môžete užiť tzv. farebnú terapiu – môžete si vybrať jednu z 8 farieb osvetlenia izby a rôznych režimov na nastavenie nálady vašej izby.

Na čom si pochutnáte?

V príjemnom prostredí jedálne penziónu vás čaká lahodný výber domácich raňajok – teplých i studených. Trojchodové večere si zase užijete v reštaurácii Tusculanum (500 m od penziónu), v ktorej navyše pracuje česky a slovensky hovoriaci personál.

Zenit Panzió

Zenit Panzió

Miskolctapolcai út 25. , Miskolctapolca
Maďarsko

+36 (46) 561-561

info@zenitpanzio.hu

Check In
od 13:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 3 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
6 km
Zástavka
100 m
Aquapark
0,7 km

Tipy na výlet

Jaskynné kúpele Miskolctapolca

Jaskynné kúpele MiskolctapolcaTip na výlet

Dôvodom číslo jedna pre návštevu maďarského Miskolca sú unikátne jaskynné kúpele Miskolc Tapolca. Kúpanie v jaskynných zákrutách je naozaj netradičný zážitok sám o sebe, o to viac, keď ste pri tom liečený miestnou unikátnou termálnou vodou s teplotou 29 - 35 °C. Areál s rozlohou 3,6 hektárov je otvorený celoročne a nachádza sa v ňom niekoľko plaveckých, zážitkových bazénov.

V kúpeľoch nájdete:

  • 2 termálne bazény v podzemí s teplotou vody 33 - 35 °C
  • Rímsky bazén v jaskyni
  • Bazén pod hviezdnou oblohou (32 °C) (tzv. "Star Hall)
  • Detský bazén
  • 3 vonkajšie detské bazény
  • Otvorený zážitkový jazerný bazén
  • Otvorený mušľový plavecký bazén

Miestna termálna voda pomáha najmä pri dýchacích ťažkostiach a kĺbových ochoreniach. Celodenný vstup pre dospelú osobu stojí 2 600 - 3 600 HUF podľa sezóny.

Viac informácií
Adventure park Miskolctapolca
Adventure park Miskolctapolca
Mesto Miskolc
Mesto Miskolc
ZOO Miskolc
ZOO Miskolc