Spojte návštevu historickej Budapešti s luxusným pobytom v rezorte s vlastným wellness. Čakajú vás bazény s termálnou vodou, sauna i parný kúpeľ, každé ráno bohaté raňajky a tiež gala večera. Deti do 12 rokov vrátane prístelky a raňajok zdarma.

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy aj sveta. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác, budova parlamentu či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, chýrnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám.

Luxusný pobyt priamo v centre Budapešti

Chcete sa pri pobyte v maďarskej metropole cítiť prepychovo? Vyskúšajte jednu z najprestížnejších hotelových sietí a ubytujte sa v Ensana Thermal Margaret Island ****. Ocitnete sa v pokojnej a prírodou obklopenej lokalite Margarétinho ostrova len 10 minút od samotného centra Budapešti.

Ubytovaní budete v klimatizovaných izbách s balkónom a výhľadom buď do parku, alebo na Dunaj. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie s vaňou a fénom, LCD TV, rádio, telefón, trezor, minibar, župan a sada na prípravu kávy alebo čaju.

Počas pobytu si budete každý deň pochutnávať na bohatých raňajkách formou bufetu. Nič vám nebráni dokúpiť si rovno polpenziu a vyskúšať ponuku medzinárodnej a maďarskej kuchyne vrátane diétnych jedál.

Špičkové wellness s termálnou vodou

Wellness rezortu sa radí medzi jedno z najlepších v Európe - nadväzuje na budapeštiansku kúpeľnú tradíciu, a tak si tu môžete užiť leňošenie v horúcich prameňoch bez toho, aby ste opustili hotel.

Súčasťou wellness je termálny bazén s vodou s teplotou 37 - 38 °C, krytý (27 - 28 °C) a nekrytý (27 - 28 °C) plavecký bazén, rekreačný bazén (33 - 34 °C), bazén na telocvik (33 - 35 °C), trakčná liečba (35 - 36 °C), sauna, infrasauna, parná a aroma kabína. V cene je tiež vstup do fitness centra s rozlohou 400 m².

Ensana Thermal Margaret Island ****

Margitsziget , Budapešť
Maďarsko

+36 1 889 4777

msz.sales@danubiushotels.com

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
8 €/den.

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
5 km
Vzdialenosť od kúpelov
10 m
Zastávka
1 km

Tipy na výlet

Kráľovský palác

V histórii mnohokrát obliehaná a rekonštruovaná budova je jedným z najvýraznejších a najvýznamnejších prvkov Budapešti. Nielen palác samotný, ale aj jeho okolie plné sôch a ďalších umeleckých diel priamo lákajú k dlhej návšteve. Vnútri sú k videniu rôzne expozície historických artefaktov súvisiacich s dejinami mesta aj celého Maďarska.

Budova Parlamentu

Že je Westminsterský palác najkrajšou parlamentnou budovou v Európe? Zájdite do Budapešti a presvedčte sa, že tunajšia budova parlamentu sa mu prinajmenšom vyrovná. Patrí medzi národné symboly Maďarska a svojou polohou na nábreží Dunaja dáva tvár celej metropole. V exteriéri aj interiéri sa prelína niekoľko zaujímavých architektonických štýlov.

Kúpele Gellert

Vo veľkolepých priestoroch takmer 100 rokov starých kúpeľov nájdete bazén s termálnou vodou, krytý bazén s perličkovým kúpeľom, vonkajší bazén s termálnou vodou, vírivku, saunu, solárium a parné kúpele.

Termálna liečivá voda v kúpeľoch Gellert je vhodná pre liečbu kĺbových a srdcových ochorení, problémov s krvným obehom aj dýchacím ústrojenstvom.

Nadchne vás aj bohatá ponuka wellness služieb, medzi ktoré patria osviežujúce a thajské masáže, kozmetika, manikúra a pedikúra.

Celodenný vstup cez víkend pre dospelého stojí 5 700 HUF (cca 19 €), cez týždeň 5 500 HUF (cca 18 €). Kúpele sú otvorené každý deň od 6:00 do 20:00 hodín.