Hotel Kálvária **** kúsok od centra Győru

Hotel Kálvária **** sa nachádza kúsok od centra Győru a ponúka ubytovanie v dvoch budovách troj a štvorhviezdičkovej kategórie.

Štvorhviezdičkové krídlo disponuje celkom 18 izbami, má vlastnú recepciu a reštauráciu Carmen a jedinečný elegantný interiér. V trojhviezdičkovej budove nájdete 15 izieb, Magnolia Spa Wellness centrum a tiež bar Cross Drink.

Všetky izby hotela sú vybavené LCD TV, minibarom, telefónom, trezorom a fénom, každá má tiež vlastnú kúpeľňu so sprchou.

Trojhviezdičkové izby sú vhodné skôr pre rodiny, zatiaľ čo do tých štvorhviezdičkových sa vydajte, ak si chcete oddýchnuť v elegantnom štýlovom prostredí.


Baby friendly hotel

Pokojne vyrazte na dovolenku aj so svojimi ratolesťami, v hoteli sú totiž vítané a je pre ne pripravená všetka nevyhnutná výbava: postieľky, vysoké stoličky, hračky a na záhrade menšie detské ihrisko.


Wellness centrum Magnolia Spa

Pokiaľ máte radi wellness, navštívte krásne centrum Magnolia Spa, v ktorom osviežite svoje telo i myseľ. Nájdete tu paru, infra saunu, fínsku saunu a vírivku. Nielen že si oddýchnete, sauny i vírivka blahodarne pôsobia na vaše zdravie. Napríklad pobyt v pare detoxikuje, pomáha proti reumatickým bolestiam a bolestiam svalov. Teplota tu sa pohybuje v rozpätí 40 - 45 °C. Fínska sauna pre zmenu posilňuje imunitu.

Tipy na výlet

Kúpele Rába Quelle

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C. Tá je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje problémy s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov, nechýbajú tu ani tobogány a saunový svet. Súčasťou saunového sveta je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne od nedele do štvrtka (9:00 - 20:00 hodín, v piatok, sobotu a počas štátnych sviatkov (9:00 - 21:00 hodín). Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v ďalšie dni svojho pobytu, celodenný vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 10,5 €)/dospelá osoba a 2 100 HUF (cca 17 €)/dieťa 3 - 14 rokov.

Györ

Maďarské mesto Györ sa nachádza len kúsok od slovenských hraníc a jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období. Úzke uličky medzi historickými budovami, pobrežie Ráby a jedného z ramien Dunaja, obľúbené termálne kúpele, reštaurácia s maďarskými špecialitami, rozmanité kultúrne podujatia, to všetko na vás v Györi čaká.

Bazilika Nanebovzatia Panny Márie

Táto pamiatka sa začala stavať už v 11. storočí a ide o jednu z najkrajších budov v celom Györi. Počas svojej histórie prešla mnohými rekonštrukciami (najnovšie bola dokončená až v roku 1972) a obnovami. Vďaka obrazu Madony na oltári jednej z bočných lodí sa bazilika stala významným maďarským pútnickým miestom.

Hotel Kálvária ****

Kálvária utca 22/d, Győr
Maďarsko

+36 96/510-800

info@hotel-kalvaria.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 6,5 €/noc (iba v 3 * budove hotela)
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,45/5
Celkom 33 hodnotení