Hotel Kálvária **** kúsok od centra Győru

Hotel Kálvária **** sa nachádza kúsok od centra Győru a ponúka ubytovanie v dvoch budovách troj a štvorhviezdičkovej kategórie.

Štvorhviezdičkové krídlo disponuje celkom 18 izbami, má vlastnú recepciu a reštauráciu Carmen a jedinečný elegantný interiér. V trojhviezdičkovej budove nájdete 15 izieb, Magnolia Spa Wellness centrum a tiež bar Cross Drink.

Všetky izby hotela sú vybavené LCD TV, minibarom, telefónom, trezorom a fénom, každá má tiež vlastnú kúpeľňu so sprchou.

Trojhviezdičkové izby sú vhodné skôr pre rodiny, zatiaľ čo do tých štvorhviezdičkových sa vydajte, ak si chcete oddýchnuť v elegantnom štýlovom prostredí.


Baby friendly hotel

Pokojne vyrazte na dovolenku aj so svojimi ratolesťami, v hoteli sú totiž vítané a je pre ne pripravená všetka nevyhnutná výbava: postieľky, vysoké stoličky, hračky a na záhrade menšie detské ihrisko.


Wellness centrum Magnolia Spa

Pokiaľ máte radi wellness, navštívte krásne centrum Magnolia Spa, v ktorom osviežite svoje telo i myseľ. Nájdete tu paru, infra saunu, fínsku saunu a vírivku. Nielen že si oddýchnete, sauny i vírivka blahodarne pôsobia na vaše zdravie. Napríklad pobyt v pare detoxikuje, pomáha proti reumatickým bolestiam a bolestiam svalov. Teplota tu sa pohybuje v rozpätí 40 - 45 °C. Fínska sauna pre zmenu posilňuje imunitu.

Dodatočné info

 • V 4* hoteli sa nachádza Rodinná izba a Suite až pre 5 ľudí (2 dospelé osoby a 3 deti).

 • Raňajky od 6:30 do 10:00 hodín, cez víkend od 7:00 do 10:00 hodín.

 • Večere od 18:00 do 21:00 hodín, v nedeľu od 18:00 do 20:00 hodín.

 • Hotel je bezbariérový iba v 4* budove.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Pokiaľ kupujete kupón bez termínu, overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón bez rezervácie termínu, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Deti do 5,9 rokov zdarma na prístelke vrátane stravy.

 • Deti do 11,9 rokov 29 €/noc na prístelke vrátane stravy.

 • Deti do 13,9 rokov 31 €/noc na prístelke vrátane stravy.

 • Miestny poplatok 1,5 €/osoba/noc.

 • Príplatok za štátny sviatok (15.3. - 17.3., 19.4. - 21.4., 17.8. - 20.8.) 20 €/izba/noc.

 • Neskorý check out 15 €/izba.

 • Kupóny bez rezervácie termínu je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Kupóny s online rezerváciou termínu nie je možné stornovať. Je možné zmeniť termín rezervácie, pokiaľ so zmenou súhlasí poskytovateľ ubytovania. Pokiaľ si prajete zmeniť dátum, kontaktujte nás na info@travelking.sk alebo bhom všedných dní na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 6,5 €/noc (iba v 3 * budove hotela)

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Dana M.)

Hotel byl přívětivý. Měli jsme rodinný pokoj, opravdu veliký skoro jako 2+kk, což jsme uvítali, jelikož jsme byli se dvěma dětmi. V kuchyňce je k dispozici varná konvice, příbory, mikrovlná trouba, skleničky, talíře, je zde také malá lednice. Pokoje jsou prostorné, čisté směrem do zahrady. Parkoviště zdarma, soukromé, v noci zabezpečené. Kousek do centra. Snídaně formou bufetu, bohatá. Večeře formou 3 chodů. v sobotu formou rautu.Každý den vyměněné ručníky, úklid. Hotel je menší, ale útulný. Wellness je výborné, whirpool, finská sauna, pára, infra sauna. K pobytu jsme dostali vstupenky do termálů Rába Qule, doporučuji.

Skvelé (Jakub S.)

Hotel byl pěkný, čistý, recepční uměli dobře anglicky. Celková spokojenost. Jen výřivka v hotelovém wellness byla úplně studená, ale jinak sauna a pára super.

Vynikajúce (Daniela T.)

S hotelem jsme byly spokojené, jak s úrovní ubytování, příjemným personálem - zvlášť na recepci hotelu, zvlášť pak s jídlem - večeře byly vynikající. Pouze nefungovala vířivka, na což jsme byly při příjezdu upozorněny. V saunovém světě vadí při relaxaci hučení kompresoru, ale využily jsme ho jen jednou, přijely jsme hlavně do termálních lázní.

Tipy na výlet

Kúpele Rába Quelle

Kúpele Rába Quelle

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C. Tá je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje problémy s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov, nechýbajú tu ani tobogány a saunový svet. Súčasťou saunového sveta je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne od nedele do štvrtka (9:00 - 20:00 hodín, v piatok, sobotu a počas štátnych sviatkov (9:00 - 21:00 hodín). Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v ďalšie dni svojho pobytu, celodenný vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 10,5 €)/dospelá osoba a 2 100 HUF (cca 17 €)/dieťa 3 - 14 rokov.

Györ

Györ

Maďarské mesto Györ sa nachádza len kúsok od slovenských hraníc a jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období. Úzke uličky medzi historickými budovami, pobrežie Ráby a jedného z ramien Dunaja, obľúbené termálne kúpele, reštaurácia s maďarskými špecialitami, rozmanité kultúrne podujatia, to všetko na vás v Györi čaká.

Bazilika Nanebovzatia Panny Márie

Bazilika Nanebovzatia Panny Márie

Táto pamiatka sa začala stavať už v 11. storočí a ide o jednu z najkrajších budov v celom Györi. Počas svojej histórie prešla mnohými rekonštrukciami (najnovšie bola dokončená až v roku 1972) a obnovami. Vďaka obrazu Madony na oltári jednej z bočných lodí sa bazilika stala významným maďarským pútnickým miestom.