Kálvária utca 22/d, Győr
Maďarsko

+36 96 510 800

info@hotel-kalvaria.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 3 500 HUF/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
1 500 HUF/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,1 km
Zástavka
1 km

O ubytovaní

Hotel Kálvária **** sa nachádza v blízkosti historického centra mesta Györ. Nechajte sa okúzliť príjemnou atmosférou, barokovými pamiatkami aj slávnymi farmárskymi trhmi. Známe termálne kúpele Rába Quelle (2 km) ponúkajú úchvatné panoramatické výhľady na györské centrum. Za návštevu rozhodne stojí tiež Pannonhalmské arciopátstvo (25 km), ktoré je súčasťou Zoznamu dedičstva UNESCO a je jednou z najstarších maďarských pamiatok. Tešiť sa môžete na záhradu s mnohými druhmi vzácnych kvetov. Nádhernú prírodu chránenej krajinnej oblasti Szigetköz (30 km) môžete objavovať pri výletoch pešo, na bicykli, na lodi aj z konského sedla.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením, trezorom, minibarom, telefónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V elegantnej hotelovej reštaurácii Gault & Millau 11 sa zameriavajú na špeciality maďarskej i medzinárodnej kuchyne vrátane pestrého sezónneho menu. V ponuke sú aj jedlá pre vegánov a osoby s potravinovými intoleranciami. Každé ráno si vychutnáte bohaté bufetové raňajky. Večer sa podávajú večere bufetovou alebo servírovanou formou. Zábavu aj osviežujúce nápoje si užijete v Cross Drink bare, kde si môžete zahrať biliard, šípky aj stolný futbal.

Kde budete relaxovať?

Tešiť sa môžete na dokonalý odpočinok v hotelovom Magnolia Spa Wellness centre. Nájdete tu vírivku a fínsku, aroma aj infra saunu. Spríjemniť deň si môžete tiež niektorou z masáží.

Cestujete s deťmi?

Na malých hostí čaká množstvo zábavy na vonkajšom ihrisku v hotelovej záhrade aj v herni.

Niečo naviac

Aktívnych jedincov poteší možnosť využitia fitness centra.