Úžasná dovolenka v TOP maďarskom hoteli

MJUS World Resort ****Superior sa nachádza v maďarskom mestečku Körmend, blízko hraníc s Rakúskom, národného parku Őrség aj Balatonu. Má tak úplne unikátnu polohu na množstvo výletov po Maďarsku. Či už sa vydáte na vlastnú päsť alebo sa zapojíte do tých, ktoré organizuje hotel samotný.

Elegantné, sofistikovane riešené izby vám poskytnú dokonalé zázemie. Izby Premium s rozlohou 27 m² sú plne klimatizované, disponujú trezorom, vlastným sociálnym zariadením, telefónom, minibarom aj fénom.

Hra chutí v Lo Spaghetto reštaurácii

V hotelovej reštaurácii, ako už názov napovedá, sa tešte predovšetkým na rôznorodé talianske jedlá. Okrem toho si ale hostia môžu vybrať aj z obľúbených medzinárodných pokrmov a tradičných maďarských špecialít.

Na raňajky si doprajte podľa chuti čokoľvek zo širokej ponuky sladkého a slaného. V hoteli sa ďalej nachádzajú snack bary a wellness bar.

Tým pravým lákadlom je rozľahlá SPA zóna s mnohými bazénmi, saunami a vírivkami, uvoľniť sa môžete aj v tureckých a rímskych kúpeľoch. Deti sa zabavia v herni a vy zatiaľ môžete dokonale zrelaxovať.

Dodatočné info

 • Deti do 1,9 rokov zdarma na prístelke so stravou a wellness.

 • Deti do 11,9 rokov 40 €/noc na prístelke so stravou a wellness.

 • V izbe Premium môžu byť ubytované maximálne 3 osoby. V prípade pobytu 4 osôb budete ubytovaní v izbe Grand (bez príplatku).

 • Miestny poplatok 1 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Izba Grand za príplatok 10 €/osoba/noc (v prípade ubytovania 2 či 3 osôb).

 • Za príplatok možnosť masáží, SPA a beauty služieb, solárium.

 • Za príplatok možnosť zahrať si bowling (10 €/hodina), stolný tenis (3 €/hodina) a futbal (3 €/hodina), vzdušný hokej (2 €/30 minút) či biliard (3 €/hodina).

 • Za príplatok je možný tiež prenájom bicyklov (3 €/hodina) a prenájom tenisového, futbalového a basketbalového ihriska (3 €/hodina).

 • Kupón je pre 1 osobu. Uvedené ceny platia pri obsadení izby minimálne 2 osobami.

 • Paru, biosaunu, fínsku saunu, vonkajšiu vírivku, Kneippov chodník, zážitkovú sprchu, Rímske kúpele a bazén Mosaic smú využívať iba osoby staršie ako 16 rokov.

 • V prípade alergie na lepok, laktózu, vajcia, orechy, mlieko a ďalšie zložky je možné pripraviť špeciálnu stravu. Je však nutné túto požiadavku nahlásiť aspoň jeden deň pred nástupom na pobyt. Hotel neposkytuje paleo stravu.

 • Kupón nie je možné využiť v týchto termínoch: 14.3. - 17.3., 18.4. - 22.4., 29.5. - 2.6., 7.6. - 10.6., 25.10. - 3.11., 6.12. - 8.12.

 • V dňoch 27.5. - 29.5. bude bazén Mosaic a sauny z dôvodu údržby mimo prevádzky. Ako náhradu ponúkne hotel hosťom obed zadarmo (bez nápojov), prípadne je možné zmeniť rezerváciu na iný termín.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Pokiaľ kupujete kupón bez termínu, overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón bez rezervácie termínu, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.

 • Kupóny bez rezervácie termínu je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Kupóny s online rezerváciou termínu nie je možné stornovať. Je možné zmeniť termín rezervácie, pokiaľ so zmenou súhlasí poskytovateľ ubytovania. Pokiaľ si prajete zmeniť dátum, kontaktujte nás na podpora@travelking.sk alebo bhom všedných dní na +420 538 880 980.

 • Check in od 15:00 hodín, check out do 10:30 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je čiastočne bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Judita L.)

Prostredie hotela pôsobí veľmi príjemne, zaujímavý a praktický design izieb, personál je milý a ústretový. Dostali sme všetko čo bolo uvedené na kupóne, strava typická pre 4*, každý si mohol vybrať. Najväčšie pozitívum - dostatok priestoru v areály a pri bazénoch s dostatkom lehátok, čistá voda v bazénoch. Doporučujem aj pre rodiny s malými deťmi.

Skvelé (Jirka P.)

Spokojen jsem byl se stravou službami i wellness. Ale pokoje bez skříní kazily celkový dojem ubytování. Také služby byly dost drahé.

Skvelé (Martin ?.)

Pozoruhodný hotel s moderným interiérovým talianskym dizajnom. Vnútorné i vonkajšie bazény, wellness, reštaurácia i ostatné priestory (detské herne, bowling, kaviareň a pod.) sú nadštandardne rozľahlé a veľmi príjmené. Personál je veľmi príjemný a ústretový. Vďaka blízkosti rakúskych hraníc hovoria všetci slušnou nemčinou a väčšina ovláda i angličtinu. Kuchyňa je nápaditá a veľmi chutná, aj keď po 7-dňovom pobyte už začalo byť raňajkové menu dosť nudné. Deti majú k dispozícii dve veľké herne a hotel je naozaj riešený „children friendly“. Voda v bazénoch je prísne kontrolovaná, čistá a správne temperovaná. Priestory vnútorných bazénov sú klimatizované (žiaľ, okrem detského), čo sme veľmi ocenili pri vonkajších teplotách 36°C. Zmrzlina v kaviarni patrí k tým najlepším aké sme vôbec kedy ochutnali. Ale aby som len nechválil, vyskytli sa aj nedostatky. Na izbách (ktoré sú dostatočne priestranné) funguje klimatizácia, ale v priestore kúpelne, kde je aj toaleta, nie je žiadne odsávanie, čo je pre hotel označený **** dosť veľký trapas. Na izbe nenájdete žiadnu skriňu, architekt to vyriešil ináč - umiestnil na hlavnú stenu asi 20 minivešiakov. Okrem toho máte k dispozícii závesnú drevenú tyč, na ktorej sú umiestnené iba štyri fixné ramienkové vešiaky, čo je ďalší trapas. Hotel je situovaný na západnom okraji mesta blízko frekventovanej cesty a čo je horšie aj blízko farmy, z ktorej občas zavanú dosť nepríjemné zvieracie pachy, takže sa bytostne cítite ako na agroturistike. Uvedené negatíva však celkovo nenarušili náš skvelý dojem z celého priestoru, služieb i manažmentu hotela (taliansky majiteľ tam bol vtedy na náhodnej kontrole a bolo zjavné, že má záujem o dobre fungujúci podnik). Takže výsledkom je naše odporúčanie - skúste a nebudete ľutovať!

Tipy na výlet

Národný park Örségi Nemzeti

Národný park Örségi Nemzeti

Jeden z najkrajších kúskov Maďarska, Národný park Őrség Nemzeti ponúka nielen krásnu prírodu bohatú na lesy, lúky aj najrôznejšie chránené rastliny a živočíchy, ale aj mnoho náučných chodníkov, cestičiek pozdĺž riek a potôčikov, rozhľadní, rybníkov a ďalšieho. Či už sa sem vydáte na jar, v lete či na jeseň, ľutovať určite nebudete.

Szombathely

Szombathely

Mesto na západe Maďarska je turisticky obľúbené kvôli pamiatkam z čias rímskeho impéria, ale aj kvôli bohatému kultúrnemu životu a príjemnému prostrediu, ktorému dominuje rybník Csónakázó s krásnym okolitým parkom. Najzaujímavejším prvkom mesta je Iseum, múzeum vystavané na mieste bývalého Isidinho chrámu.

St. Gotthard Spa & Wellness

St. Gotthard Spa & Wellness

Vďaka chodníkom z prírodného kameňa, palmám a iným exotickým rastlinám, sa budete v St. Gotthard Spa & Wellness cítiť ako pri Stredozemnom mori. V zážitkovej časti kúpeľov vás čakajú bazény s termálnou vodou, deti určite ocenia množstvo šmýkačiek a iných atrakcií, detský kútik a vonkajšie ihrisko. Celodenné vstupné vás vyjde na 3 300 HUF (cca 11 €).