MJUS Resort & Thermal Park ****

MJUS Resort & Thermal Park ****

Rákóczi F. u. 154, Körmend
Maďarsko

+36 94 514 111

info@mjusworld.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:30
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
0,3 km

O ubytovaní

MJUS Resort & Thermal Park **** superior sa nachádza v maďarskom mestečku Körmend, ktoré leží na brehu rieky Rába v srdci národného parku Őrség. Samotné mestečko s nízkymi domami a veľkým námestím priamo nabáda k objavovaniu histórie. Ponúka tiež ideálnu východiskovú polohu pre mnoho atraktívnych výletov. V okolí sa nachádza niekoľko významných kúpeľných miest, napríklad Szombathely (25 km), Sárvár (44 km), Zalaegerszeg (30 km) či Héviz (60 km) známy vďaka najväčšiemu biologicky aktívnemu prírodnému termálnemu jazeru sveta. Milovníci zvierat sa môžu vydať na konskú biofarmu Kerč (30 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete vo veľkej dvojlôžkovej izbe typu Premium s rozlohou 27 m² a balkónom. Izby sú vybavené veľkými pohodlnými posteľami, satelitnou televíziou, minibarom, rozkladacou pohovkou, pracovným stolom, WiFi pripojením, trezorom, fénom a vlastnou kúpeľňou vrátane sady prírodných kozmetických produktov. Na prianie je možné do izby umiestniť prístelku.

Na čom si pochutnáte?

Ráno si vychutnáte vynikajúce raňajky vo forme bufetu. Ak kedykoľvek dostanete hlad či chuť na nejakú dobrotu, je k dispozícii pizzeria s pravou talianskou pizzou, cukráreň so zákuskami a domácou zmrzlinou, vináreň plná vynikajúcich vín, lounge bar ďalšie 4 bary v celom areáli hotela. Večer sa v reštaurácii Lo Spaghetti podáva večera formou bufetu alebo si môžete vybrať niektorú z delikates jedálneho lístka.

Kde budete relaxovať?

Výnimočné zážitky si odnesiete z relaxácie v hotelovom termálnom parku, ktorý zaberá viac ako 1 800 m² vodných plôch a 45 000 m² záhrad. Súčasťou Thermal parku sú turecké a rímske kúpele, SPA zóna, saunový svet, vírivky, Kneippov chodník a mnoho ďalších atrakcií. Okrem dokonalého oddychu si tu užijete aj veľa zábavy na dvoch toboganoch. Zašportovať si môžete v hotelovom fitness centre.

Cestujete s deťmi?

Pobyt v hoteli si užijú aj malí hostia. Súčasťou areálu kúpeľov je detský bazén a 2 tobogany pre väčšie deti. Ďalej je tu herňa s hradom, šmykľavkami a loptičkovým bazénom alebo herňa v Thermal Parku. Vonku sú umiestnené dve vonkajšie ihriská so šmykľavkami, trampolínou a hojdačkami. Každý deň je pre deti a celú rodinu pripravený animačný program s mnohými zábavnými aktivitami.

Niečo naviac

Nudiť počas pobytu sa rozhodne nebudete. Hotel ponúka naozaj širokú ponuku športových a voľnočasových aktivít. Nájdete tu zázemie pre tenis, basketbal či malý futbal. Športovci si môžu dať do tela v klasickej posilňovni vnútri aj vo vonkajšej telocvični. Rozľahlý vonkajší areál je ideálny na behanie či rýchlu chôdzu. Súčasťou hotela je aj vonkajší amfiteáter, v ktorom sa konajú rôzne vystúpenia či koncerty.

Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath - Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Osobne overené: Máj 2019