Recenzie a hodnotenie: Hotel Rezident *** (Turčianske Teplice)

4,4/5
(Celkom 670 hodnotení)Skvelé
Turčianske Teplice, Slovenská republika (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4,4/5

Personál

4,4

Interiér hotela

3,6

Lokalita hotela

4,5

Strava

4,3

Služby hotela

4
5/5  
(Oľga Č. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 23. 9. 2023
Pobyt v hoteli Rezident sme absolvovali už viackrát čo je dôkazom, že sa nám tu páči a že sme spokojní.
5/5  
(Věra J. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 15. 9. 2023
Hotel má vhodné umístění v blízkosti aguaparku,je sice z minulého století,ale čistý a útulný.Veskeré inzerované služby byly perfektní.
5/5  
(Vera J. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 15. 9. 2023
Jezdíme sem několikrát ročně.Jsme spokojení jak s hotelem tak se službami.
5/5  
(Vera J. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 15. 9. 2023
Navštívili jsme tento hotel několikrát.Je sice starší,ale čistý s příjemným personálem a dobrým jídlem.
1/5  
(Anna O. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 1. 9. 2023
Hotel nie je výstižne pomenovanie, skôr lepšia ubytovňa. Bolo treba upozorniť, že je to bez výťahu pre starších ľudí to robí problémy a aj upratovanie mohlo byť na vyššej úrovni. Vybavenie izieb už má svoje dobre časy dávno za sebou.
4/5  
(Zdeněk N. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 24. 8. 2023
Byli jsme spokojeni. Cena odpovídá poskytovaným službám.
3/5  
(Jaroslav P. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 10. 7. 2023
Recepčnú trebalo stále hľadať, inak veľmi milý personál.
4/5  
(Soňa D. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 21. 6. 2023
Spokojnosť so sluzbami,stravouaj s personálom.Ako nedostatok by som uviedla dlhé záclony a závesy,po ktorých, keď nedáte pozor , šliapete.Taktiez by som doplnil zrkadlo v predsiene.
5/5  
(Oľga Č. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 18. 6. 2023
V hoteli Rezident sme boli už viackrát, takže vedeli sme kam ideme, sklamaní sme neboli. Mali sme pobyt Silver vo všedné dni. Ubytovanie i strava zodpovedali našim očakávaniam. Personál bol milý, ústretový. Mladí čašníci a čašníčky rýchli a úslužní. Iba večera o 18.30 hod. bola pre nás nevyhovujúca, keďže na večerné kúpanie nám zostalo veľmi málo času a konzumáciu komplet jedla i s polievkou v takom večernom čase nepovažujeme za zdravé. Izba štandard s televízorom, WiFi a balkónom nám plne postačovala, bola čistá. Z ponuky v cene sme využili návštevu Galérie M. Galandu – príjemný zážitok. Kolagénovú masáž sme nevyužili. Zamerali sme sa na liečivú vodu v Spa Aquaparku, na prechádzky v parku, posedenie na terase reštaurácie Mimóza, na pokojnú atmosféru kúpeľného mestečka.
4/5  
(Vladimír J. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 3. 6. 2023
Dal bych 7 bodů z 10.
3/5  
(Stanislav B. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 15. 5. 2023
Hotel obstojný, potreboval by investovať do úprav ako maľovanie a podobne, strava priemerná, polievky zlé, personál v pohode, masáž super, celkovo dobrý priemer.
5/5  
(michal S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 21. 3. 2023
Jo...joo..
5/5  
(Zdenka Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 18. 3. 2023
Pobyt splnil očekávání, vše,co bylo v nabídce jsme dostaly.
4/5  
(Anna K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 17. 3. 2023
Všetko sme dostali čo bolo na kúpime uvedené.Sluzby v pohode. Vylepšiť pladby v reštaurácii,pri ukončení pobytu žiadali zaplatiť účet z baru,nakoľko sme nemali žiadnu konzumáciu žiadali zaplatiť účet čo bol vedený na našu izbu .Jednoducho niekto pil na náš účet.Nepripustne
4/5  
(Janka H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 7. 3. 2023
Pobyt bol trojdňový, cez víkend. Prostredie okolo hotela je zanedbané. Interiér hotela je čistý, zariadenie izieb staršie. Popis pobytu zodpovedal skutočnosti. Strava pestrá, chutná, raňajky šv. stolovanie, porcie večere však malé. Welnes v SPA a Aquaparku len 2 hodiny, bazény preplnené zákazníkmi. Personál milý, ochtný.
5/5  
(Zuzana B. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 7. 2. 2023
Pobyt v hoteli Rezident bol výborný, apartmán mal samostatné WC a kúpeľňu so sprchovým kútom, dve plnohodnotné izby, pohodlné postele, trošku smola bola, že sme nastúpili v čase, kedy boli výpadky sietí a tak sme mali trochu zimu, ale vyriešilo sa to elektrickým ohrievačom, ktorý nám z recepcie priniesli, personál veľmi ochotný!!! Niekto písal, že personál spomalený, ale teda náš prípad to nebol. A to sme zažili až dva tímy. Všetci boli veľmi prívetiví, ochotní. Raňajky formou bufetových stolov a večere s výberom až 4 jedál. Mimo polpenzie sme si raz dali aj obed a museli sme pochváliť kuchárku, čašník jej odkaz priniesol. Aquapark vzdialený asi 2 minúty od hotela bol plusom. Pobyt hodnotím na výbornú. Mám len dve výtky...hotel je starší, ale stačí na taký pobyt pre nás, ktorí nehľadáme vyslovene luxus. A ... škoda, že nemajú bazén alebo aspoň vírivku, bolo by to osviežujúce :)
2/5  
(Igor K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 5. 2. 2023
Ano, co bylo na kuponu, bylo k dispozici v hotelu. Samotný hotel, pokoj, zaslouží 2 minus, 1 bod prasklé umyvadlo v koupelně, jinak pokud nejste nějak nároční, tak čisté povlečení a také pokoj, bez námitek. Obsluha v restauraci nezaslouží ani 5, je úplně mimo, dokáže vám znepříjemnit pobyt svoji neschopnosti dělat svou práci (mladý pán (číšník), bohužel neznáme jeho jméno) Pobyt byl ve dnech 2.2.23 - 5.2.23., takže vedení hotelu určitě zná u koho se jedná. Tří večeře= tří krát nějaký zádrhel.
3/5  
(Jozef L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 4. 2. 2023
Dobre bolo. Dobre jedlo.
3/5  
(Lucia S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 16. 1. 2023
Hotel je v tichej lokalite, krásne prostredie. Izba je jednoduchá, sociálne zariadenie je už potrebné zrekonštruovať, tiekla batéria na umývadle, poličky držia na dobre slovo a sprchový kút by bolo dobre zrekonštruovať. Koberce by sa hodili v celom hoteli vytepovať alebo vymeniť za nové, sú dosť opotrebované. Žalúzie sú dosť opotrebované a celý balkón by bolo dobre opraviť. Reštaurácia je super, kuchyňa výborná, ale odvetrávanie z kuchyne je cítiť na 1.poschodí na chodbách. Personál veľmi ústretový, milý.
5/5  
(Iveta K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 5. 1. 2023
Pobyt Gold od 2.1.2022 na 3 noci hodnotím veľmi pozitívne. Poskytnuté služby boli na vynikajúcej úrovni, či už masáž, alebo kolagénová terapia, nehovoriac o dvojhodinovom vstupe do aquaparku. Využili sme aj služby kaderníctva v hoteli. Pestré raňajky s veľmi dobrým výberom, pravidelne doplnené, chutná večera podľa výberu. K tomu milý, ochotný personál, ďakujeme. Bezkonkurenčná ponuka.
5/5  
(Lubomíra Z. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 29. 12. 2022
Vše bylo v naprostém pořádku.
3/5  
(Ladislav B. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 18. 11. 2022
Najviac si cením polohu hotela. Pobyt zodpovedal síce ponuke, ALE: personál bol skôr ospalý (až na jedinú čipernú čašníčku), recepčná nepoznala otváracie hodiny aquaparku, chceli sme objednať masáže ale maséra nebolo, vodovodný kohútik na umývadle držal silou vôle, na okne odtrhnutá šnôra na ovládanie žalúzie. Celkovo hotel je pre nenáročných zákazníkov.Kúpele hodnotím na jedničku.
5/5  
(Jindřich L. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 12. 11. 2022
Celkově spokojeni
1/5  
(Rudolf P. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 2. 11. 2022
Hotel Rezident 3* v Turčianskych Teplicích neodpovídá svou vybaveností hotelu 3*. Mnohem lépe jsou svou vybaveností na tom okolní penziony, které nesplňují ani kritérium 1* V hotelu jsou zastaralé pokoje, odpovídající paneláku těsně po roce 1989. Špinavé koberce, plné fleků, rozbité sprchy, odřené a ulomené postele, balkón pokoje rezatý, osvětlení na pokojích velmi špatné, natržené osušky, závěsy, a ručníky, někde díry ve zdech. Požadoval jsem proto výměnu pokoje. Personál byl vstřícný a hned reagoval, ale pokoj byl obdobného stavu, jako předešlý. Majitel, či provozovatel hotelu, Martina, s.r.o., jak bylo uvedeno na faktuře, by se měl zamyslet v jakém katastrofálním stavu hotel nabízí ubytování. Jedinou malou výjimkou byla restaurace, která je zrekonstruovaná. Okolí hotelu je nedodělané staveniště. Pro ilustraci přikládám fotografie. Nic netušící a někdy až vystrašení personál vše asi dodržuje podle pokynu a za nic samozřejmě nemůže. Také mu to nedávám za vinu. Představa hotelu na fotografiích a v reálu je úplně jiná. Je zde možnost to posoudit. Dával proto Travelkingu a hotelu Rezident 3* v Turčianskych Teplicích velké mínus.
4/5  
(Jiří P. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 31. 10. 2022
Byl jsem spokojen - cena -nabídka
2/5  
(Naděžda J. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 5. 10. 2022
Hotel je dosti vybydlený, velmi nepohodlné postele/matrace tvrdé, nízké, hotel je bez výtahu, takže nevhodné pro seniory, kteří mají problém s pohybovým aparátem. pokoje, jídela a ostatní prostory byly čisté, kromě koberce, který byl starý a flekatý. Strava byla velmi dobrá a personál ochotný. Je problém, že od 19,00hod. není k dispozici nikdo v recepci a když se přihodí, že na celém poschodí vypadne elektreický proud, nemáte se na koho obrátit a nikde není ani tel. číslo, kde aby ste mohli zavolat pomoc. Největší výhodou hotelu je jeho umístění v blízkosti Aquaparku. Vše co bylo v kupónu nám bylo nabídnuto.
5/5  
(Ferdinand T. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 18. 9. 2022
Není co dodat,byli jsme velmi spokojeni,vše bylo tak,jak bylo v nabídce.
5/5  
(Denisa Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 8. 2022
Všetko bolo na úrovni páčilo sa nám
3/5  
(Ilona C. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 7. 7. 2022
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Z poukážok sme nemohli nič použiť, pretože sme nedostali dostatok poukážok. Obchod Copp má menu v maďarčine! V hoteli sú blázni, sú mimo nás.
4/5  
(Juraj L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 5. 2022
Hotel zodpovedal očakávaniu, prostredie OK, dobré parkovanie, čo bolo v kupóne uvedené sme dostali, strava a personál na jednotku
5/5  
(Juraj S. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 3. 2022
S pobytom sme boli veľmi spokojní.
4/5  
(Petr O. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 10. 3. 2022
Hotel z doby socialismu, celkem vybydlený. Snídaně standard, večeře školní jídelna. Personál příjemný, teplo, dobrá poloha, hezký park. Celkem slušný Aquapark, super koliba Zuzanka, super Gaderská dolina a Kremnica.
5/5  
(Marie N. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 10. 3. 2022
Úplně supr.
5/5  
(Anna L. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 8. 3. 2022
Boli sme spokojní, recepčná Simonka milá ústretová ,ubytovanie strava,všetko OK
5/5  
(Katarína M. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 5. 11. 2021
Všetko bolo výborne. Nič by som nemenila, veľmi sme boli spokojní.
5/5  
(Marta K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 1. 11. 2021
100% spokojenost.
5/5  
(Kateřina C. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 1. 11. 2021
Moc hezký hotel s příjemným personálem, velmi chutné jídlo.
4/5  
(Renata K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 27. 10. 2021
Spokojnosť
2/5  
(Ludmila K. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 16. 9. 2021
Hotel má výbornou pozici, pro starší lidi v pohodě, do termálu kousek, určitě by potřeboval alespoň trochu vylepšit, spalo se výborně, krásné sněhobílé povlečení, čisto, ale celkový dojem kazil zápach v koupelně z WC - asi netěsnění... Co bylo psáno to jsme měli objednané na určitý čas, ale nastala malá chybička. V den odjezdu jsme měli mít masáž s manželem a když jsme zaťukali, bylo nám sděleno že náš termín je obsazený a máme se domluvit na recepci. Tam již žádný volný termín nebyl a tak jsme odjížděli bez masáží. Strava byla pěkně servírovaná, chutná, jen brynzové pirohy nějak paní kuchařce nevyšli - neznalost. Plněné pirohy, asi z nudlového těsta byly usmaženy a výsledek byl, že byly velmi tvrdé, nešly normálně pokousat a měla jsem obavy, aby manželova zubní protéza nepraskla. Předpokládali jsme, že pirohy budou uvařeny! Personál byl milý ochotny a příjemný.
4/5  
(Jana G. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 12. 9. 2021
Spokojnosť bola vo všetkom len parkovanie je tam dosť zlé.
3/5  
(Xenia H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 1. 9. 2021
Skromné vybavenie hotela, je v poriadku, žiaľ to čo nás zaskočilo bola čistota izby. To že steny potrebovali vymaľovať neriešim, aj keď už naozaj potrebovali, skôr nás zarazili pavučiny. Posteľ ustlaná veľmi neprofesionálne, stopa odtlačku pier na pohároch stačila, aby sme si radšej poumývali toaletu pred použitím. Odlomený držiak na mydlo, ktorý držal len na jednom srobiku sme tiež radšej nepoužili. Personál bol príjemný, teda až na pána maséra, ale verím, že len nemal svoj deň.
5/5  
(Ľubica H. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 10. 8. 2021
Vonkajší prvý pohľad na hotel trošku šok, nedokončená rekonštrukcia ...
3/5  
(Ondrej Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 26. 7. 2021
S poskytnutými službami (galéria, terapia) som bola spokojná. Personál: recepcia ok. Personál v reštaurácii: boli pomalší, prvé 2 dní trvalo dlho kým sa k nám dostali, napr. 15 minút sme čakali kým prišli spraviť objednávku pitia i keď reštaurácia nebola plná, podobne s časom na jedlo, ktoré sme si dopredu deň vybrali. Potom sa to zlepšilo. napriek tomu, že jedlo bolo výborne, personál bol pomalejší.
4/5  
(Antonín R. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 25. 7. 2021
Vcelku spokojeni. Hotel starší, ale čistý. Na pokoji chybí lednička. Personál vstřícný, jednání příjemné.
1/5  
(Peter F. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 19. 7. 2021
Raňajky v pohode, večere detské porcie kvalita nezodpovedala tomu že to varil kuchár. Obsluha amatérska .
2/5  
(Lucia Č. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 12. 7. 2021
Vo všeobecnosti bolo všetko tak, ako bolo dohodnuté (nečakali sme nič extra), až na nejaké maličkosti, čo nám pobyt a naše plány skomplikovali. Napr. pevne stanovený termín (nedal sa zmeniť) predplatenej masáže (ktorá bola super), čo nám rozbilo plány s Aquaparkom v kombinácii s časom večere ... ktorá bola nič moc, prvý deň sme si nemohli vybrať, dostali sme kuracie stehná, ktoré nemám rada, druhá pekná, fajná ale hrozne presolená. Raňajky boli super až na kávu :-) Boli sme tam aj na zábave, parádne zatancovali, pochodili mesto. V Aquaparku chceli test max. 24 hodín, preto sme už nemohli ísť tretí deň kúpať sa (v inštrukciách hotela bolo písané 72 hodín). Z izby do izby bolo všetko veľmi počuť - chrápanie susedov (sused teda riadne chrápal), vŕzganie postele (postele teda riadne vŕzgali), splachovanie .... WC sa nejako nedalo vyvetrať :-/ .... na i tak ....
3/5  
(Karel G. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 8. 7. 2021
Na snídani se podávalo tvrdé pečivo, u spolubydlících zaznamenána i plíseň v makovci. Okolo 09.00 hodiny již nebylo z čeho vybírat. Stále něco chybělo (káva, mléko, apod.). Obsluha při večeři velmi pomalá. S jídlem obecně hrubá nespokojenost.
5/5  
(Žofie L. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 25. 6. 2021
Personál velmi příjemný. Na výlet doporučuji navštívit Kremnici, mincovnu, muzeum., hrad.
5/5  
(Mária Z. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 9. 10. 2020
Ubytovanie sme mali v apartmáne. Niečo sme doplácali, ale bolo výborne, až na to, že sme nemali balkón. Čisto, dobre vybavené.
3/5  
(Rudolf A. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 27. 9. 2020
nespokojný

Práve v predaji pre Hotel Rezident ***

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet