Užite si pobyt v Prahe, ktorá je srdcom Európy a dokáže prekvapiť nielen pri prvej, ale aj desiatej návšteve. V krásnom Hoteli Relax Inn **** si užijete raňajky aj čaj v izbe, oddýchnete si v privátnom bazéne s relaxačnou zónou a navyše budete blízko centra.

O ubytovaní

Hotel Relax Inn **** ponúka kvalitné služby, príjemný personál a rodinnú atmosféru. Leží kúsok od O2 Areny a do historického centra Prahy sa odtiaľ dostanete za 15 minút (MHD). Priamo pri hoteli je zastávka autobusu Novovysočanská, ďalej potom zastávka vlaku Praha-Libeň a neďaleko je tiež stanica metra - Palmovka. Hotel je držiteľom titulov Czech Hotel Awards (z roku 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 a 2019) za najobľúbenejší hotel v Českej republike.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 40 komfortne zariadených izieb so satelitnou televíziou, telefónom, WiFi, chladničkou, trezorom, setom na prípravu kávy a čaj a tiež vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je reštaurácia v modernom dizajne, kde sa každé ráno podávajú raňajky formou bufetu.

Kde budete relaxovať?

Ak si chcete oddýchnuť po dlhých prechádzkach po Prahe, určite vám príde vhod hotelové wellness. Využiť môžete relaxačný bazén, saunu, ochladzovací bazénik, bylinné kúpele a rôznorodé masáže. Budete sa cítiť ako znovuzrodení.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pripravená detská herňa.

Hotel Relax Inn ****

Hotel Relax Inn ****

Novovysočanská 163/25 , Praha
Česká republika

+420 284 828 749

info@relaxinn.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 300 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Len po dohode vopred

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Detský kútik

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5,6 km
Zastávka
40 m