Užite si luxusný pobyt priamo v centre Karlových Varov. Hotel Dvořák Spa & Wellness **** ponúka prepychové interiéry a wellness s bazénom, saunou a parou. Čaká vás tiež chutná polpenzia, neobmedzený vstup do fitness a thajská masáž či ďalšie procedúry.

Overené Travelkingom

“Kúpeľný pobyt v Hoteli Dvořák bol vyslovene skvelý. Personál hotela je veľmi milý, ochotný a vo všetkom nám vyšiel v ústrety. Ubytované sme boli v priestrannej izbe s balkónom, ktorá mala výhľad na centrum. Využili sme wellness s bazénom a saunami, dopriali si niekoľko procedúr v balneo centre aj thajskú masáž - všetko bolo parádne. Vynikajúca bola aj polpenzia s bohatým výberom zo zdravých pokrmov. Hotel je priamo v centre Karlových Varov, a tak sme každý deň vyrazili na prechádzku po kolonádach a ochutnávali miestne pramene.”

Nikol Chrástová - Marketingový tím
Osobne overené: September 2022

O ubytovaní

Hotel Dvořák Spa & Wellness ****, jeden z hotelov vychýrenej siete Axxos Hotels & Resorts, nájdete priamo v centre Karlových Varov. Na dosah tak budete mať liečebné pramene, kolonády a ďalšie lákadlá tohto kúpeľného mesta. K Vřídlu a Vřídelnej kolonáde sa pešo prejdete od hotela len 3 minúty, k Tržnej a Zámockej kolonáde potom 10 minút. Vyhliadka Jelení Skok sa potom nachádza od hotela len 650 m, nádherné Dvořákovy sady 1,2 km a Múzeum Jána Bechera 2,1 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 126 klimatizovaných izieb. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie, satelitná televízia, telefón, trezor, minibar, set na prípravu čaju, župan a papuče a tiež vlastná kúpeľňa so sprchou alebo vaňou. Na vyžiadanie je možnosť izby s balkónom alebo DVD prehrávačom.

Na čom si pochutnáte?

Priamo v hotelovej reštaurácii Dvořák sa podávajú vynikajúce raňajky formou bufetu. Šéfkuchár sa zameriava na kombináciu českej a medzinárodnej kuchyne. Máte chuť na niečo dobré či ostrejšieho? Zájdite do Café & Baru Opera. Okrem štýlového prostredia si vychutnajte živú hudbu a kávu alebo tradičnú karlovarskú Becherovku.

Kde budete relaxovať?

Za odpočinkom a liečebnými procedúrami sa vydajte do profesionálneho Spa & Wellness. K dispozícii je bazén, fínska sauna, para a fitness centrum. Pravidelne sa tu konajú aj športové aktivity ako je aqua aerobic, joga, fit ball či pilates.

Doprajte si zdravotné procedúry s interným kúpeľným lekárom. Okrem množstva masáží je na výber aj z klasických kúpeľných procedúr - magnetoterapia, elektroterapia, uhličitý kúpeľ, parafango, oxygenoterapia, inhalácie, parafín a ďalšie.

Hotel Dvořák Spa & Wellness ****

Hotel Dvořák Spa & Wellness ****

Nová Louka 11 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 234 614 806

reservation.spa3@axxoshotels.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 520 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Požičovňa bicyklov
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km
Zástavka
0,2 km

Tipy na výlet

Karlove Vary

Karlove VaryTip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Vřídlo a Vřídelná kolonáda
Vřídlo a Vřídelná kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Múzeum Becherovky
Múzeum Becherovky