Doprajte si pobyt plný odpočinku v Mariánskych Lázňach. Ubytovaní budete v Hoteli Richard ****, ktorý má vlastné wellness centrum s bazénom a vírivkou. Tešte sa na procedúry ako sú masáže, zábaly, inhalácie, ale aj na chutnú polpenziu, olovrant a aperitív na privítanie.

O ubytovaní

Hotel Richard **** nájdete v Mariánskych Lázních pri vstupe do kúpeľných parkov a lesov, a priamo oproti historickému kostolu. K hlavnej kolonáde s liečivými prameňmi a Spievajúcej fontáne je to 700 metrov. Okrem týchto miest však nevynechajte ani Mecséryho vyhliadku (1,5 km) či Obůrky Hvozd (3,2 km. Na dlhší výlet sa vyberte na zámok Kynžvart (10 km) či do Slavkovského lesa (21,3 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 56 dvojlôžkových izieb či zo 2 jednolôžkových izieb. Každá izba má satelitnú televíziu, telefón, trezor, minibar a vlastnú kúpeľňu s fénom a sprchou či vaňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa zameriavajú na českú i zahraničnú kuchyňu. Tešte sa na raňajky formou bufetu, olovrant (polievka, šalát, pečivo) a chutné večere, ktoré sú buď formou bufetu, alebo servírované ako súčasť galavečera.

Kde budete relaxovať?

Za odpočinkom sa vydajte do wellness centra, ktoré je vybavené krytým bazénom, vírivkou, saunu a fitness štúdiom. V modernej rehabilitačnej časti si doprajte jednu z populárnych procedúr - masáže, kúpele, elektroliečbu, inhalácie, oxygenoterapiu a ďalšie. Súčasťou liečby je aj pitná kúra liečivých prameňov.

Hotel Richard ****

Ruská 487/28 , Mariánské Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohovore za poplatok 250 Kč/noc + 500 Kč za čistenie
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 150 Kč (pred hotelom) - 200 Kč (v garáži)/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zástavka
60 m

Tipy na výlet