Doprajte si pobyt plný odpočinku v Mariánskych Lázňach. Ubytovaní budete v Hoteli Richard ****, ktorý má vlastné wellness centrum s bazénom a vírivkou. Tešte sa na procedúry ako sú masáže, zábaly, inhalácie, ale aj na chutnú polpenziu, olovrant a aperitív na privítanie.

Overené Travelkingom

“Pobyt sa niesol v príjemnom duchu. Izba bola krásna, polpenzia chutila a boli sme s ňou spokojné. Personál bol veľmi milý, predovšetkým pani recepčná, pán čašník a vrchná sestra. Wellness bolo menšie, ale dostačujúce, a užili sme si aj procedúry. Príroda v Mariánskych Lázňach a okolí je veľmi pekná, len škoda, že práve nasnežilo. Za pekného počasia by sme si ju určite užili viac. Skvelým zážitkom pre mňa bola ochutnávka miestneho piva z minipivovaru.” Prečítajte si celú recenziu

Veronika Császárová - Zákaznícka podpora
Osobne overené: Apríl 2022

O ubytovaní

Hotel Richard **** nájdete v Mariánskych Lázních pri vstupe do kúpeľných parkov a lesov, a priamo oproti historickému kostolu. K hlavnej kolonáde s liečivými prameňmi a Spievajúcej fontáne je to 700 metrov. Okrem týchto miest však nevynechajte ani Mecséryho vyhliadku (1,5 km) či Obůrky Hvozd (3,2 km. Na dlhší výlet sa vyberte na zámok Kynžvart (10 km) či do Slavkovského lesa (21,3 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 56 dvojlôžkových izieb či zo 2 jednolôžkových izieb. Každá izba má satelitnú televíziu, telefón, trezor, minibar a vlastnú kúpeľňu s fénom a sprchou či vaňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa zameriavajú na českú i zahraničnú kuchyňu. Tešte sa na raňajky formou bufetu, olovrant (polievka, šalát, pečivo) a chutné večere, ktoré sú buď formou bufetu, alebo servírované ako súčasť galavečera.

Kde budete relaxovať?

Za odpočinkom sa vydajte do wellness centra, ktoré je vybavené krytým bazénom, vírivkou, saunu a fitness štúdiom. V modernej rehabilitačnej časti si doprajte jednu z populárnych procedúr - masáže, kúpele, elektroliečbu, inhalácie, oxygenoterapiu a ďalšie. Súčasťou liečby je aj pitná kúra liečivých prameňov.

Hotel Richard ****

Hotel Richard ****

Ruská 487/28 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 354 696 111

recepce@hotelrichard.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohovore za poplatok 250 Kč/noc + 500 Kč za čistenie
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 150 Kč (pred hotelom) - 200 Kč (v garáži)/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zástavka
60 m

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské LázněTip na výlet

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Čo patrí medzi skvosty Mariánskych Lázní?

  • Spievajúca fontána
  • Hlavná kúpeľná kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandovho prameňa

Navštívte tiež Park Boheminium. Môžete tu obdivovať miniatúry českých pamiatok. K prechádzkam sú ideálne Skalníkovi sady, park u Lesného prameňa alebo vychádzková trasa Kráľovská cesta.

Ak sa chcete vydať na výlet mimo mesto, odporúčame hrad Loket alebo hrad a zámok Bečov nad Teplou, kde sa nachádza relikviár svätého Maura.

Viac informácií
Spievajúca fontána
Spievajúca fontána
Miniaturpark Boheminium
Miniaturpark Boheminium
Zámok Kynžvart
Zámok Kynžvart