Hotel Richard ****

Hotel Richard ****

Ruská 487/28, Mariánské Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 150 Kč (pred hotelom) - 200 Kč (v garáži)/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
60 m

O ubytovaní

Hotel Richard **** nájdete v Mariánskych Lázních pri vstupe do kúpeľných parkov a lesov, a priamo oproti historickému kostolu. K hlavnej kolonáde s liečivými prameňmi a Spievajúcej fontáne je to 700 metrov. Okrem týchto miest však nevynechajte ani Mecséryho vyhliadku (1,5 km) či Obůrky Hvozd (3,2 km. Na dlhší výlet sa vyberte na zámok Kynžvart (10 km) či do Slavkovského lesa (21,3 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 56 dvojlôžkových izieb či zo 2 jednolôžkových izieb. Každá izba má satelitnú televíziu, telefón, trezor, minibar a vlastnú kúpeľňu s fénom a sprchou či vaňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa zameriavajú na českú i zahraničnú kuchyňu. Tešte sa na raňajky formou bufetu, olovrant (polievka, šalát, pečivo) a chutné večere, ktoré sú buď formou bufetu, alebo servírované ako súčasť galavečera.

Kde budete relaxovať?

Za odpočinkom sa vydajte do wellness centra, ktoré je vybavené krytým bazénom, vírivkou, saunu a fitness štúdiom. V modernej rehabilitačnej časti si doprajte jednu z populárnych procedúr - masáže, kúpele, elektroliečbu, inhalácie, oxygenoterapiu a ďalšie. Súčasťou liečby je aj pitná kúra liečivých prameňov.

Overené Travelkingom

“Pobyt sa niesol v príjemnom duchu. Izba bola krásna, polpenzia chutila a boli sme s ňou spokojné. Personál bol veľmi milý, predovšetkým pani recepčná, pán čašník a vrchná sestra. Wellness bolo menšie, ale dostačujúce, a užili sme si aj procedúry. Príroda v Mariánskych Lázňach a okolí je veľmi pekná, len škoda, že práve nasnežilo. Za pekného počasia by sme si ju určite užili viac. Skvelým zážitkom pre mňa bola ochutnávka miestneho piva z minipivovaru.” Prečítajte si celú recenziu

Veronika Császárová - Zákaznícka podpora
Osobne overené v: Apríli 2022