Kam do Krkonôš, aby ste toho videli čo najviac? Ubytujte sa v Hoteli Tetřívek a Penzión Jesenka v Peci pod Sněžkou a budete to mať kúsok k lanovke na Sněžku a k mnohým ďalším atrakciám. V cene pobytu máte aj polpenziu.

Pobyt v útulnom hoteli v Peci pod Sněžkou

Hotel Tetřívek a Penzión Jesenka sa nachádza v obľúbenom krkonošskom stredisku Pec pod Sněžkou. Zariadenie sa skladá z dvoch samostatných objektov vzdialených asi 100 metrov od seba. Ubytovanie vás čaká v Penzióne Jesenka, ale do reštaurácie Hotela Tetřívek to nebudete mať ďaleko.

Čakajú váš útulné dvoj až štvorlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, na izbu je možné umiestniť tiež satelitný TV.

Polpenzia sa podáva v Hoteli Tetřívek, tešte sa na raňajky formou bufetu a večere s výberom z dvoch až troch hotových jedál. Reštaurácia disponuje krbom, letnou terasou a WiFi pripojením.

Vyžitie a výlety v okolí

Samotné stredisko Pec pod Sněžkou ponúka vyžitie napríklad v lanovom parku či na bobovej dráhe Relaxparku, na bowlingu alebo v malej ZOO Kolínská Bouda. Vydajte sa tiež na Chodník korunami stromov Krkonoše v Jánskych kúpeloch alebo rovno na Sněžku. K lanovke na Sněžku to máte len asi 2 kilometre.

Tipy na výlet

Ski resort Černá Hora - Pec

Užite si najväčší lyžiarsky rezort v českých horách, ktorý so svojimi 41 km nemá konkurenciu. Lyžiarsky areál v Peci pod Sněžkou vám ponúkne 12 km zjazdoviek a navyše je špeciálnou rolbou Skitour priamo prepojený s Janskými Lázněmi, kde môžete využiť jednotný skipas. Vďaka rozmanitosti jednotlivých zjazdoviek si tu príde na svoje naozaj každý. Tešiť sa môžete aj na funpark, najväčší snowpark aj najdlhšie večerné lyžovanie v Česku.

Ski resort Černá hora - Janské Lázně

Ski areál v Jánských Lázních je súčasťou najväčšieho ski rezortu v Česku a za pomoci rolby Skitour môžete prejsť priamo do areálu Pece pod Sněžkou, kde vám tiež platí skipas. Čaká tu na vás jediná osemmiestna kabínková lanovka v ČR a zjazdové trate všetkých obtiažností. Okolie ponúka aj mnoho kilometrov upravovaných bežeckých tratí alebo unikátnu 3,5 km dlhú sánkarsku dráhu.

Lyžiarsky areál Černý Důl

Areál Černý Důl je súčasťou Ski rezortu Čierna hora a tiež skvelou voľbou pre rodinné lyžovanie a začiatočníkov. Čakajú vás tu bezpečné široké zjazdovky s novou štvorsedačkovou odpojiteľnou lanovkou, detský vlek a napríklad aj meranie rýchlosti Top speed. Vďaka jednotnému skipasu môžete využiť skibusovú dopravu medzi strediskami a ísť si zalyžovať napríklad do Pece alebo Jánských kúpeľov.

Hotel Tetřívek a Penzion Jesenka

Velká Úpa 158, Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 499 736 242

hotel.tetrivek@tiscali.cz

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
3,86/5
Celkom 7 hodnotení