Kam do Krkonôš, aby ste toho videli čo najviac? Ubytujte sa v Hoteli Tetřívek v Peci pod Sněžkou a budete to mať kúsok k lanovke na Sněžku a k mnohým ďalším atrakciám. V cene pobytu máte aj polpenziu.

O ubytovaní

Hotel Tetřívek sa nachádza v obľúbenom krkonošskom stredisku Pec pod Sněžkou. K lanovke na Sněžku to máte len asi 2 kilometre, ku Stezce korunami stromov je to 14 km.

Kde budete spať?

Čakajú váš útulné dvoj až štvorlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, na izbu je možné umiestniť tiež satelitnú televíziu.

Na čom si pochutnáte?

Polpenzia sa podáva v hotelovej reštaurácii, tešte sa na raňajky formou bufetu a večere s výberom z dvoch až troch hotových jedál. Reštaurácia disponuje krbom, letnou terasou a WiFi pripojením.

Krkonošský národný park Tip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií

Hotel Tetřívek

Velká Úpa 158, Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 499 736 242

hotel.tetrivek@tiscali.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,2 km
Zástavka
0,3 km
Zjazdovka
0,7 km

Tipy na výlet

Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Aquapark Špindlerův Mlýn