Sport hotel Dolní Morava *** na pomedzí Orlických hôr a Jeseníkov neposkytuje len možnosť turistiky. Neobmedzene si budete užívať v bazéne a vírivke, navyše vás čaká zľava na masáže a vstup do cvičebnej sály. Polpenzia v cene zaistená.

O ubytovaní

Sport hotel Dolní Morava *** stojí v malebnej horskej oblasti Králického Sněžníku na pomedzí Orlických hôr a Jeseníkov v obci Dolní Morava. Obľúbená Stezka v oblacích je odtiaľ len 3 km, rovnako aj Mamutíkův vodný park, Lanový park a Bobová dráha.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete vo svetlých a útulných izbách typu Standard s televíziou, internetom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii vás čakajú najrôznejšie regionálne pokrmy a tiež raňajky formou bufetu aj večera formou dvouchodového menu. Reštaurácia používa vo veľkej miere lokálne suroviny od pečiva a zeleniny z Králík až po bylinky z vlastnej záhradky. V lete je k dispozícii aj terasa.

Dolní Morava Tip na výlet

Na úpätí Kralického Sněžníku sa medzi Orlickými horami a Jeseníkmi rozkladá Dolní Morava. Dominantou tunajšieho kraja je práve Králický Sněžník (1424 m n.m.), pod ktorého vrcholom pramení rieka Morava. Tá rozdeľuje obec na českú a moravskú časť. Oblasť je celoročne atraktívnym turistickým cieľom aj vďaka atrakciám v Resorte Dolní Morava.

Čo láka na návštevu?

  • Stezka v oblacích
  • Horská a bobová dráha
  • Detské zábavné parky
  • Adrenalin park

Samozrejmosťou je horská turistika, cykloturistika, požičovňa kolobežiek, sedačková lanovka a náučný chodník pre deti. Zaujímavý zážitok ponúka jazda parným vlakom. V zimnom období je Dolní Morava atraktívnym a vyhľadávaným lyžiarskym strediskom.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Maximálnu relaxáciu si užijete v hotelovom wellness centre. V bazéne s rozmermi 9x4 metre si pohodlne zaplávate a uvoľníte sa vo vírivke až pre osem osôb. Ďalej je k dispozícii fínska sauna a ponuka masáží na objednanie. Hotelový masér má mnohoročnú prax a poskytne vám klasické či športové masáž.

Cestujete s deťmi?

Deti sa môžu vyšantiť na vonkajšom detskom ihrisku. Vo vybraných termínoch ako sú letné prázdniny, Vianoce a Veľká noc prebieha v hoteli tiež animačný program plný hier, aktivít a súťaží.

Niečo naviac

Aby hotel nenesol svoj názov len tak, ponúka tiež veľa možností športového vyžitia. Zacvičiť si môžete vo fitness i v cvičebnej sále, kde nechýba Kettlebell, Gymball, medicimbaly, činky a ďalšie vybavenie. K dispozícii je tiež ping-pong, v lete pétanque, badminton a beach volejbal. Zapožičať si môžete bicykle.

Sport Hotel Dolní Morava ***

Dolní Morava 53, Králíky
Česká republika

+420 602 785 999

recepce@sporthoteldm.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
0,3 km
Zjazdovka
0,2 km