Rekreácia pri brehu Veľkého rybníka

V čarovnej dedinke menom Jesenice a priamo pri brehu Veľkého rybníka sa nachádza ideálny cieľ vašej rekreačnej dovolenky - hotel Jesenice.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách, ktoré sú komfortne vybavené. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom, TV/SAT a WiFi pripojenie.


Zákazníci Travelkingu si pochvaľujú veľmi príjemný personál, čistotu a poskytované služby. Kladne hodnotia aj možnosť výberu jedla v reštaurácii.


V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na polpenzii, ale zavítať sem môžete aj na obed. Vyberiete si z českej aj medzinárodnej kuchyne a nechýba ani divina či grilované pokrmy. Z presklenej terasy si počas jedla užijete skvostný výhľad na krajinu.

Relaxujte po svojom

Zbožňujete relax? Hotel ponúka tiež oxygenoterapiu, solárium, klasické relaxačné masáže alebo napríklad soľnú jaskyňu z pravej soli z Mŕtveho mora.

Pre milovníkov športu je k dispozícii tenisový kurt, ihrisko skvelé na volejbal i basketbal a palice na Nordic Walking. Večer vás zabaví stolný tenis, biliard a stolný futbal. Pre deti je k dispozícii detská herňa.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (recepce@hotel-jesenice.cz, +420 313 599 260). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov za 500 Kč/noc vrátane služieb.

 • Dieťa od 12 rokov za 1 395 Kč/pobyt vo všedné dni vrátane služieb.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • WiFi zdarma.

 • Parkování zdarma.

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,55 €)/osoba/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Zákaz domácích mazlíčků

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Kačka E.)

Pobyt se nám velmi líbil, personál naprosto super, wellness odpočinkový, večeře mohli být malinko chutnější a nápaditější, snídaně výborný.

Vynikajúce (Jana F.)

Nemám žádné záporné připomínky, po všech stránkách jsme s pobytem byli spokojeni.

Skvelé (Markéta B.)

Hotel byl bez problémů - dost parkovacích míst, personál příjemný a ochotný, pokoje čisté a dostatečně velké. K jídlu bych řekla, že snídaně byly bohaté a večeře byly slabší, ale vybrat se dalo (jeden večer strapačky se zelím nebo krkovice se šťouchaným bramborem; druhý večer špagety s boloňskou omáčkou nebo dušené kuřecí paličky s rýží) a zmrzlina na závěr taky dobrá. Procedury parádní - všechny kromě solné jeskyně, kde hučela klimatizace. Dala bych procedury alespoň na 30min, 20min např. na perličkovou koupel bylo málo.

Tipy na výlet

Zrúcanina hradu Krakovec

Zrúcanina hradu Krakovec

Tajomný a romantický hrad Krakovec bol v 14. storočí typickou ukážkou vtedajšej gotickej architektúry. Obdivovať tu môžete zachovalé prvky ako hradnej tak zámockej architektúry. Hrad totiž vo svojej dobe reprezentoval predovšetkým prepychové bývanie a honosnosť. Po vyhnaní z Prahy tu prebýval trebárs aj Majster Ján Hus, ktorý slúžil omše v miestnej kaplnke.

Rakovník

Rakovník

Pri návšteve Rakovníka sa rozhodne nudiť nebudete. Čaká vás malebné mesto plné pamiatok, histórie a pivnej kultúry. Obdivovať môžete miestne opevnenia, židovské mesto so synagógou a historické centrum. Rakovnicko je tiež pevne späté s pestovaním chmeľu a tradíciou varenia piva, ochutnať môžete napríklad miestne pivo Bakalár. V okolí nájdete aj stovky kilometrov turistických, cykloturistických a vodáckych trás, ktoré vás prevedú krásami miestnej prírody.

Křivoklát

Křivoklát

Navštívte historický hrad z 12. storočia, ktorý hral významnú úlohu v živote českých kráľov, kniežat a šľachty. Přemysl Otakar II. ho dal založiť a neskôr sa na ňom zdržiaval Karol IV., prestavoval ho Václav IV. a konečnú podobu mu vtlačil Vladislav Jagelovský. Za doby husitských vojen sa v ňom uchovávali tiež korunovačné klenoty a býval významným väzením. Dnes si tu môžete prezrieť hradnú kaplnku, mučiareň, Kráľovsku a Rytiersku sálu alebo knižnicu s 52 tisíckami zväzkami.