Uvoľnite sa pri masáži, zábale či ozdravnom kúpeli. Čaká vás balíček procedúr, lahodná polpenzia a nádherné ubytovanie v Schlosshoteli Marienbad *** kúsok od kolonády. Stačí len zvoliť správny variant priamo pre vás.

Pohodlné ubytovanie ako na zámku

Zámocký hotel Schlosshotel Mariánské Lázně bol postavený v roku 1993 v klasicistickom štýle, aby zapadal do celkovej atmosféry kúpeľného mesta a neďalekej kolonády.

Ubytovanie je zabezpečené v dvojlôžkových izbách vybavených sociálnym zariadením so sprchovým kútom, SAT TV, chladničkou, trezorom a štýlovým nábytkom. Niektoré izby majú navyše vaňu a balkón.

Za stravou sa vydáte každé ráno a večer do priestrannej reštaurácie. Na raňajky vás čaká teplý a studený raut, fit kútik, ovocie, káva, čaj a ďalšie dobroty. Večeru si vyberiete z piatich možností.

Liečebné a kúpeľné procedúry

Hotel má krásne nádvorie určené na relaxáciu a tiež balneo-rehabilitačné centrum. Liečba je tu zameraná na srdcovo-cievne ochorenia, cukrovku, choroby pohybového ústrojenstva, preventívne sa potom používa aj proti civilizačným chorobám.

Rovnako dobre však procedúry poslúžia pre vaše uvoľnenie, zvláčnenie pokožky a načerpanie novej energie. Ak si prajete prežiť chvíle absolútneho pokoja a hýčkania počas procedúr, tento pobyt je práve pre vás. Naviac sa môžete každý deň prechádzať po kolonádach a popíjať vodu z liečivých prameňov.

Dodatočné info

 • Deti do 3,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 10,9 rokov 350 Kč (cca 14 €)/noc vrátane raňajok.

 • Deti do 17,9 rokov 450 Kč (cca 18 €)/noc vrátane raňajok.

 • Pre deti do 1,9 rokov je možné zdarma zapožičať detskú postieľku s kompletným vybavením, nutné dohodnúť vopred.

 • Miestny poplatok 21 Kč (cca 0,8 €)/osoba/noc.

 • Parkovanie na stráženom parkovisku v areáli hotela 100 Kč (cca 4 €)/noc.

 • Pre rezerváciu kontaktujte hotel telefonicky alebo e-mailom medzi 8:00 - 16:00 hodinou.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Andrea S.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, vše proběhlo, jak bylo napsáno. Personál byl vstřícný a ochotný. Ubytování odpovídalo, úklid pokoje na jedničku. Jídlo bezchybné a výborné. Procedury dle nabídky, mohli jsme si vybrat a dokoupit i další. Určitě se vrátíme. Všem vřele doporučujeme. ANDREA S.

Skvelé (Milada B.)

Byli jsme spokojeni, příjemné, klidné prostředí. Pobyt doplněný v místě přijemnými procedůrami, městským bazénem. Jídlo chutné, personál příjemný.

Vynikajúce (Zdenka Z.)

Se vším jsme byli velmi spokojeni. Personál příjemný, jídlo dobré. Informace o okolí dobré.

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Spievajúca fontána

Spievajúca fontána

Už ste počuli fontánu spievať? Tá, ktorá sa nachádza na kolonáde Maxima Gorkého to vie! Prvýkrát sa rozoznela 30.4. 1986 za tónov zo skladby Petra Hapku. Od tej doby tu vďaka prúdom a pramienkom z trysiek môžete každú nepárnu hodinu zažiť jedinečný hudobný zážitok. Predstavenie je vo večerných hodinách doplnené aj o scénické osvetlenie. V okolí fontány nájdete niekoľko monumentov a tiež Krížový, Rudolfov a Karolínin prameň. Slávnostné zahájenie je vždy 30. apríla o 21.00 hodín a ukončenie predstavenia je na prelome októbra a novembra.

Ferdinandov prameň

Ferdinandov prameň

Najstarším využívaným prameňom Mariánskych Lázní je Ferdinandov. Pomenovaný bol po kráľovi Františkovi I., ktorý ho dal v 16. storočí prvýkrát preskúmať. Celkovo má prameň 7 výverov. Jeho klasicistickú kolonádu s fontánou nájdete v udržiavanom kúpeľnom parku. Pramene sa plne využívajú pre pitné kúry a k príprave uhličitých kúpeľov. Tie pitné sa potom plnia do fliaš s názvom "Excelsior".