Doprajte si pobyt plný odpočinku v Mariánskych Lázňach. Ubytovaní budete v Hoteli Richard ****, ktorý má vlastné wellness centrum s bazénom a vírivkou. Tešte sa na procedúry ako sú masáže, zábaly, inhalácie, ale aj na chutnú polpenziu a aperitív na privítanie.

O ubytovaní

Hotel Richard **** nájdete v Mariánskych Lázňach pri vstupe do kúpeľných parkov a lesov a priamo oproti historickému kostolu svätého Vladimíra. K hlavnej kolonáde s liečivými prameňmi a Spievajúcej fontáne je to len 850 metrov, po ceste stretnete pamiatkovo chránený anglikánsky kostol (250 m), jazierko s vodotryskom (650 m) a niekoľko známych sôch .

Po meste sa môžete nechať viesť aj Cestkou spisovateľov s 15 zastaveniami venovanými známym autorom, napríklad Jozefovi Dobrovskému alebo Jaroslavovi Seifertovi. Pri svojich výpravách nevynechajte ani Mecséryho vyhliadku (1,5 km) či oboru Hvozd (3,2 km). Na dlhší výlet sa vydajte na zámok Kynžvart (10 km) alebo do Slavkovského lesa (21,3 km).

V zime si v Mariánskych Lázňach môžete dokonca zalyžovať v neďalekom Skiareáli Mariánky (1 km) alebo korčuľovať na ľadovej ploche v Zimnom štadióne (1,1 km). V okolí mesta vedie aj množstvo upravovaných bežeckých trás, na ktorých môžete spoznávať krásy Krušných hôr v bielych stopách.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 56 dvojlôžkových izieb alebo z 2 jednolôžkových izieb. Každá izba má satelitnú televíziu, telefón, trezor, minibar a vlastnú kúpeľňu s fénom a sprchou či vaňou.

  • Jednolôžková izba má plochu 12 m² a nájdete v nej jednolôžkovú posteľ, pracovný stôl a malý stolík s posedením.

  • Dvojlôžková izba ponúkne priestor 18 m², manželskú posteľ alebo 2 jednolôžka, písací stôl a posedenie.

Na čom si pochutnáte?

V zrekonštruovanej hotelovej reštaurácii sa zameriavajú na českú i zahraničnú kuchyňu z kvalitných surovín. Posedieť si tu môžete aj so šálkou kávy alebo vínom z kvalitnej vinotéky.

Kde budete relaxovať?

Za odpočinkom sa vydajte do wellness centra, ktoré je vybavené krytým bazénom, vírivkou, saunu a fitness štúdiom. V modernej rehabilitačnej časti si doprajte jednu z populárnych procedúr - masáže, kúpele, elektroliečbu, inhalácie, oxygenoterapiu a ďalšie. Súčasťou liečby je aj pitná kúra liečivých prameňov.

Hotel Richard ****

Hotel Richard ****

Ruská 487/28 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 354 696 111

recepce@hotelrichard.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohovore za poplatok 250 Kč/noc + 500 Kč za čistenie
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 150 Kč (pred hotelom) - 200 Kč (v garáži)/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
60 m

Tipy na výlet

Skiareál Mariánky

Skiareál MariánkyTip na výlet

Skiareál Marianka ponúka návštevníkom 1600 metrov upravovaných zjazdových tratí, kabínkovú lanovku aj detský park. Funguje tu požičovňa lyží, lyžiarska škola pre deti a tešiť sa môžete aj na skibar s občerstvením a pravidelné večerné lyžovanie.

Mariánské Lázně
Mariánské Lázně
Miniaturpark Boheminium
Miniaturpark Boheminium
Rímske kúpele v Mariánských Lázňach
Rímske kúpele v Mariánských Lázňach