Schlosshotel Marienbad ***

Schlosshotel Marienbad ***

Klimentov 132, Velká Hleďsebe - Mariánské Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Na verejnom parkovisku zadarmo, alebo 75 Kč/noc v areáli hotela

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
3,8 km
Zastávka
40 m
Zjazdovka
8 km

O ubytovaní

Schlosshotelu Marienbad *** sa nachádza v Mariánskych Lázňach v budove postavenej v roku 1993 v klasicistickom štýle tak, aby zapadala do kúpeľného mesta. Hlavná kolonáda so Spievajúcou fontánou je vzdialená len 4 km. V malebnom centre mesta ochutnáte aj blahodarnú termálnu vodu, napríklad z Rudolfovho a Křížového prameňa. Historickú atmosféru doplnenú o moderné wellness procedúry si užijete v rímskych kúpeľoch. Park Bohemium (6 km) ponúka expozíciu viac ako 70 miniatúr významných stavieb z celého Česka. V nádhernej okolitej krajine je veľa vyhliadok, napríklad Clementsova (5 km), Mescéryho (5 km) či Karola (3 km). Príjemnou prechádzkou dôjdete aj k zrúcanine hradu Hamrníky (2 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v príjemnej dvojlôžkovej izbe vybavenej televíziou, chladničkou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchou. Za príplatok je možné zabezpečiť izbu s balkónom či vaňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej Reštaurácii Balkaneros so záhradnou terasou si pochutnáte na balkánskych i medzinárodných špecialitách. Každé ráno sa o blaho vašich chuťových pohárikov postarajú pestré bufetové raňajky. Cez deň je možné objednávať pokrmy z jedálneho lístka. Večer sa podávajú servírované trojchodové večere s možnosťou výberu z menu.

Kde budete relaxovať?

Hotel má krásne nádvorie určené na relaxáciu a tiež balneo-rehabilitačné centrum. Liečba je tu zameraná na srdcovo-cievne ochorenia, cukrovku, choroby pohybového ústrojenstva, preventívne sa používa aj proti civilizačným chorobám.