Ubytovanie pri Karlových Varoch a Krušných horách v zrekonštruovaných izbách hotelu Subterra. Polpenzia, voľný vstup do wellness a popoludňajšia káva a koláč. Letný relaxačný pobyt v malebnom prostredí západočeského kúpeľného trojuholníku.

Novo zrekonštruovaný hotel Subterra v parádnej lokalite

Hotel Subterra nájdete v Ostrove medzi Karlovými Varmi a Jáchymovom, čo je oblasť presláveného západočeského kúpeľného trojuholníku a oblasť v podhorí Krušných hôr. Táto kombinácia Vám poskytuje dostatok možností, ako tráviť voľný čas – či už sa rozhodnete pre turistiku, cyklistiku či prechádzky po kúpeľnej kolonáde, nudiť sa nebudete.

Hotel je obklopený zeleňou a disponuje pekne zariadenými izbami s vlastným sociálnym zariadením. Nechýba wellness centrum s fínskou a infra saunou, parou, whirpoolom, relaxačnými sprchami a odpočinkovou miestnosťou.

Tipy na výlety v okolí hotela

V okolí hotelu je všetkým milovníkom aktívnej dovolenky k dispozícií okolo 80 kilometrov turistických trás a 70 kilometrov trás pre cyklistiku a nordic walking. V Krušných horách sa vydajte na Boží dar (najvyššie položené horské mestečko v Európe) alebo na najvyššiu horu Krušných hôr Klínovec (1244 m n.m.).

Ak preferujete dovolenku v meste, navštívte Karlove Vary, Františkove alebo Mariánske Lázne. Každé z miest Vás očarí malebnou, kúpeľnou atmosférou, ktorú najlepšie nasajete pri prechádzkach po kolonáde, pitných kúrach či rovno pri liečebných procedúrach.

Ďalej potom: vonkajší bazén s toboganom priamo v Ostrove, bobová dráha Oberwiesenthal, hrad Loket, zámok Bečov, štola Markus-Röhting či horská úzkokoľajka Oberwiesenthal – Cranzahl.

Hotel & Restaurant Subterra ***

Horní Žďár 1, Ostrov
Česká republika

+420 353 892 685

subterra@westbohemiahotels.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
20 m
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
3 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
5,6 km