Ubytovanie pri Karlových Varoch a Krušných horách v zrekonštruovaných izbách hotelu Subterra. Polpenzia, voľný vstup do wellness a popoludňajšia káva a koláč. Letný relaxačný pobyt v malebnom prostredí západočeského kúpeľného trojuholníku.

Novo zrekonštruovaný hotel Subterra v parádnej lokalite

Hotel Subterra nájdete v Ostrove medzi Karlovými Varmi a Jáchymovom, čo je oblasť presláveného západočeského kúpeľného trojuholníku a oblasť v podhorí Krušných hôr. Táto kombinácia Vám poskytuje dostatok možností, ako tráviť voľný čas – či už sa rozhodnete pre turistiku, cyklistiku či prechádzky po kúpeľnej kolonáde, nudiť sa nebudete.

Hotel je obklopený zeleňou a disponuje pekne zariadenými izbami s vlastným sociálnym zariadením. Nechýba wellness centrum s fínskou a infra saunou, parou, whirpoolom, relaxačnými sprchami a odpočinkovou miestnosťou.

Tipy na výlety v okolí hotela

V okolí hotelu je všetkým milovníkom aktívnej dovolenky k dispozícií okolo 80 kilometrov turistických trás a 70 kilometrov trás pre cyklistiku a nordic walking. V Krušných horách sa vydajte na Boží dar (najvyššie položené horské mestečko v Európe) alebo na najvyššiu horu Krušných hôr Klínovec (1244 m n.m.).

Ak preferujete dovolenku v meste, navštívte Karlove Vary, Františkove alebo Mariánske Lázne. Každé z miest Vás očarí malebnou, kúpeľnou atmosférou, ktorú najlepšie nasajete pri prechádzkach po kolonáde, pitných kúrach či rovno pri liečebných procedúrach.

Ďalej potom: vonkajší bazén s toboganom priamo v Ostrove, bobová dráha Oberwiesenthal, hrad Loket, zámok Bečov, štola Markus-Röhting či horská úzkokoľajka Oberwiesenthal – Cranzahl.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Jana D.)

Prostředí pěkné, pobyt odpovídal popisu, až na masáž ano. Služby OK, personál byl velice příjemný.

Vynikajúce (Leoš S.)

Moc pěkné wellness v podzemí hotelu. Příjemná obsluha. Pokoje čisté s veškerým potřebným zařízením.

Vynikajúce (František ?.)

Výborná kuchyně, ochotný personál. Vzhledem k počasí moc výletů nebylo, i když možnosti jsou.