Pobyt pre dvoch s ubytovaním pod Lomnickým štítom. Môžete sa tešiť na polpenziu, saunu, fitness a Tatry card s množstvom zľav. Relaxujte pod štítmi Tatier a užite si pohodovej atmosféry v horskom penzióne Baďo***.

O ubytovaní

Penzión Baďo **** v Starej Lesnej je ideálnym miestom pre vašu dovolenku, kde si užijete najmä turistiku a prekrásnu prírodu. Tatranská Lomnica leží len 5 km od penziónu, vďaka čomu budete mať na dosah Lomnický štít, Ski múzeum aj bobovú dráhu. Okrem nádherných turistických cieľov v podobe stúpaní na okolité vrcholy skúste napríklad 7 km vzdialenú lanovku na Hrebienok, Astronomický náučný chodník (1,1 km), zabaviť sa v Tricklandii (6,3 km ), spoznať Kežmarský hrad (13,8 km) a oddýchnuť si v AquaCity Poprad (14 km).

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v jednej z dvoj, troj alebo štvorlôžkových izieb s manželskými posteľami alebo oddelenými lôžkami. Všetky sú vybavené satelitným televízorom a WiFi pripojením, nechýba samostatná kúpeľňa s o sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V penzióne nechýba presklená reštaurácia, v ktorej si pochutnáte na domácej slovenskej strave. Príjemné posedenie si užijete aj v kaviarni. Večer si môžete spríjemniť vínom.

Kde budete relaxovať?

Oddych si doprajte vo vírivke pre 2 osoby, následne sa zohrejte vo fínskej saune pre 4 osoby.

Cestujete s deťmi?

Na deti tu čaká detský kútik s množstvom hračiek a farbičiek, kde sa zabavia nielen počas upršaných dní. Cez dni plné slnka sa vybláznia na vonkajšom ihrisku s drevenými preliezkami, šmýkačkami aj hojdačkou.

Niečo naviac

Ak sa ani na dovolenke nechcete vzdať cvičenia, navštívte fitness centrum s kardio zónou priamo v penzióne.

Penzión Baďo ***

Penzión Baďo ***

Slnečná 302 , Stará Lesná
Slovenská republika

+(421) 903 714 695

info1@bado.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
5,5 km
Zjazdovka
4,5 km