Všetky krásy aj lákadlá poľských Tatier budete mať čo by ste kameňom dohodili! Veď Penzión Novobilski *** leží len 50 m od obľúbeného termálneho parku Terma Bania a rovnako ďaleko to budete mať do moderného ski areálu. Čaká vás ubytovanie v príjemnom prostredí, vstup do Terma Bania a rôzne zľavy, s ktorými si nádhernú oblasť Białka Tatrzańska užijete naplno.

O ubytovaní

Penzión Novobilski *** sa nachádza v dedinke Białka Tatrzanska neďaleko poľských Tatier, len 10 km od slovenských hraníc. Moderná budova hotela v horskom štýle je postavená s využitím najmodernejších technológií a využíva iba obnoviteľné zdroje energie. Vychýrené termálne kúpele Bania sú od hotela vzdialené len 50 m a rovnako tak aj najbližšie lyžiarske stredisko Kotelnica Białczańska. Neďalekému horskému mestu Zakopané (20 km) sa hovorí tiež hlavné zimné mesto, ale očarí vás za každého ročného obdobia. Nájdete v ňom nádhernú promenádu Krupówki, svetovo preslávený trh Pod Gubałówka i mnoho historických budov. Vydajte sa tiež na výlet k Čorštýnskému jazeru (20 km), na ktorého brehoch sú romantické hrady Niedzica a Čorštýna.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete vo veľmi komfortnej dvojlôžkovej izbe. V modernom interiéri ladenom do svetlých farieb vám okrem pohodlnej postele poslúži aj posedenie, LCD TV, súprava na prípravu čaju a kávy a WiFi pripojenie. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s fénom na vlasy. Krásne okolie si dosýta vychutnáte pri pohľade z balkóna.

Na čom si pochutnáte?

Cez deň sa môžete tešiť na delikátne pochúťky z menu hotelovej reštaurácie Novobilski. Ráno vás budú čakať raňajky podávané formou bufetu. Večer si zas pochutnáte na servírovaných špecialitách, v ktorých sa snúbia regionálne prvky s modernou kuchyňou. V teplých mesiacoch dajte prednosť sedeniu na vonkajšej záhradnej terase.

Cestujete s deťmi?

Pobyt v Penzióne Novobilski *** nadchne aj tých najmenších - vybláznia sa totiž v detskom kútiku alebo na vonkajšom ihrisku.

Niečo naviac

Nudy sa rozhodne báť nemusíte. Hotel ponúka možnosť navštíviť fitness zónu a využiť požičovňu športových potrieb.

Pension Novobilski

Pension Novobilski

Środkowa 182 , Białka Tatrzańska
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
50 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
50 m
Zjazdovka
0,3 km

Tipy na výlet