Zažite dovolenku v Maďarsku tak, ako ste ju ešte nezažili. Ubytovaní budete v luxusnom Vulkan Thermen Resorte ****, ktorý je priamo prepojený s areálom sopečných kúpeľov. Užite si neobmedzený vstup do 9 vnútorných a vonkajších bazénov aj saunového sveta. V cene je navyše chutná polpenzia formou bufetu. Deti do 6 rokov majú pobyt zadarmo.

Overené Travelkingom

“Personál hotela bol veľmi milý a oznámil nám všetky potrebné informácie. Izba bola pekná a moderne zariadená. Najviac nás v ňom zaujali vonkajšie elektrické žalúzie, ktoré v letných mesiacoch určite ocenia všetci. S polpenziou formou bufetu sme boli spokojní. Na raňajky aj večere bol bohatý výber slaných i sladkých dobrôt. Kúpele sme si tiež veľmi užili. Vzhľadom na nízky počet návštevníkov sme mali občas bazén sami pre seba. Stihli sme aj niekoľko výletov po okolí. Najviac sa nám páčil ten k Balatonu. Z pobytu sme odchádzali nadšení a oddýchnutí.” Prečítajte si celú recenziu

Cindy Kapounková - Zákaznícka podpora
Osobne overené: Máj 2022

O ubytovaní

Hotel JUFA Vulkan Thermen Resort **** sa nachádza v meste Celldömölk na úpätí 5 miliónov rokov starej vulkanickej hory Ságberg. Budova hotela je priamo prepojená s novo zrekonštruovaným moderným kúpeľným areálom Vulkánfürdő Celldömölk s liečivou termálnou vodou pochádzajúcou z okolia neďalekého vyhasnutého vulkánu. Preskúmajte krásnu prírodu v okolí hory Ságberg. Zaujímavú expozíciu ponúka múzeum Kemenes Volcano Park (2,5 km), kde sa zábavnou interaktívnou formou dozviete o tunajšej krajine. V blízkom Sárvári (20 km) môžete navštíviť stredoveký Nádasdyov hrad, botanickú záhradu či zábavný dobrodružný park Sárvár.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s balkónom alebo terasou. Všetky izby disponujú klimatizáciou, televízorom, WiFi pripojením, trezorom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii podávajú jedlá tradičnej maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Vychutnáte si tu aj ľahké, vegetariánske a diétne pokrmy. Veľký dôraz je kladený na čerstvosť, lokálny pôvod a kvalitu všetkých surovín. Servírujú sa tu raňajky a večere vo forme bohatého bufetu.

Kde budete relaxovať?

Hotel je priamo prepojený s unikátnym kúpeľným areálom s rozlohou 1 600 m². Tunajší termálny prameň má špeciálne zloženie vďaka podložiu 5 miliónov starej čadičové sopky Ságberg. Užijete si relax v liečebných aj zážitkových bazénoch, v ktorých prúdi liečivá voda s teplotou až 38 °C. Areál sa skladá z vnútornej a vonkajšej časti, takže o zábavu je postarané kedykoľvek počas roka. Páčiť sa tu bude tiež deťom, pre tie sú pripravené nielen bazény, ale aj atrakcie ako šmýkačky, vodný hríb, trysky a ďalšie. K dispozícii je tiež relaxačná miestnosť a saunový svet s infra, fínskou a bio saunou. Zájsť môžete i na saunové rituály, alebo si doprajte niektorú z množstva masáží liečebných procedúr. Čo tak napríklad vychýrené bahenné zábaly?

Cestujete s deťmi?

Okrem radovánok v kúpeľnom areáli si malí hostia užijú veľa zábavy na vonkajšom ihrisku.

Niečo naviac

Súčasťou hotela je tiež wellness oáza, fitness, biliard, šípky, tenisové ihrisko a ihrisko na plážový volejbal.

Jufa Vulkan Thermen Resort ****

Jufa Vulkan Thermen Resort ****

Sport utca 10 , Celldömölk
Maďarsko

+36 95 421180

vulkantherme@jufa.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 4 200 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
50 m
Zastávka
2,4 km