Nemusíte chodiť ďaleko, aby ste sa mohli kúpať vo výborných maďarských termálnych vodách. Veď známe kúpeľné mesto Mosonmagyaróvár leží len 20 km od slovenských hraníc. Ubytujte sa v Heléna Hoteli & Spa *** v susednom meste Lével a okrem príjemného pobytu si doprajte aj skvelé raňajky a masáž so zľavou. V hoteli si navyše užijete aj neobmedzený vstup do wellness.

O ubytovaní

Heléna Hotel & Spa *** vás uchváti svojou útulnou rodinnou atmosférou. Nachádza sa v mestečku Levél neďaleko hraníc so Slovenskom (16 km) a Rakúskom. Blízky Mosonmagyaróvár (4 km) ponúka malebné historické centrum, barokové pamiatky i stredoveký hrad. Nájdete tu tiež zaujímavé múzeá a galérie. Za nádhernou prírodou sa vydajte k Neziderskému jazeru (30 km), ktoré je súčasťou Zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, televízorom, chladničkou, WiFi pripojením, trezorom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V príjemnej hotelovej reštaurácii sa zameriavajú predovšetkým na maďarské a stredomorské špeciality. Ráno si vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Cez deň si môžete objednávať pokrmy z jedálneho lístka alebo sa osviežiť v bare na terase. Večer sa v reštaurácii podáva večera bufetovou alebo servírovanou formou.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness uprostred záhrady na vás čaká krytý bazén, vírivka a soľná miestnosť. V letnom období je v prevádzke vonkajší bazén. Oddýchnuť si môžete vo fínskej, infra a parnej saune. Doprajte si tiež niektorú z profesionálnych masáží. Pre športovcov je pripravené hotelové fitness centrum.

Cestujete s deťmi?

Deti si užijú veľa zábavy na vonkajšom ihrisku, ku ktorému patrí aj trampolína, stolný tenis a veľký šach. K dispozícii je tiež herňa vo vnútri.

Heléna Hotel & Spa ***

Heléna Hotel & Spa ***

József Attila u. 25 , Levél
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
7,6 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Kúpele Mosonmagyaróvár

Kúpele MosonmagyaróvárTip na výlet

Mosonmagyaróvár je mesto v západnom Maďarsku a nachádza sa neďaleko rakúskych a slovenských hraníc. Hoci je to pomerne malé mesto, pýši sa krásnymi kúpeľmi Mosonmagyaróvár, ktoré lákajú turistov hľadajúcich odpočinok aj liečbu niektorých zdravotných problémov. Tieto liečebné kúpele s plavárňou nájdeme uprostred zelene v blízkosti centra mesta a ponúkajú 7 bazénov s rôznou teplotou vody. Na svoje si tu prídu ako osoby, ktoré hľadajú relax a rekonvalescenciu, tak i priaznivci plávania.

Bazény v kúpeľoch Mosonmagyaróvár

  • Liečivý bazén s termálnou vodou s teplotou 36 - 38 °C
  • Sedací bazén I s chladenou termálnou vodou s teplotou 30 - 33 °C
  • Sedací bazén s perličkovými lavicami, masážnymi prvkami chodidiel a chrbta s chladenou termálnou vodou s teplotou 36 - 37 °C
  • Bazén pre terapeutické plávanie a cvičenie s chladenou termálnou vodou s teplotou 28 - 30 °C
  • Wellness bazén s chladenou termálnou vodou s teplotou 32 - 34 °C
  • Plavecký bazén s dĺžkou 33,3 m, teplota 28 - 29 °C
  • Plavecký bazén s dĺžkou 25 m, teplota 26 - 28 °C

Termálne pramene v Mosonmagyaróvári sa radia medzi 5 najliečivejších vôd Európy (termálny prameň tvorí alkalická, hydrogenuhličitanová voda tryskajúce z hĺbky až 2 000 m a jej teplota dosahuje 74 °C). Voda lieči choroby kĺbov a chrbtice, zápaly kĺbov, zápaly priedušiek a ďalšie.

Otváracia doba kúpeľov je každý deň, po celý rok 8:00 - 20:00 hodín.

Viac informácií
Mesto Mosonmagyaróvár
Mesto Mosonmagyaróvár
Vedecké zábavné centrum Futura
Vedecké zábavné centrum Futura
Kúpele Lipót
Kúpele Lipót